Archiv novinek


2018

29. 12. 2018

Dnes jsem přidal v záložce "Cestování" v okrese Karlovy Vary ve vesnici Luka sloup se sochou Panny Marie, dům čp. 3, zámek Luka, židovský hřbitov a kaple sv. Anny vesnici Velký Hlavákov a v ní kaple sv. Jana Nepomuckého. Dále záložka „Game movie“ prošla korekcí a bude postupně rozstránkována, upravena pro lepší přehrávání a ano správně, zase půjde přehrávat videa přímo zde na těchto stránkách.


28. 12. 2018

Dnes jsem přidal v záložce "Cestování" v okrese Karlovy Vary vesnici Verušičky a v ní zámek Verušičky a kostel Nejsvětější Trojice, vesnici Týniště a v ní kaple sv. Prokopa, poplužní dvůr s tvrzí a mlýn čp. 23 vesnici Luka a v ní kostel sv. Vavřince a pomník obětem 1. světové války.


20. 12. 2018

Dnes jsem přidal v záložce "Cestování" v okrese Karlovy Vary vesnici Záhoří a v ní dům čp. 20, vesnici Budov a v ní zámek Budov a kaple Panny Marie.


19. 12. 2018

Dnes jsem přidal v záložce "Cestování" v okrese Karlovy Vary vesnici Herstošice a v ní kapli, obec Zlatá Hvězda a v ní kapli Panny Marie, obec Vahaneč a v ní kapli Panny Marie. Dále jsem optimalizoval stránku Archiv novinek a pro přehlednost jsem ji rozdělil podle roků. Web pomalu prochází korekcí, a tak byly dnes v Archivu novinek opraveny roky 2015, 2016, 2017 a 2018. Dále dnes jsem přešel a nový typ galerie fotografií u památek a zkamenělin, tento typ galerie zatím bude jen u dnes přidaných a následně přidaných památek a zkamenělin, ale postupně jak bude web procházet korekcí nahradí i staré stránky.


16. 12. 2018

Dnes jsem přidal v záložce "Gamemovie" film God of War 3 - Krata čeká poslední krok za svou pomstou a to svrhnout horu Olymp z jejích výšin na úplné dno.


11. 12. 2018

Dnes jsem v záložce "Cestování" v okrese Karlovy Vary přidal vesnici Skoky a v ní kostel Navštívení Panny Marie, hřbitov, Schopfův hostinec, kaplička Panny Marie a stodola.


10. 12. 2018

Dnes jsem v záložce "Cestování" v okrese Karlovy Vary ve vesnici Údrč přidal sochu sv. Jana Nepomuckého, smírčí kříž 1707 a zámek Údrč, vesnici Polom a v ní kaple sv. Anny, sv. Josefa a Tvrz.


6. 12. 2018

Dnes jsem v záložce "Cestování" v okrese Karlovy Vary přidal vesnici Těšetice a v ní dům čp. 47, dům čp. 44 a kaple Panny Marie, obec Údrč a v ní kostel sv. Linharta a pomník obětem 1. a 2. světové války.


5. 12. 2018

Dnes jsem v záložce "Cestování" v okrese Karlovy Vary přidal vesnici Kozlov a v ní kostel Nanebevzetí Panny Marie a Kozlovská lípa, vesnici Sovolusky a v ní kaple sv. Jakuba, vesnici Hlineč a v ní kapli Panny Marie.


2. 12. 2018

Dnes jsem v záložce "Cestování" v okrese Karlovy Vary přidal vesnici Číhaná a v ní dub u kaple a kaple sv. Jana a Pavla, vesnici Mirotice a v ní tvrz a Kauznův kříž.


1. 12. 2018

Dnes jsem v záložce "Cestování" v okrese Most ve městě Most přidal kostel Nanebevzetí Panny Marie, sedm alegorií ctností a sv. František Serafínský, špitál s kostelem sv. Ducha, sloup sv. Jana Nepomuckého, Boží muka a sousoší sv. Jana Nepomuckého. Dále v záložce "Cestování" v okrese Karlovy Vary jsem přidal vesnici Nové Kounice a v ní Kapli. V záložce "Gamemovie" jsem přidal Mass Effect 3 část 2 - Kapitána Shaperda čeká závod s časem. Stačí zachránit zemi a odvrátit katastrofu, která ohrožuje celou galaxii?


30. 11. 2018

Dnes jsem v záložce "Cestování" v okrese Most ve městě Most přidal Křtitelnici, alegorie Čtyř Živlů, pomník Tomáše Garrigua Masaryka, morový sloup sv. Anny, Kašna.


27. 11. 2018

Dnes jsem v záložce "Cestování" v okrese Karlovy Vary ve městě Karlovy Vary přidal kapli Panny Marie, pomník Tomáše Garrigua Masaryka a pomník Antonína Dvořáka, a vesnici Smilov a v ní kapli. Dále jsem rozpracoval okres Most, rovnou jsem zde přidal město Most a v něm hrad Hněvín. Získal jsem korektora textu, takže nyní se stránky budou nahrávat s maximálním zpožděním 24 hodin od zveřejnění novinky.


22. 11. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Hradčany přidal dům u Zlatého Stromu, Losenovský dům, dům u Zlatého Žaludu, dům u Zlatého Hroznu, dům u Zlaté Hrušky, dům u Zlatého Noha, bývalá kaple Panny Marie, Mýtnice, pomník Julia Zeyera a socha Českého lva. Dále v okresu Karlovy Vary ve městě Karlovy Vary přibyla socha sv. Jana Nepomuckého.


21. 11. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Hradčany přidal dům u Zlatého Bažanta, dům čp. 74/4, dům u Raka, dům čp. 94/12, dům u Zlaté Hvězdy, dům u Zlatého Pluhu, dům u Bílého Lva a dům u Zlatého Čápa.


15. 11. 2018

Dnes jsem v záložce „Game movie“ film Mass Effect 3 část 1. - Smrťáci zaútočili na zemi, a je jen na veliteli Shaperdovi aby je zastavil. Podaří se mu vůbec sjednotit galaxii proti této hrozbě?


7. 11. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Hradčany přidal Černínský palác, pomník soudruha Beljaka, socha Edvarda Beneše, kapucínský klášter s kostelem Panny Marie Andělské, dům čp. 98/3, dům čp. 97/5.


4. 11. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Hradčany přidal Hrzánský palác, Dietrichsteinský palác, Trauttmannsdorfský palác, Malý Černínský palác. Dále jsem přidal fotografie na Hradčanech u Lorety.


3. 11. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Hradčany přidal dům u Tří Zlatých Růží, dům u Kamenného Sloupu, kaple sv. Barbory, Traunovský dům, Vrbnovský palác, dům u Černého Vola, dům u Deklamátorů a Trčkovský dům.


2. 11. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Hradčany přidal sochu sv. Josefa, socha sv. Jana Nepomuckého, klášter Voršilek s kostelem sv. Jana Nepomuckého, dům Pážat a Císařský špitál sv. Antonína.


30. 10. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Hradčany přidal Kapitulní dům, Losenovský palác, Šternberský dům, kanovnický dům u Černého Orla, Kanovnický dům čp. 58 a socha sv. Barbory.


29. 10. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Hradčany přidal klášter bosých Karmelitánek s kostelem sv. Benedikta, Toskánský palác, Hradčanská radnice, Martinický palác, palác Hložků ze Žampachu.


11. 10. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Hradčany přidal socha sv. Filipa Nerejského, socha sv. Václava, sloup Panny Marie Einsiadelnské, socha Tomáše Garyka Masaryka a Salmovský palác. Dále jsem přidal fotografie na Hradčanech u Arcibiskupského paláce, Kandelábru, Schwarzenberského paláce a u Mariánského morového sloupu. Dále jsem nahrál do „Game movie“ filmy Battlefield 1 Capporetto, Battlefield 1 Gallipoli, Battlefield 1 Nivellova noc, Battlefield 1 Passchendale a Battlefield 1 řeka Somma. Všechny tyto filmy dokončují sérii Battlefield 1 a budou zveřejněny 15. 10. 2015.


10. 10. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Hradčany přidal Podybníkovský dům, Nové Probošství, kostel Všech Svatých, Kapitulní Děkanství, Staré Proboštství, Zlatá ulička, Daliborka, Kohlova kašna a kaple sv. Kříže. Dále jsem upravil a přidal fotografie u kláštera s Bazilikou sv. Jiří, Pražského hradu a katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha.


7. 10. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Hradčany přidal pomník Karla Hašlera, Lobkovický palác, Staré Purkrabství, Rožmberský palác, Malý Lobkovický dům, dům sv. Floriána, dům čp. 9/10. Dále jsem v přidal fotografie v městské části Hradčany u Starých zámeckých schodů, Černé věže.


6. 10. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal dům u Černé Růže, dům čp. 1043/4, dům Řásnovka, dům čp. 750/10, dům na Zednické, dům čp. 914/9, dům u Censorů, obecní dvůr, Speculum Alchemiӕ, dům čp. 928/1, kostel sv. Salvátora, kostel sv. Ducha, socha sv. Jana Nepomuckého, Pražská městská pojišťovna a klášter Paulánů.


5. 10. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal dům čp. 780/6, dům u Roubíčků, dům u Vocásků, dům u Křikavů, kostel sv. Haštala, kostnice s kaplí Nejsvětější Trojice, dům u Zelené Mříže a Škola s farou. Dále jsem přidal fotografie u Aněžského klášteru a budovy ministerstva průmyslu a obchodu.


4. 10. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal Černý dům, dům u Slona, dům u Zlaté Dvojky, dům u Tří Lip, dům u Modrého Sloupu, dům u Zlaté Lilie, Richtrův dům, dům u Zelené Žáby, dům u Tří Bubnů, dům u Tří Špačků, Čechův most, budova Právnické fakulty UK a klášter Milostivých bratří s kostelem sv. Šimona a Judy.


1. 10. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal hotel Paříž, dům u Zlatého Rohu, dům Zlatý Kříž, dům u Kamenného Beránka, dům u Kamenného Stolu, dům u Kamenného Orla a dům u Panny Marie na Zlaté Skále. Dále jsem přidal fotografie u Paláce Kinských


26. 9. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal Buquoyský palác, palác Hrzánů z Harasova, dům u Bílého Páva, dům u Bílého Lva, Sixtův dům a dům u Černého Jelena.


17. 9. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal Menhartovský palác a dům v Templu. Dále jsem přidal do záložky „Game movie“ film Mass Effect 2, který jsem zveřejnil 15. září na youtube.com - I když velitel Shaprd porazil jednoho Smrťáka, i tak neusnul na vavřínech, jelikož na okraji známého vesmíru mizí jedna lidská kolonie za druhou.


12. 9. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal Týnskou faru, Mariánský sloup, dům u Českého Lva, Millesimovský palác. Dále jsem přidal fotografii u kostelu Matky Boží před Týnem.


9. 9. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal dům u Bílého Jednorožce a dům u Tří Králů. Dále jsem přidal fotografie u Týnské školy.


8. 9. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal dům u Ruky, dům u Goliáše, dům u Dvou Zlatých Medvědů, dům Zelený Les, dům na Kamenci, dům u Červené Lišky, palác Pachtů z Rájova na Ovocném Trhu a dům u České Orlice.


3. 9. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal dům u Čížků, dům u Železného Mostku, dům u Samuela a Wimmerův palác.


29. 8. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal budovu Filozofické fakulty UK, pomník Josefa Mánesa, pomník Antonína Dvořáka, dům na Kocandě a dům u Dvou Štítů. Dále jsem přidal fotografie Rudolfina a v Josefově u umělecko-průmyslového muzea.


25. 8. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal Městskou Knihovnu, Staroměstská Celnice, Viniční sloup, dům na Prádle a Vysoká škola uměleckoprůmyslová. Dále jsem přidal fotografie u kostela sv. Františka z Assisi, kostela Nejsvětějšího Salvátora a pomník Karla IV.


24. 8. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal dům čp. 462/27, dům u Dvou Černých Hlav, dům u Kutovců, dům u Finků, dům u Modrého Lva, dům u Tří Stupňů, dům u Tří Zlatých Lvů, dům u Dvou Červených Lvů, Staroměstská Tržnice, dům u Panny Marie, dům u Černé Hvězdy, Nová Radnice a dům u Pštrosů. Dále jsem přidal fotografie u domu u Zlaté Váhy.


20. 8. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal dům u Bílé Svíce.


16. 8. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal Pöttingovský palác, dům u Francouzské Koruny, Colloredo-Mansfeldský palác, dům u Tří Stříbrných Růží a dům u Malé Velryby. Dále jsem přidal fotografe u dominikánského kláštera s kostelem sv. Jiljí.


15. 8. 2018

Dnes jsem v záložce „Game movie“ přidal film God of War Ascension - Kratos již nechce sloužit bohu války, Áreovi, a tak i když jeho mysl sužuje šílenství, pokouší se vymanit z božských okovů, jež jej svazují. Tento film bude zveřejněn dnes ve 20:00. Přeji příjemnou zábavu. :)


7. 8. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal dům u Červené boty, dům u Nevěsty, dům u Bílé Botky, dům u Zlatého Hada, Schönfeldský dům a Mühldorfský dům.


6. 8. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal dům u Zlatého Jablka, dům u Zlaté Ovce, Clam-Gallasův Palác, Trauttmannsdorfský palác, dům u Zlatého Koníčka a dům u Zlaté Studny. Dále jsem přidal fotografie u Klementina a u kostela Nejsvětějšího Salvátoreho.


1. 8. 2018

Omluvám se za delší nepřítomnost, která byla způsobena dovolenou a cestováním po zbytku okresu Karlovy Vary a celém okresu Most. Od příštího týdne se těmto stránkám začnu opět naplno věnovat. :)


15. 7. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze městské části Staré Město přidal palác Kokořovských, dům u Tří Divokých Kachen, palác Hochbergů z Hennersdorfu, Jezuitský dvůr, dům u Beránka, dům u Modrého Hroznu, dům u Černého Hada, dům u Bílého Koníčka. Dále jsem přidal nové fotografie u Svatováclavského Semináře.


11. 7. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal dům u Jezulátka, Čejkovský palác, dům u Kamenné Mořské Panny, dům u Zlatého Zajíce a palác pánů z Kunštátu a Pardubic. V záložce „Game movie“ jsem přidal film Assassin's Creed The Curse of The Pharaons - Bayek ze Síwi dostal zprávu o dalším artefaktu, který má moc vracet život mrtvím, a tak se vydává do Théb, aby této záhadě přišel na kloub.


10. 7. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal dům u Zeleného Hroznu, dům na Rybárně, dům čp. 282/10, dům čp. 280/2, klášter sv. Anny a Studna.


3. 7. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal dům u Starých Šedivých, dům u Šedivých, dům u Modrého Kola, dům u Černého Křížku, dům u Bechyňů, dům u Cibulků, Wimmerova kašna, Pražská úvěrní banka a dům u Zlatého Úlu.


2. 7. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Staré Město přidal Střelecký ostrov, palác Platýz, Topičův salon, dům pojišťovna Praha, budova akademie věd, palác Lažanských, dům Bellevue, dům u dvou okounků, palác Pachtů z Rájova, dům u Strunků, dům u Dobřenských, dům u Malečků, dům 952/8. Dále jsem přidal fotografii ve Starém Městě u Novotného lávky a Konviktu s kostelem sv. Bartoloměje.


27. 6. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze v městské části Josefov přidal dům čp. 98/6, dům čp. 97/15, dům čp. 125/16, socha Mojžíše, Španělská synagoga, dům čp. 203/19 a dům čp. 68/9. Dále jsem přidal v hlavním městě Praha novou fotografii k Židovskému hřbitovu v Josefově.


24. 6. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze znovu nahrál městskou část Ďáblice, Libeň, Chodov, Řeporyje, Hostivař a Radotín spolu s navštívenými památkami. Tím jsem dokončil přestavbu Hl. m. Prahy a nyní zde začnu přidávat nová navštívená místa. Děkuji, že jste měli takové strpení.


23. 6. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze znovu nahrál městskou část Holešovice a Troja spolu s navštívenými památkami.


21. 6. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze znovu nahrál městskou část Hlubočepy, Holyně, Košíře, Smíchov, Břevnov, Liboc, Přední Kopanina a Ruzyně spolu s navštívenými památkami.


14. 6. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze znovu nahrál městskou část Braník, Nusle, Vyšehrad, Žižkov spolu s navštívenými památkami.


13. 6. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze znovu nahrál městskou část Staré Město a Vinohrady spolu s navštívenými památkami.


9. 6. 2018

Dnes jsem v záložce „Game movie“ přidal film Book of Unwritten Tales The Critters Chronicles - Zajímalo vás jak se vlastně Tom a Mazlík spolu seznámili? Tento napínavý příběh plný zvratů a napětí vám to ukáže. Dále pokračuji s přepracováním Prahy, tak prosím ještě chvíli o strpení.


3. 6. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze znovu nahrál městskou část Nové Město spolu s památkami.


2. 6. 2018

Dnes jsem obnovil shoutbox, takže zde můžete opět zanechat komentář. :)


31. 5. 2018

Dnes jsem přidal zde na hlavní straně fotografie a video k akci kterou jsem zmiňoval dne 30. 5. 2018 „Vlakem s císařem Karlem I. napříč dějinami.“ Link ke stažení je na začátku pravého sloupce. :)


30. 5. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze znovu nahrál městskou část Malá Strana spolu s památkami. Dále dne 26. 5. jsem se účastnil jako fotograf akce jménem „Vlakem s císařem Karlem I. napříč dějinami,“ která probíhala na železniční trati ze Sokolova do Kraslic. Do konce tohoto týdne proto jsem dám veřejně nafocené fotografie z této akce, a také nahrané video ze scének. :)


22. 5. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze znovu nahrál městskou část Josefov spolu s památkami.


21. 5. 2018

Dnes jsem v záložce „Cestování“ v hlavním městě Praze znovu nahrál městskou část Hradčany spolu s památkami.


17. 5. 2018

Dnes jsem přidal v záložce „Cestování“ hlavní město Praha, kam nyní znovu nahraji památky a zajímavosti, a poté přidám několik nových, tak poprosím to trochu tolerance. Dále jsem přidal v záložce „Game movie“ film God of War II a v záložce „Hry“ u Gwentu 5. rozšíření.


13. 5. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary vesnici Chodov a v ní pomník obětem 1. světové války, Chodovský buk, kaple sv. Anny, krucifix a PP Homolka, vesnici Dolní Žďár a v ní boží muka, vesnici Vykmanov a v ní kapli a věž smrti. Nyní se začnu věnovat přestavbě okresu Hl. m. Praha a poté tam přidám několik navštívených míst.


12. 5. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary vesnici Otročín a v ní sousoší sv. Josefa a sv. Františky, socha císaře Josefa II., pomník obětem 1. světové války a kostel sv. Archanděla Michaela.


10. 5. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary vesnici Dobrá Voda a v ní Smírčí kříž 0114, klášter matky boží, Smírčí kříž 1999, Smírčí kříž 1739, Röllerův mlýn a pomník Aloise Martina Davida, vesnice Poseč a v ní Kaple a pomník obětem 1. světové války.


2. 5. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary ve vesnici Bražec Blažejskou Lípu, kostel sv. Blažeje, Branišovský dub, Davidova observatoř, pomník a Studánka.


28. 4. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary vesnici Bražec a v ní PP Blažejský rybník.


27. 4. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary ve vesnici Močidlec pomník obětem 1. světové války a sousoší Nejsvětější Trojice, ves Kobylé a v ní dům čp. 4, kostel Nanebevzetí Panny Marie a Forsterův kříž, ves Prohoř a v ní kaple, sloup se sochou Panny Marie, kaple sv. Jana a Pavla, Goethův pomník, Stodola a Prohořský hrádek.


23. 4. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary vesnici Močidlec a v ní socha Ecce Homo, Fara a kostel sv. Jakuba Většího.


19. 4. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary ve vsi Chlum dům eč. 11, pomník obětem válek, socha sv. Jana Nepomuckého a socha Největější Trojice, ves Novosedy a v ní kaple sv. Martina a pomník obětem 1. světové války.


18. 4. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary ves Semtěš a v ní kaple a socha Panny Marie, obec Pšov a v ní dům čp. 4, kaple Nejsvětějšího Srdce Ježíšova a socha sv. Floriána, ves Chlum a v ní kostel sv. Jiljí a dům čp. 1.


15. 4. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary v obci Štědrá pomník obětem válek, socha sv. Prokopa, socha sv. Jana Nepomuckého, kostel Narození Panny Marie, dům čp. 7, tvrz Štědrá, dům čp. 21, dům čp. 13 a socha sv. Františka Xaverského, ves Zbraslav a v ní sousoší kalvárie, vesnici Borek a v ní Borský mlýn, kaple sv. Martina a Štědrý hrádek.


14. 4. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary ves Přestání a v ní kaple sv. Michaela, ves Lažany a v ní kaple sv. Floriána a dům čp. 28, ves Mostec a v ní kaple Panny Marie, pomník Antona Härtla a kaple sv. Antonína, obec Štědrá a v ní zámek Štědrá.


13. 4. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Vojkovice, Zlatý Kopec, Žalmanov. Tímto jsem dokončil přestavbu okresu Karlovy Vary, a nyní přidám několik navštívených míst a pustím se do přestavby Hlavního města Prahy. V okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Brložec a v ní kostel sv. Archanděla Michaela, dům č. 3 a socha sv. Jana Nepomuckého.


10. 4. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Útvina, Velichov, Vodná.


5. 4. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Svinov, Šemnice, Teplička, Tisová, Toužim. Dnes jsem přidal v okresu Karlovy Vary vesnici Třebouň a v ní Boží muka, kaple Panny Marie Bolestné, pomník odsunu Němců a stodola u čp. 11.


4. 4. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Stanovice, Stráň u Sadova, Stráž nad Ohří, Stružná, Suchá u Nejdku, Svatobor. Dále jsem přesunul část novinek do Archivu.


1. 4. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Sedlec, Sedlo, Smolné Pece, Srní.


31. 3. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Radošov, Rájec, Rudné, Rybničná. V okrese Karlovy Vary jsem přidal vesnici Radyně a v ní kaple sv Anny a pomník obětem 1. světové války s dubem v Radyni.


30. 3. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Ostrov, Osvinov, Pila, Prachomety, Přílezy.


26. 3. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Nová Kyselka, Nová Role, Nová Víska u Stružné, Nové Hamry, Nové Stanovice, Odolenovice, Oldřichov, Olšová Vrata.


18. 3. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Nejdek, Německý Chloumek, Nivy.


17. 3. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Lužec, Malý Hrzín, Maroltov, Mezirolí, Mírová, Mořičov. V okrese Karlovy Vary jsem pak přidal vesnici Luhov a v ní kaple sv. Anny a smírčí kříž 0116. V záložce Hry jsem přidal 4. rozšíření karetní hry Gwent.


16. 3. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Krásný Les, Květnová, Kyselka, Lochotín, Lučiny. V okrese Karlovy Vary jsem pak přidal vesnici Lachovice a v ní kaple Panny Marie a kaple sv. Anny.


14. 3. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Kolová, Korunní, Krásné Údolí, Krásný Jez. Zároveň jsem dnes přidal v okrese Karlovy Vary vesnici Kojšovice a v ní kaple Panny Marie Bolestné a smírčí kříž 0115, vesnici Komárov a v ní dům čp. 52, kaple sv. Floriána, kostel sv. Vavřince a rychta čp. 12, vesnici Kosmová a v ní dům čp. 3, dům čp. 4, dům čp. 6, dům čp. 13, dům čp. 23, dům čp. 33 a kaple.


13. 3. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary konečně město Karlovy Vary i s památkami, omlouvám se za dlouhou dobu trvání, ale toto město bylo velmi náročné. :)


27. 2. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Jáchymov, Jakubov, Javorná, Jelení, Jenišov.


26. 2. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Fojtov, Háje, Hlinky, Horní Hrad, Hory, Hroznětín.


22. 2. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Doupov, Dražov, Dubina.


21. 2. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Božičany, Březová, Černava, Děpoltovice, Dlouhá Lomnice.


18. 2. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Bochov, Bor.


17. 2. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Bečov nad Teplou, Bezděkov, Boč.


12. 2. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Andělská Hora.


12. 2. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Šindelová, Tatrovice, Těšovice, Týn, Údolí, Úžlabí, Vintířov. K dnešnímu dni jsem ukončil přestavbu okresu Sokolov v záložce „Cestování,“ a současně je tato záložka i kompletně zpracována. Nyní se budu věnovat okresu Karlovy Vary, který také přestavím, aby byl z pohledu autorských práv správně. Dále jsem v záložce „Cestování“ zpracoval okres Karlovy Vary a začnu zde předělávat jednotlivá místa, a hned poté i přidávat místa nové.


11. 2. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Staré Sedlo, Stříbrná, Studenec, Svatava, Šabina.


10. 2. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Sokolov.


9. 2. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Rotava, Rovná, Rudolec, Sklená, Smolná, Sněžná.


8. 2. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Počátky, Podstrání, Přebuz.


7. 2. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Louka, Mezihorská, Mlýnská, Nadlesí, Nová Ves, Nová Ves u Stříbrné, Nové Sedlo, Oloví. V záložce „Game movie“ jsem přidal film Mass Effect - Velitel Shaperd je jedním z vojáků Aliance. Lidstvo udělalo velký skok, jakmile objevilo něco, co mělo být možná utajeno.


4. 2. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Loket, Lomnice, Loučky.


3. 2. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Libnov, Liboc u Kraslic, Liboc u Kynšperka, Lítov, Lobzy. V záložce „Game movie“ jsem přidal film Assassin's Creed The Hidden Ones - Bayek dostává znepokojivý dopis od své svěřenkyně, a tak se za ní vydává na Sinajský poloostrov.


2. 2. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Kynšperk nad Ohří, Ležnice, Libavské Údolí.


30. 1. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Krásno, Křemenitá. V záložce „Game movie,“ přibyl film Assassin's Creed Origins část 2 - Bayek jde na lov posledního z vrahů jeho syna. Ale je to opravdu poslední?


29. 1. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Kraslice, Královské Poříčí, Krásná, Krásná Lípa.


26. 1. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Krajková.


25. 1. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Kostelní Břízu.


24. 1. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Kamenice, Kamenný Dvůr, Kámen, Kfely, Kluč, Kostelní. V záložce „Game movie“ přibyl film Assassin's Creed Origins část 1 - Bayek ze Síwi je posledním Medžajem, ale také prvním assassínem, co jej k tomu vedlo, vypráví tento příběh.


21. 1. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Chodov, Chotíkov, Jindřichovice, Josefov, Kaceřov.


20. 1. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Hřebeny, Chlum sv. Máří.


19. 1. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Horní Slavkov a Hrušková.


17. 1. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov vesnice s památkami: Dolní Rychnov, Dvory, Habartov, Háj, Hlavno, Horní Nivy, Horní Pískovec, Horní Rozmyšl.


16. 1. 2018

Dnes jsem znovu nahrál v záložce „Cestování“ v okrese Sokolov vesnice s památkami: Arnoltov, Bernov, Boučí, Březová, Bublava, Citice, Dasnice, Dolní hluboká a Dolní Nivy.


15. 1. 2018

Dnes jsem přepracoval v záložce „Cestování“ a přidal navštívená místa v Německu. Nyní by to již mělo být z pohledu autorských práv správně. :)


14. 1. 2018

Tak a je tu další větší změna názorů, nakonec jsem si řekl že by byla škoda, nechat záložku „Cestování“ takhle prázdnou, a tak jsem se rozhodl že ji přepracuji tak aby byla co se týče autorských práv správně, a zároveň poupravím i její vzhled, což mi chviličku zabere. Proto poprosím ještě chvilku o trpělivost.


11. 1. 2018

V záložce „Game movie“ přibyl film Posel smrti kapitola 5 a 6 - Samuel Gordon je opět vyrušen ze spánku s velmi špatnou zprávou, zjistí vůbec konečně co se tady děje? Dále jsem dokončil přestavbu stránek.


9. 1. 2018

Rozhodl jsem se od myšlenky smazat stránky odstoupit, ale budu je muset velmi přepracovat, obzvláště záložku „Cestování,“ ale i „Gamemovie.“ V záložce „Cestování“ nebudou již takhle rozvedené památky, ale místo toho okresy a kraje které procestuji, tak z nich udělám knihu, kterou poté nahraji sem, Procenta, která budou v pravém sloupci jsou jen na stupeň procestování a připravení na knihu, tzn. že až bude 100% začnu knihy zpracovávat. „Game movie“ je záložka která načítá strašně pomalu, tudíž jsem se rozhodl že ji budu řešit přímo extermíny odkazy na youtube. A jako malou omluvu za změny, jsem dnes přidal 4. kapitolu game movie Posel Smrti. Dále jsem si pohrával s myšlenkou, že bych mohl shánět starou literaturu ať již českou, nebo cizí (tu se pokusit přeložit), která již není k sehnání a přidávat ji sem, většinou by se jednalo o báje, legendy a mytologii, nebo o ranné české texty.


6. 1. 2018

Dnes v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary přibila vesnice Sedlo a v ní Krucifix a Torzo sochy, vesnice Svinov a v ní kaple sv. Floriána, pamětní kříž Ernsta Garkische a socha sv. Jana Nepomuckého. Dále jsem přidal fotografie ve vesnici Útvina u kostelu sv. Víta. Bohužel jsem nucen tyto webové stránky zrušit, z důvodu autorských práv. Můj youtube kanál pod jménem Miroslav Vytiska bude nadále fungovat. Děkuji za přízeň a návštěvnost.


5. 1. 2018

Dnes v záložce „Game movie“ přibyl film Posel Smrti kapitola 3 - Samuel Gordon se vydává do Walesu, kde hodlá pátrat po dalším tajemném klíči v domnění, že se vše postupně vysvětlí. V záložce „Cestování“ v okresu Karlovy Vary přibyla vesnice Přílezy a v ní Boží muka s krucifixem a kostel sv. Bartoloměje, vesnice Odolenovice a v ní lípa v Odolenovicích a Krucifix, vesnice Krásné údolí a v ní socha sv. Jana Nepomuckého, kostel sv. Vavřince a Smírčí kříž 0006. Dále jsem přidal na titulní straně, co budu v nejbližší době zpracovávat, nebo kdy budu nepřítomen na webu, tudíž nebudou nové materiály. Do záložky „Archiv novinek,“ jsem přesunul třetí čtvrtletí roku 2017. Aktualizoval jsem záložku „Informace.“


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat