logo prehis.cz Gamemovie World War Z

Zaklínač

Zaklínač 1 první část

Zaklínač Geralt z Rivie utíká zběsile lesem, ale nic si nepamatuje. Když jej dostanou ostatní zaklínači do pevnosti Kaer Morhen, aby se zotavil. Zaútočí na pevnost bandité a získají pro co přišly. Geralt se vydává na stezku, aby získal zpátky majetek zaklínačů.

Zaklínač 1 druhá část

Zaklínač Geralt z Rivie našel stopu organizace zvané Salamandra. Jenže nyní musí najít spojence, kteří mu v boji s ní pomohou. Bohužel se ukazuje že Salamandra má hodně vysoké známosti.

Zaklínač 2 Vrahové králů první část

Po zabití královraha se začal chovat král Foltest ke Geraltovi jako k talismanu a oblehl hrad La Valet. Bohužel události Geraltovi moc nepřály a ten skončil ve vězení.

Zaklínač 2 Vrahové králů druhá část

Zaklínač při pronásledování Triss a jejího únosce se dostává do Verdenu, kde se chystá rozhořet obrovský konflikt s pomocí krále Henselta.

Zaklínač 3 Divoký hon první část

Zaklínač zachytil čerstvou stopu jeho milované čarodějky Yennefer. Osud ale Geraltovi nepřeje a staví mu všemožné překážky do cesty.

Zaklínač 3 Divoký hon druhá část

Geralt pokračuje v pátrání po jeho Ciri v Novigradu, kam jej odkázal Krvavý baron z Velenu. Aby však dokázal najít stopu Ciri, musí najít Marigolda, který je jistě zase v nějakém průšvihu.

Zaklínač 3 Divoký hon třetí část

Geralt vyplouvá na ostrovy Skelige za Yennefer, zdali není při hledání jejich svěřenkyně Ciri úspěšnější. Ale jak se ukazuje, nepřijíždí zrovna v tu nejlepší dobu.

Zaklínač 3 Divoký hon čtvrtá část

Všichni se připravují na bitvu o Kaer Morhen proti Divokému honu. Připravují se co můžou, ale bude to stačit?

Zaklínač 3 Srdce z kamene

Geralt nachází slušně placenou zakázku a přijme jí. Bohužel mu zakázka, než ji stihne dokončit, přeroste přes hlavu.

Zaklínač 3 o Víně a Krvi

Geralt je Annou Henrietou pozván do Touissantu na splnění zakázky. Ulovení šelmy z Beauclair. Ovšem, ne vždy je zakázka jednouduchá jako kontrakt na utopence. Občas sebou nese i morální dilemata.

The Witcher Tales - Thronebreaker - část 1

Královna Lyrie a Rivie Meve jako vůdkyně jednoho ze severních království vede malou opoziční sílu, která musí bojovat a budovat spojenectví, aby získala svá království zpět.

The Witcher Tales - Thronebreaker - část 2

Královna Lyrie a Rivie Meve jako vůdkyně jednoho ze severních království vede malou opoziční sílu, která musí bojovat a budovat spojenectví, aby získala svá království zpět.