Informace

Něco málo o mě.

Jmenuji se Miroslav Vytiska. Na mých stránkách postupně přidávám tři mé záliby.

První je má sbírka zkamenělin, kterou postupně zpracovávám a přidávám její fotografie a popis na webové stránky. Tento koníček se mě již drží od 8 let a myslím že mě ještě dlouho bavit bude, neboť sbírka se neustále rozrůstá, sice pomalu, ale to nevadí. A třeba se časem i splní sen a otevřu si vlastní muzeum. :D

Druhá záliba je cestování, kdo by také rád nejezdil na výlety. :) Ale jelikož život je krátký a jde o to si ho naplno užít začal jsem se tomu věnovat minulý rok poněkud aktivněji. Takže se snažím vidět vše co vidět lze a co vidět nelze tak se pokouším vidět také. :D Mám za cíl procestovat vše v naší současné České Republice. Je to sice trochu vysoký cíl, ale uvidíme třeba to i vyjde a dokončím tak na webovkách záložku cestování. :) Jinak mam i některé cíle v cizině, které tedy časem přidám také až je navštívím.

Třetí záliba jsou PC hry. V pubertě jsem jim propadl, a to mne přimělo si uvědomit, že mnoho her má lepší příběh než kdejaký film, nebo kniha. A nakonec když hraji hru tak jen kvůli příběhu a když si chci znovu vychutnat příběh tak to sežere hodně času. Proto jsem se rozhodl hry které mají pěkný příběh zpracovat jako gamemovie (Herní filmy), kdy je zde obsažen celý příběh hry bez nutnosti hraní a člověk si tak může bez nutnosti ztráty 20 hodin jen kouknout na film, který má jen 4 hodiny. :)

Dále mám rád stolní hry, ale jsou hry, které jsou jen na PC a přitom by se krásně hrály ve fyzické podobě, proto je rád předělávám a postupně přidám i na stránky. Jedná se současně zejména o Gwent a Hand of the Gods.

Dále bych chtěl upozornit, že veškeré fotografie krom několika mála, podléhají autorským právům, takže pokud byste je chtěli někde použít, neváhejte mne kontaktovat. ;-) Veškeré výdělky z reklam na tomto webu jdou pouze na chod či propagaci webu. Kdyby měl někdo nějaké dotazy, nebo návrhy co přidat, komentář, či kritiky neváhejte mne kontaktovat.


PS: Všechny soubory, na které odkazuji, jsem vytvořil sám a jsou prověřeny antivirem. :) Pokud bude mít někdo zájem, můžu mu dát návod, jak jednotlivé gamemovie stáhnout.

Sbírka zkamenělin

Patří mezi asi mé největší záliby. O pravěk jsem se začal zajímat asi v 7 letech a nějak mne to nepustilo a na základní škole asi v 8. třídě, jsem dostal svou první zkameněliny (vzorek č. 1). Od té doby to začalo, i když mám svou skromnou sbírku poměrně velikou, i tak si myslím že mi tam pořád něco chybí.

Zatím mám zařazeno 140 kusů a zbývá zařadit asi 150 kusů.

Cestování

Další věcí co mne baví je cestování, proto je zde tato záložka, kde budou všechna zajímavá místa z Čech, a některá místa i z ciziny. Jakmile procestuji celý jeden region (okres) a zpracuji jej na těchto stránkách, poté ze všech památek a měst v daném okresu, které navštívím zpracuji knihy, které budu dávat ke stažení v jednotlivých okresech. Postup zpracování a procestování okresu je na titulní straně. Tam, kde již jsou knihy ke stažení, tak je okres na 100% dokončen.

Tento rok, je v plánu a pokud bude možnost doprocestovat a napsat:

okres Cheb

Hlavní město Praha

A následně procestovat a zpracovat:

okres Praha - Západ

okres Chomutov

okres Český Krumlov

okres Praha-Západ

okres Olomouc

Hry

Hry mne vždy také bavily, do této záložky budu přidávat databáze jednotlivých her ve formátu knihy ke stažení, ale také zde budou popisy her a zatím dvě PC hry přepracované do stolních her a to Gwent a Hand of the Gods.

Po dokončení databáze Assassin's creed III budu pokračovat databází hry Assassin's Creed Black Flag

Gamemovie

Dělat z her filmy... tato myšlenka mě již dlouho vrtala hlavou, není divu, mnoho her má lepší příběh nežli leckterý film nebo kniha. Začal jsem zlehka sérií Assassin's Creed a Zaklínač, postupně přibývali návrhy diváků a také mé nápady. Tudíž pokud budete mít návrh na hru, která není v tomto seznamu neváhejte mi ji napsat, ať už na twiteru, instagramu nebo na mail, či fb.

Book of unwriten Tales 2.

Posel smrti 4.

Call of Juarez 1, 2, 3, 4.

Dragon Age 1, 2, 3.

Brother in Arms Hell's Higway.

Far cry 1, 2, 3, 4, primal, 5

Watch dogs 1, 2

Crysis 1, warhead, 2, 3

call of duty modern warfare, world at war, modern warfare 2, black ops, modern warfare 3, black ops 2, black ops 3, WWII

the walking dead od telltale games

the wolf among us od telltale games

Starcraft I a Datadisk, II + Datadisky

warhammer 40.000 spacemarine

Alan Wake 1 a 2

Darksiders 1, 2, 3

life is strange

Mafia 1, 2, 3

dante's inferno

batman od telltale games

lego star wars, lego batman, lego indiana jones, lego jurský park, lego pán prstenů, lego hobit, lego piráti z karibiku, lego Harry potter.

Shadow of War

Need for Speed Most Wanted, Carbon, Run

Warhammer 40.000 Dawn of War I, II, III

Stubs the zombie

Paraworld

Diablo 1, 2, 3

Paraworld

Nibiru: posel bohů

Hellblade

Dead Space 1, 2, 3

Nový Wolfenstein 1, 2, 3