Informace

Něco málo o mě

Jmenuji se Miroslav Vytiska. Na mých stránkách postupně přidávám tři mé záliby.

První je má sbírka zkamenělin, kterou postupně zpracovávám a přidávám její fotografie a popis na webové stránky. Tento koníček se mě již drží od 8 let a myslím že mě ještě dlouho bavit bude, neboť sbírka se neustále rozrůstá, sice pomalu, ale to nevadí. A třeba se časem i splní sen a otevřu si vlastní muzeum. :D

Druhá záliba je cestování, kdo by také rád nejezdil na výlety. :) Ale jelikož život je krátký a jde o to si ho naplno užít začal jsem se tomu věnovat minulý rok poněkud aktivněji. Takže se snažím vidět vše co vidět lze a co vidět nelze tak se pokouším vidět také. :D Mám za cíl procestovat vše v naší současné České Republice. Je to sice trochu vysoký cíl, ale uvidíme třeba to i vyjde a dokončím tak na webovkách záložku cestování. :) Jinak mam i některé cíle v cizině, které tedy časem přidám také až je navštívím.

Třetí záliba jsou PC hry. V pubertě jsem jim propadl, a to mne přimělo si uvědomit, že mnoho her má lepší příběh než kdejaký film, nebo kniha. A nakonec když hraji hru tak jen kvůli příběhu a když si chci znovu vychutnat příběh tak to sežere hodně času. Proto jsem se rozhodl hry které mají pěkný příběh zpracovat jako gamemovie (Herní filmy), kdy je zde obsažen celý příběh hry bez nutnosti hraní a člověk si tak může bez nutnosti ztráty 20 hodin jen kouknout na film, který má jen 4 hodiny. :)

Dále mám rád stolní hry, ale jsou hry, které jsou jen na PC a přitom by se krásně hrály ve fyzické podobě, proto je rád předělávám a postupně přidám i na stránky. Jedná se současně zejména o Gwent a Hand of the Gods.

Dále bych chtěl upozornit, že veškeré fotografie krom několika mála, podléhají autorským právům, takže pokud byste je chtěli někde použít, neváhejte mne kontaktovat. ;-) Veškeré výdělky z reklam na tomto webu jdou pouze na chod či propagaci webu. Kdyby měl někdo nějaké dotazy, nebo návrhy co přidat, komentář, či kritiky neváhejte mne kontaktovat.


PS: Všechny soubory, na které odkazuji, jsem vytvořil sám a jsou prověřeny antivirem. :) Pokud bude mít někdo zájem, můžu mu dát návod, jak jednotlivé gamemovie stáhnout.