logo prehis.cz Virtuální muzeum zkamenělin Cestování Hry Game movie Archiv novinek ke stažení

Informace

Něco málo o mě

Jmenuji se Miroslav Vytiska a na svých stránkách postupně sdílím tři mé záliby.

První zálibou je sbírka zkamenělin, kterou se zabývám již od 8 let. Na webu přidávám fotografie a popisy zkamenělin, které se postupně rozšiřují. Tento koníček mě nadále baví a doufám, že sbírka bude stále růst. Možná se mi jednou splní sen a otevřu si vlastní muzeum.

Druhou zálibou je cestování. Rád vyrazím na výlety a snažím se objevovat nová místa. Začal jsem se cestování věnovat aktivněji minulý rok a mám si za cíl procestovat celou Českou republiku. Je to ambiciózní cíl, ale doufám, že ho dokážu splnit a budu moci dokončit sekci cestování na svých stránkách. Mám také některé cíle v zahraničí, které postupně přidám, jakmile je navštívím.

Třetí zálibou jsou PC hry. Už od puberty jsem nadšený hráč a uvědomil jsem si, že mnoho her nabízí skvělý příběh, který je srovnatelný s filmem či knihou. Proto jsem se rozhodl vytvářet gamemovie verze her, kde představuji příběh bez nutnosti hraní. To umožňuje lidem seznámit se s příběhem hry bez investování mnoha hodin do hraní.

Dále mám rád stolní hry, a proto se věnuji předělávání her, které jsou původně určené pouze pro PC, do fyzické podoby. Postupně přidávám na web takové hry jako Gwent a Hand of the Gods.

Rád bych upozornil, že veškeré fotografie na webu, s výjimkou několika, podléhají autorským právům. Pokud byste chtěli některou z nich použít, prosím, kontaktujte mě. Všechny výdělky z reklam na tomto webu jsou investovány do jeho provozu a propagace. Pokud máte nějaké dotazy, návrhy, komentáře nebo kritiky, neváhejte mě kontaktovat.


PS: Všechny soubory, na které odkazuji, jsem osobně vytvořil a prošly důkladnou kontrolou antivirem. :) Pokud máte zájem, rád vám poskytnu návod, jak stáhnout jednotlivé gamemovie. Stačí se mi ozvat a já vám s tím rád pomohu.