Archiv novinek


2017

28. 12. 2017

Dnes v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary ve vesnici Stanovice přibyl kostel sv. Tří králů a dům čp. 72, vesnice Nové Stanovice a v ní dům čp. 13, dům čp. 3, dům čp. 147 a dům čp. 6, vesnice Dražov a v ní kaple sv. Víta a aktualizoval jsem záložku „Informace.“ Do konce roku již nepřidám žádné materiály, ani památky, jelikož budu cestovat a pořizovat nové materiály na zpracování, proto bych chtěl poděkovat všem čtenářům za podporu v tom to roce a hodně štěstí a úspěchů vám všem v roce nadcházejícím.


27. 12. 2017

Dnes v záložce „Cestování“ v okrese Cheb ve městě Mariánské Lázně přibylo sousoší Goethe a múza, vodní nádrž Mariánské lázně, busta Václava Skalníka, pomník osvobození, socha sv. Jana Nepomuckého a přidal jsem fotografie u pavilonu Křížového pramene a u Heidlerova obelisku.


23. 12. 2017

Dnes v záložce „Cestování“ v okrese Cheb ve městě Mariánské Lázně přibyla Hřbitovní kaple se hřbitovem, vodojem Carola, vyhlídka Karola, Lesní pramen, Hudební pavilon, pamětní deska V. B. Třebízského. Dále bych chtěl všem popřát příjemné prožití vánočních svátků.


22. 12. 2017

Dnes v záložce „Cestování“ v okrese Cheb ve městě Mariánské Lázně přibyla kavárna Polom, Židovský hřbitov, pramen Medvídě, Medvědí pramen a Balbínův pramen. V záložce „Game movie“ přibyl film Posel Smrti kapitola 2 - Samuel Gordon se probouzí do ponurého rána, ale jeho vzpomínky na jeho přítele Williama jsou narušeny další ponurou zprávou.


19. 12. 2017

Dnes v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Květnová a v ní pomník obětem 1. světové války a tvrz Květnová, vesnice Mořičov a v ní Lovecký zámeček.


18. 12. 2017

Dnes v záložce „Game movie“ přibyl film Posel Smrti kapitola 1.


14. 12. 2017

Dnes v záložce „Game movie“ přibyla závěrečná část filmu Book of Unwritten tales.


13. 12. 2017

Dnes v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Srní a v ní pomník a kostel, vesnice Osvinov a v ní kaple Panny Marie, vesnice Krásný les a v ní kaple, socha Panny Marie a kostel sv. Petra a Pavla, vesnice Maroltov a v ní kaple a Tvrziště.


10. 12. 2017

Dnes v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Boč a v ní kostel sv. Václava a sv. Mikuláše a Fara, vesnice Malý Hrzín a v ní dům čp. 13, dům čp. 8, kaple, dům čp. 133, Hrzínská lípa a dům eč. 138. V záložce „Game movie“ přibyla druhá část filmu Book of Unwritten Tales.


9. 12. 2017

Dnes v záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Stráž nad Ohří a v ní kostel Archanděla Michaela, sousoší Nejsvětější Trojice a hrad Himlštejn.


8. 12. 2017

Dnes jsem aktualizoval záložku „Informace.“ V okresu Karlovy Vary ve vesnici Pila přibyl Sägemühle.


30. 11. 2017

Dnes jsem nucen trochu podvádět. Všechny místa, která dnes přidám jsou ve vojenském újezdu hradiště, kam mi nebyl uděleno povolení ke vstupu, takže fotografie výjimečně nejsou mé, ale použité z internetu. V záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary přibyla zaniklá ves Lochotín a v ní kostel Nanebevzetí Panny Marie, zaniklé městečko Doupov a v něm hrobka Zedwitzů a hrad Kleinštejn.


29. 11. 2017

V záložce „Virtuální muzeum“ jsem přidal dalších pět kousků mé sbírky. V záložce „Cestování“ v okresu Sokolov přibyly zbylé knihy a v okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Horní Hrad a v ní dům čp. 9, dům čp. 13, Arboretum, kaple sv. Archanděla Michaela a hrad Hauenštejn, vesnice Korunní a v ní Hrobka.


25. 11. 2017

V záložce „Cestování“ v Okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Vojkovice a v ní hradiště Burgstadt, vesnice Jakubov a v ní smírčí kříž 0003, pomník obětem 1. a 2. světové války, kaplička a mlýn Jakubov. V okrese Sokolov přibyla druhá část knihy pod názvem okres Sokolov H - Ho. V záložce „Game movie“ přibyl film Book of Unwritten Stories část 1, je nutné u něj zapnout titulky v přehrávači.


24. 11. 2017

V záložce „Cestování“ v Okrese Sokolov přibyla první část přepsané knihy z okresu Sokolov pod jménem okres Sokolov A - G. V okrese Karlovy Vary ve městě Karlovy vary přibyl vodojem č. I a nové fotky u rozhledny Aberg, dále přibyla vesnice Velichov a v ní tvrz Velichov, hradiště Liščí Vrch, dům čp. 72, zámek Velichov, socha sv. Jana Nepomuckého, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Renesanční náhrobek a hrobka Josefa Viléma z Löschneru.


20. 11. 2017

V záložce „Cestování“ přibyla poslední záložka v okrese Sokolov, a to ve vesnici Hrušková zaniklá ves Milíře. V záložce Virtuální muzeum zkamenělin jsem přidal dalších 5 kousků, a aktualizoval jsem záložku Informace.


15. 11. 2017

V záložce „Cestování“ v okrese Sokolov ve vesnici Arnoltov přibyl Smírčí kříž 1388 a Finkův mlýn, ve vesnici Dolní Rychnov dům čp. 10, vesnice Ležnice a v ní kaple sv. Jana Nepomuckého. Tímto bych chtěl prohlásit, že mám okres Sokolov kompletně procestovaný a zpracovaný. V pátek sice budu hledat ještě dvě maličké památky na hoře Krudum, ale nemyslím si, že je najdu. Pokud bych je nalezl tak je přidám, pokud ne zůstane okres Sokolov tak jak je. Dále zpracuji všechny stránky v okrese Sokolov do několika knih, které dám ve formátu PDF ke stažení na stránce okresu Sokolov.


12. 11. 2017

V záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary ve vesnici Dubina přibyla tvrz Dubina a ve vesnici Radošov hradiště Stengelberg. V záložce hry u Gwentu jsem přidal 3 rozšíření.


11. 11. 2017

V záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary ve městě Karlovy vary přibylo hradiště Bažantí vrh, Vítkův vrch, Vodojem, Hřbitovní administrační budova, Židovský hřbitov, hřbitov, buk u Harta, hradiště Drahovice a Hvězdárna. A Aktualizoval jsem Informace.


6. 11. 2017

V záložce „Game movie“ jsem přidal film Valiant Hearts: Váleční psi - Krátký příběh ukazující život dvou psů během velké války. V záložce Cestování přibyl v okresu Cheb ve městě Františkovi lázně dům čp. 52/20, dům čp. 17/19, Meteorologický sloup, socha císaře Josefa II., Plynové lázně s kolonádou, bývalá poliklinika, altán Františkova pramene, Společenský dům, socha Františka, pomník Boženy Němcové, dvorana Glauberových pramenů a altán Nového pramene.


5. 11. 2017

V záložce „Cestování“ v okresu Cheb, přibylo město Františkovy Lázně a v něm socha sv. Jana Nepomuckého, Slatinné lázně, kolonáda Solného a Lučního pramene, pramen Adler, busta Dr. Bernharda Adlera, sochy v parku, Kamenná lavice, dům 151/3 a pomník císaře Františka I., aktualizoval jsem stránku „Informace.“


22. 10. 2017

V záložce „Game movie“ přibyl film Pohádka o mrazíkovi, Ivanovi a Nastěnce - Nastěnka žije se zlou macechou, která ji nedopřeje odpočinku ani klidu a doufá že ji někdo pomůže. Ivan je mladý bohatýr, který si je jistý sám sebou, a vydává se do světa najít si svou nevěstu. Aktualizoval jsem informace. V záložce cestování ve městě Schwarzenberg přibyla zvonkohra a rozhledna krále Alberta.


14. 10. 2017

V záložce „Game movie“ přibyl film Battlefield 1 Rudý příliv - Jaro 1919. V rusku vrcholí občanská válka. V tomto díle jsou vidět boje o jedno z důležitých měst této války Caricyn (později Stalingrad).


13. 10. 2017

V záložce „Game movie“ přibyl film God of War Ghost of Sparta (je nutné zapnout titulky) - Kratovo vize jej stál pronásledují, až to nevydrží a začne jednat. Vydá se do Atlantidy, aby našel svou matku, bohužel dojde k několika zdrcujícím objevům.


10. 10. 2017

V záložce „Hry“ u hry Gwent přibylo 2. rozšíření, které přidává dohromady dalších 18 karet do hry.


8. 10. 2017

V záložce „Game movie“ přibyl film Battlefield 1 Brusilova ofenzíva, který ukazuje tuto obrovskou operaci na východní frontě, jednalo se o největší Ruskou operaci v 1. světové válce.


6. 10. 2017

Aktualizoval jsem záložku „Informace.“ V záložce cestování v okresu Cheb ve vesnici Kateřina přibyla expozice příroda Chebska a přibyli nové fotografie u Stanice pro záchranu živočichů Soos, NPR Soos, císařský pramen, minerální pramen Věra a expozice dějiny země.


5. 10. 2017

V záložce „Game movie“ přibyl film God of War Chains of Olympus (je nutno povolit cz titulky v přehrávači).


3. 10. 2017

Dnes jsem dokončil přidání navigační lišty na celý web. Nyní by zde měla být jednodušší navigace. :-)


20. 9. 2017

V záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary přibyl ve městě Karlovy Vary pomník obětem Fašismu, kostel sv. Ondřeje a přibyli fotografie u Poštovního dvora, dále přibyla vesnice Zlatý kopec a v ní štola Johannes. Dále jsem se pustil do tvorby navigace po jednotlivých stránkách, takže to chvilku zabere, než to dokončím.


17. 9. 2017

V záložce „Game movie“ přibyl film Battlefield 1 Přes Marnu. V záložce cestování v okrese Karlovy Vary ve městě Kyselka přibyla kaple sv. Anny, Löschnerův pavilón, Mattoniho továrna, pomník obětem 2. světové války a Trinkhalle, vesnice Radošov a v ní Radošovský most, smírčí kříž 0118, kostel sv. Václava a pomník obětem 1. světové války. Aktualizoval jsem stránku Informace.


16. 9. 2017

V záložce „Game movie“ přibyl film God of War I (je nutno zapnout titulky).


7. 9. 2017

V záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Dubina a v ní NPP Skalky Skřítků, obec Kyselka a v ní rozhledna Bučina, Lesní kaple, Mattoniho vila, Ottův pramen, pomník Heinricha Mattoniho, lázně Kyselka a Stallburg.


5. 9. 2017

V záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Šemnice a v ní Šemnická skála, vesnička Lučiny a v ní pomník obětem 1. světové války, vesnice Svatobor a v ní fara, kaple Olivetské hory a kostel Nanebevzetí Panny Marie.


4. 9. 2017

V záložce „Game movie“ je přidán film Středozem Jasný Pán a Battlefield 1 Ďáblova kovadlina. V záložce Cestování v okrese Karlovy Vary přibyla vesnička Bor a v ní smírčí kříž 0001, kostel sv. Máří Magdalény, boží muka a pomník obětem 1. světové války, vesnice Stráň a v ní pomník osvobození a kaple, vesnici Nová Kyselka a v ní kaple a Šibenice. Aktualizoval jsem stránku „Informace.“


2. 9. 2017

V záložce „Game movie“ je přidán film Battlefield 1 Ropa Impérií.


1. 9. 2017

V záložce „Game movie“ je přidán film Žhavé léto 3 a Středozem Pán honu. V záložce „Hry“ u Gwentu přibylo rozšíření o dalších 56 karet. Záložka Informace je aktualizována.


31. 8. 2017

V záložce „Game movie“ je přidán film Battlefield 1 Dobití pekla. V záložce „Cestování“ v okrese Sokolov ve městě Kraslice přibyl dům čp. 1091/17, textilní továrna Bohland a Fuchs, dům čp. 76, Císařské duby, dům 217/25, kaplička Panny Marie, kaple Povýšení sv. Kříže se hřbitovem, dům 1128/37 a Městská Jatka. Aktualizoval jsem složku Informace.


30. 8. 2017

V záložce „Cestování“ v okrese Karlovy Vary byli upraveny již navštívená města, v okrese Sokolov ve městě Kraslice přibyla budova městského úřadu, evangelický kostel, pomník povýšení na město Karlem IV., Preisův pomník, Lesní zbožnost, Schillerův pomník, Dotzauerův pomník a hradiště Hausberg.


29. 8. 2017

V záložce Hry přibyla karetní hra Gwent, kterou si můžete vytisknout. V záložce Cestování v okrese Sokolov přibylo město Kraslice a v něm pivovar Krušnohor, muzeum Kraslické dráhy, kostel Božího Těla, budova Fary, socha sv. Jana Nepomuckého, Mariánský sloup.


28. 8. 2017

Dnes jsem přidal 10 zkamenělin do sbírky zkamenělin, dále jsem přidal v záložce „Game movie“ film Středozem Stín Mordoru. V záložce cestování v okrese Sokolov ve městě Bublava přibyla rozhledna Blaiberg, kostel Nanebevzetí Panny Marie, kaple a dům ev. č. 71. Dále jsem přerovnal všechny památky v okrese Sokolov.


16. 8. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary vesnice Stružná a v ní socha sv. Jana Nepomuckého, zámek Stružná a kaple sv. Josefa, městečko Bochov a v něm hrad Hungerberg, kašna, Věžová studna, socha sv. Jana Nepomuckého, sloup se sochou Panny Marie, Radnice, kostel sv. Archanděla Michaela, dům čp. 232, pomník obětem 1. světové války, hrad Hartenštejn, hradiště Bochov, Železitý pramen, kaple Panny Marie a kostel sv. Jakuba, vesničku Německý Chloumek a v ní Balnský kříž.


13. 8. 2017

Dnes jsem přidal v záložce „Game movie“ film Battlefiel 1 Kaiserschlacht. V okrese Karlovy Vary přibyl ve vesnici Žalmanov kostel Nanebevzetí Panny Marie a fara čp. 38, vesnička Nová Víska a v ní dům čp. 5 a kaplička, vesnice Dlouhá Lomnice a v ní dům čp. 30, dům č. 14 a pomník obětem 1. světové války.


11. 8. 2017

Dnes jsem aktualizoval informace a přidal v okrese Karlovy Vary ve městě Andělská hora sochu sv. Jana Nepomuckého, křížový kámen 1552, pamětní deka Goethe, pamětní kříž 1549 a přidal fotografii u kostela sv. Archanděla Michaela.


7. 8. 2017

Dnes jsem přidal záložce „Game movie“ film Horké léto a Battlefield 1 Železné zdi. Dále jsem aktualizoval informace a přesunul první čtvrtletí novinek tohoto roku do archivu.


30. 7. 2017

Dnes jsem přidal záložce „Game movie“ film Ryse: Son of Rome a Battlefield 1 Nic není psáno.


30. 7. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov vesničku stříbrná a v ní pomník k 10. výročí založení republiky, skalní město pod Šišákem, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně a pomník obětem 1. světové války, oblast Nová Ves u Stříbrné a v ní kamenné moře Ráchel, vesnici Bublava a v ní pomník zastřeleným četníkům.


28. 7. 2017

Dnes jsem přidal v záložce „Game movie“ film Battlefiel 1 Kurýr a v okrese Sokolov jsem přidal městečko Přebuz a v něm důl Sauersack, zajatecký tábor Rolava, pomník zastřelených zajatců, PP Přebuzské vřesoviště, kostel sv. Bartoloměje, pomník obětem 1. světové války, důl Otto, Ritterův důl, socha sv. Jana Nepomuckého a dům č. 46.


27. 7. 2017

Dnes jsem přidal v záložce „Game movie“ film Polda 6 a aktualizoval informace a v okrese Karlovy Vary přibyla vesnička Olšová Vrata a v ní kostel sv. Kateřiny a Lípa u Křížku, ve městě Karlovy Vary pomník Jurije Gagarina, ve vesnici Nové Hamry skalku Kammerwagen, vesničku Jelení a v ní kostel sv. Antonína Peduánského, přírodní park Jelení, dědičná štola sv. Jiří a štola u Slatinného potoka.


23. 7. 2017

Dnes jsem přidal v záložce „Game movie“ film Polda 5 a Battlefield 1 Avanti Savoia!, aktualizoval informace a v okrese Karlovy Vary přibyla vesnička Teplička a v ní kaple a pomník obětem pochodu smrti, vesničku Krásný jez a v ní pomník obětem 1. světové války, vesnička Vodná a v ní pomník obětem 1. světové války.


21. 7. 2017

V okrese Karlovy Vary ve městě Karlovy Vary jsem přidal kapli sv. Nikolaje, obora Linhart, kostel sv. Linharta, kaple sv. Linharta, studánka Lesní Vřídlo, Podševcovská studánka, Kamenná kniha, Findlaterův obelisk, Smírčí kříž 0005 a Tereziin obelisk. Dále jsem přidal fotografie v Karlových Varech u vyhlídky Petrova Výšina, Vila Lützow a Jelení skok.


20. 7. 2017

Dnes jsem přidal v záložce „Game movie“ film Battlefield 1 Přátelé na vyšších místech. V okrese Karlovy Vary ve městě Karlovy Vary jsem přidal Smírčí kříž 0004, lanová dráha Imperial, lanová dráha Diana, Motýlí dům, Chata u Obrazu, rozhledna Aberg a přidal jsem fotografie u Rozhledny Diany.


19. 7. 2017

Dnes jsem přidal v záložce „Game movie“ film Polda 4 a aktualizoval jsem záložku informace. Dále přibyla v okrese Karlovy Vary vesnice Rudné a v ní kostel Navštívení Panny Marie, vesnici Nové Hamry a v ní kostel sv. Jana Nepomuckého, sloup se sochou Panny Marie, kaple, dům čp. 395 a stodola u domu č. 76.


18. 7. 2017

Dnes jsem přidal okrese Karlovy Vary vesnici Tisová a v ní pomník obětem 1. světové války, zapomenutý most a rozhledna Pajndl.


17. 7. 2017

Dnes jsem přidal okrese Karlovy Vary vesnici Rájec a v ní Vesnické muzeum, vesnici Černava a v ní kaplička sv. Huberta, vesnici Suchá a v ní kaple, město Nejdek a v něm dům čp. 128, sloup se sochou sv. Archanděla Michaela, pomník ŠT. KPT. Otakara Korce, evangelický kostel Vykupitele, zámek Nejdek, Nejdecká křížová cesta, kaplička Kristovo vězení, kostel sv. Martina, socha sv. Jana Nepomuckého, sloup se sousoším Nejsvětější Trojice, Mariánský sloup, dům čp. 238 a hrad Nejdek.


8. 7. 2017

Dnes jsem přidal v záložce „Game movie“ film Polda 3 a Battlefield 1 Blátem a Krví a aktualizoval informace.


4. 7. 2017

V okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Smolné Pece a v ní zatopené dobývky pegmatitu, vesničku Fojtov a v ní pomník obětem 1. světové války a kaple Panny Marie Bolestné, vesnici Lužec a v ní lovecký zámek Lužec, vesnici Oldřichov a v ní Trousnická skála.


3. 7. 2017

Dnes jsem přidal v záložce „Game movie“ film Battlefiel 1 Ocelová bouře a Battlefield 1 Nezapomeňte na nás. V okrese Karlovy Vary přibyla ve městě Karlovy Vary kaplička, vesnici Jenišov a v ní kaple sv. Anny a vodní mlýn, vesnici Božičany a v ní kaple sv. Michaela, pomník obětem světových válek, dům čp. 30 a dům čp. 14, ve městečku Nová Role kaple, budova nádraží a pomník obětem koncentračního tábora, vesnička Mezirolí a v ní kaple, vesničku Nivy a v ní kaple a smírčí kříž 0117.


29. 6. 2017

Dnes jsem přidal v záložce „Game movie“ film Assassin's Creed Bloodlines a aktualizoval informace.


24. 6. 2017

Dnes jsem přidal v záložce „Game movie“ film Assassin's Creed Jack the Ripper a aktualizoval informace. Dále jsem přidal v okresu Sokolov vesnici Kámen a v ní PP Vysoký Kámen, pietní místo Kaple božího těla a Hraniční kámen, vesničku Liboc u Kraslic a v ní Krucifix, kostel Nejsvětější Trojice a pomník obětem 1. světové války, vesnici Mlýnská a v ní pomník obětem 1.světové války, vesnici Sněžná a v ní kaple, pomník obětem 1. světové války, kaple sv. Kříže a kostel sv. Jakuba Většího.


20. 6. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov vesnici Počátky a v ní kaple 14. sv. Pomocníků, vesničku Kostelní a v ní Smírčí kříž 0762, Smírčí kříž 0130, Smírčí kříž 0763 a kostel sv. Jiljí.


19. 6. 2017

Dnes přibyl v záložce „Game movie“ film Assassin's Creed Syndicate, a také v okrese Sokolov ve městě Oloví kostel sv. Archanděla Michaela, kašna, dům čp. 102, kaple sv. Josefa, kaple Nejsvětější Trojice, rozhledna Cibulka a dům č. 2, vesnici Sklená a v ní kaple sv. Vojtěcha, vesnička Krásná a v ní kaple Nejsvětější Trojice. Dále jsem přidal do záložky Informace stav jednotlivých záložek a jak budu pokračovat.


11. 6. 2017

Dnes přibyla v okrese Sokolov vesnička Libnov a v ní kaple Marie Pomocné, vesničku Studenec a v ní pomník obětem 1. světové války, PP Studenec a pomník obětem 1. světové války, městečko Oloví a v něm pomník obětem 1. světové války.


9. 6. 2017

Dnes přibyl v záložce „Game movie“ film Assassin's Creed Chronicles Russia. V okrese Karlovy Vary ve městě Karlovy vary přibyla Městská tržnice, dům čp. 85, dům čp. 25, muzeum Karlovy Vary a hlava lvice.


6. 6. 2017

Dnes přibyli v okresu Sokolov ve městečku Krajková Boží muka, Smírčí kříž 0131, kaple Nejsvětější Trojice, dům čp. 145 a obecní úřad, vesničku Bernov a v ní dům č. 5 a posvátný strom Bernovský klen.


5. 6. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov vesnici Lítov a v ní zámek Lítov a pomník obětem 2. světové války, vesnici Úžlabí a v ní kaplička, vesnice Kluč a v ní muzeum bezpečnostních sborů, vesnice Josefov a v ní kaple sv. Josefa, vesnici Hřebeny a v ní sýpka, sloup Immaculaty, hrad Hartenberg, pivovar Hřebeny a pamětní kříž, městečko Krajková a v něm kaple sv. Jana Nepomuckého, památný strom Klen u Krajkové, kostel sv. Petra a Pavla, Mariánský sloup s kašnou a pomník obětem 1. světové války.


28. 5. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov ve vesnici Chlum sv. Máří Smírčí kříž 0344, Svatá studánka s kaplí a Pamětní deska Johann Wolfgang Goethe, ve vesnici Dasnice Smírčí kříž 0125, pomník obětem 1. a 2. světové války a dům čp. 10, městečko Habartov a v něm hrobka Johanna Hochbergera a Gustava Hochbergera a pomník zastřeleným četníkům. Dále jsem přidal fotografie ve Chlumu sv. Máří u kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Máří Magdalény.


27. 5. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov ve městě Kynšperk nad Ohří Kynšperkský pivovar a základní školu, vesnici Chotíkov a v ní dům čp. 11, kaplička, dům čp. 1 a Krucifix, vesnici Liboc u Kynšperka a v ní dům čp. 11, vesnici Kaceřov a v ní zámek Kaceřov, kaple Nejsvětější Trojice, socha s reliéfem sv. Trojice, socha sv. Antonína Peduánského, dům čp. 28 a pomník obětem 1. světové války. A také přibyli fotografie ve městě Kynšperk nad Ohří u sloupu Nejsvětější Trojice a u sochy sv. Floriána.


23. 5. 2017

Dnes jsem přidal v záložce „Game movie“ film Assassin's Creed Chronicles India. V okrese Sokolov ve městě Kynšperk nad Ohří jsem přidal pomník obětem fašismu, pomník obětem 1. světové války, hřbitov s márnicí a kryptou rodu Haas, pomník osvobození a Faru. A přidal jsem fotografie ve městě Kynšperk nad Ohří u kostela Nanebevzetí Panny Marie.


22. 5. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov město Rotava a v něm kostel sv. Petra a Pavla, pomník obětem 1. světové války, mezník Nosticů a PP Rotavské Varhany, obec Šindelová a v ní Vysoká pec, PP Kamenný hřib, pomník obětem 2. světové války, zámek Favorit a kaple sv. Terezie z Avily, vesnice Krásná Lípa a v ní kostel sv. Josefa a smírčí morový kříž, vesnici Libavské Údolí a v ní hradiště Kager.


14. 5. 2017

Dnes jsem přidal film ze hry Assassin's Creed Chronicles Chinna. Dále přibylo v okrese Sokolov město Jindřichovice a v něm socha sv. Jana Nepomuckého, pomník obětem 2. světové války, Mauzoleum, kostel sv. Martina, Martinské lípy, památný kámen, Fara, pomník obětem 1. světové války, zámek Jindřichovice a Smírčí kříž 0345, vesnice Smolná a v ní pomník obětem 1. světové války. A přidal jsem také novou záložku Archiv novinek.


12. 5. 2017

Dnes přibyl v okrese Sokolov město Královské Poříčí a v něm pomník Horníkům, Hornická architektura, pomník Juliuse Fučíka, zámeček Královské Poříčí, pomník obětem 1. světové války, kostel sv. Kunhuty, socha sv. Jana Nepomuckého, smírčí kříž 0129, smírčí kříž 0968, Smírčí kříž 0132, Boží muka, dům čp. 7, dům čp. 11, socha sv. Jana Nepomuckého, dům čp. 32, nový hřbitov, relikt Buštěhradské dráhy, hradiště Burgberk a statek Bernard.


9. 5. 2017

Dnes přibyl v okrese Sokolov ve městě Loket pivovar Florian, dům čp. 73/15, dům čp. 77/17, dům čp. 29/42, dům čp. 19/1, dům čp. 73/9, dům čp. 72/7, dům čp. 71/5, dům čp. 62/16, dům čp. 59/5, dům čp. 81/25, dům čp. 42/34, dům čp. 18/62, dům čp. 17/66 a dům čp. 16/68.


3. 5. 2017

Dnes přibyla v okrese Sokolov ve městě Lotek pamětní desku Theodora Körnera, kašna, hotel Bílí Kůň, Boží muka, náhrobek Jiřího Popela z Lobkovic, socha Panny Marie Immaculaty, dům čp. 69/7, kostel sv. Václava, Děkanství. Dále přibyli fotografie ve městě Loket u Sloupu Nejsvětější Trojice, Radnice a městských hradeb.


30. 4. 2017

Dnes jsem přidal v záložce „Game movie“ film Assassin's Creed Rogue a tři další kousky zkamenělin do mé sbírky.


26. 4. 2017

Omlouvám se za delší neaktivitu na stránkách z důvodu tvorby titulků na game movie Assassin's Creed Rogue, doufám že to budu mít do konce týdne hotové.


11. 4. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov ve městě Loket dům čp. 173/1, kaple sv. Anny, socha J. W. Goethe a Goethovo altán.


10. 4. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov ve městě Loket Smírčí kříž 0758, smírčí kříž 0757, Smírčí kříž 0138, socha sv. Jana Nepomuckého, kaple Panny Marie, pomník FFFF, pomník, kalcinační pec, památné Břečťany, socha sv. Jana Nepomuckého se zbytky mostu, náhrobek dr. Glückseliga a Šibeniční vrch. Dále jsem přidal fotografie ve městě Loket u Černé věže a u hradu Loket.


5. 4. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov vesnici Hrušková a v ní pomník Vojenské přísahy, kostel sv. Mikuláše, Francouzský kámen, hora Krudum s rozhlednou a pomník obětem 1. světové války, v obci Staré Sedlo sochu sv. Jana Nepomuckého a pomník obětem 1. světové války, ve městě Loket smírčí kříž 0137, smírčí kříž 0759 a smírčí kříž 0760. Dále jsem přidal fotografie u kostela Nejsvětější trojice ve Starém Sedle.


2. 4. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov vesnici Dolní Hluboká a v ní kapli sv. Prokopa a hřbitov, ve vesnici Podstrání zaniklou obec Čistá, památný Jilm a pomník Pochodu smrti, ve vesnici Nová Ves sloup Nejsvětější Trojice a kaple se hřbitovem, ve městě Krásno kaple Panny Marie Sněžné a ve městě Loket PP Moučné pytle.


1. 4. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov vesnici Kamenný Dvůr a v ní kaple v Podlesí, zámek Kamenný dvůr a hrobku Haase, vesnici Šabina a v ní kaple sv. Anny, dům čp. 9, kaplička a Tvrz, vesnici Dasnice a v ní zámek Chlumek a tvrz Chlumek, vesnici Hlavno a v ní pomník obětem 1. světové války. Dále jsem přidal fotografie v Arnoltově u zámku Spiegel a v Kostelní Bříze u raketové základny Smrkovec.


31. 3. 2017

Dnes jsem přidal v záložce „Game movie“ film Ve stínu havrana.


23. 3. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov město Svatava a v něm kostel Neposkvrněného početí Panny Marie, pomník koncentračního tábora Svatava, pomník obětem válek, přádelna česané příze a socha sv. Floriána, vesnici Údolí a v ní pomník obětem 1. světové války, dům čp. 18 a zvonice, v Kostelní Bříze pomník obětem 1. světové války bývalá obec Horní Žitná, bunkry ve Smrkovci, raketová základna Smrkovec, pozůstatky mostku ve Smrkovci a zaniklou obec Smrkovec, ve vesnici Arnoltov Boží muka, Boží muka, Boží muka a pomník obětem 1. světové války bývalá obec Studánka. V kategorii „Game movie“ jsem přidal film Assassin's Creed Dead kings.


19. 3. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Cheb vesnici Lazy a v ní zaniklou obec Dolní Lazy. V okresu Sokolov jsem přidal obec Lomnice a v ní kostel sv. Jiljí, pomník obětem válek a Morový sloup, vesnici Týn a v ní dům čp. 19 a tvrz, vesnici Nadlesí a v ní kapli, pomník obětem 1. světové války a dům čp. 49, ve vesnici Podstrání hrad Plikenštejn, město Rovná a v něm zaniklou obec Krásná Lípa a Židovský hřbitov, ve vesnici Rudolec pomník obětem 1. a 2. světové války. Ve městě Sokolov jsem přidal fotografie u zámku Sokolov, městského opevnění a bývalého areálu myslivny a koníren. Ve složce „Game movie“ jsem přidal film Assassin's Creed Unity.


17. 3. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov obec Dolní Rychnov a v ní křížek, vesnici Horní Rozmyšl a v ní pomník obětem 1. světové války, pomník a dům č. 2, vesnici Kamenice a v ní kapli Máří Magdalény a pomník obětem světových válek, ve vesnici Kostelní Bříza poutní kapli s lípami, křížek, tvrz Kostelní Bříza, zámek Kostelní Bříza a přidal fotografie u Božích muk, Hostince čp. 16 a kostela sv. Petra a Pavla.


13. 3. 2017

Dnes jsem přidal ve složce „Game movie“ film Assassin's Creed Freedom Cry.


13. 3. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Sokolov obec Citice a v ní kostel Povýšení sv. Kříže, pomník Hornické stávky a pomník Padlým, vesnici Horní Nivy a v ní kaple Panny Marie Pomocnice křesťanů, pomník obětem 1. světové války a roubená stodola u čp. 10, vesnici Háj a v ní pomník obětem 1. světové války, vesnici Dvory a v ní kapli a vyklan Placák, ve městě Horní Slavkov dědičnou odvodňovací štolu Kašpara Pluha, hrob zakladatelů porcelánky, kaple Božího Těla, pomník obětem 1. světové války, porcelánku Horní Slavkov a Zvonice. Přibyli také fotografie ve městě Horní Slavkov u Děkanství, náhrobek Georga Hasslera a kostel sv. Jiří.


11. 3. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Karlovy Vary ve městě Březová sochu sv. Jana Nepomuckého, dům čp. 69/15, kostel Jména Panny Marie, busta Theodora Körnera, pomník pochodu smrti a pomník vzniku republiky. V okrese Sokolov přibyla vesnice Arnoltov a v ní Bambasův dub, zámek Spiegel a Židovský hřbitov, vesnici Boučí a v ní kapli, pomník obětem 1. světové války, dům č. 22 a Tvrz, obec Dolní Nivy a v ní kapli, pomník obětem 1. světové války, dům č. 1 a strom Republiky.


5. 3. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Sokolov ve městě Sokolov Hrobní kapli, pomník Turnerům padlým v 1. světové válce, Těšovický vodopád, socha sv. Jana Nepomuckého, sousoší sv. Jana Nepomuckého s Anděly, pamětní deska zastřelených, Jubilejní kašna, Mariánský sloup a Bojovník od Sokolova, obec Staré Sedlo a v ní dědičnou štolu Jana Křtitele, kostel Nejsvětější Trojice, PP Údolí Ohře a zámek Staré Sedlo, vesnici Tatrovice a v ní kostel sv. Erharda a kaple sv. Quirina, pomník obětem válek, socha sv. Jana Nepomuckého a vyhlídka Chodaublick, obec Těšovice a v ní Těšovickou tvrz, usedlost čp. 9 a Smírčí kříž 0906, obec Vintířov a v ní dům čp. 19, dům čp. 25 a kaple sv. Anny. A přidal fotografie ve městě Sokolov u Hrobu Sovětských zajatců, kaple Korunování Panny Marie, Kapucínský klášter s kostele sv. Antonína Peduánského, kostel sv. Jakuba Většího, Hornická radnice a kašna se sochou Sokolníka.


4. 3. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Sokolov vesnici Křemenitá a v ní Rozcestník, a pomník obětem 1. světové války, ve městě Loket pramen Horčička a štola Vildenava, obec Loučky a v ní Kapli a pomník obětem 1. světové války, vesnici Louka a v ní Grünská kyselka, kaple Panny Marie, npr Pluhův bor a PR Údolí Teplé, osada Mezihorská a v ní kaple Panny Marie Lurdské a pomník obětem 1. světové války, obec Nová Ves a v ní PP Dominova skalka, kostel Nejsvětější Trojice a Novoveská kyselka, město Nové Sedlo a v něm Kapli, Křížový kámen 0128, kostel Nanebevstoupení Páně a pomník padlím 1. a 2. odboje.


3. 3. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Sokolov město Chodov a v něm Boží muka, socha sv. Šebestiána, kostel sv. Vavřince, pomník horníkům, evangelický kostel a sloup se sochou Panny Marie, vesnici Kfely a v ní pomník obětem 1. světové války, v městě Krásno dům čp. 11, dům eč. 3, dům eč. 2, Hubský peň, kostel sv. Kateřiny, dům čp. 307, Hornické muzeum Krásno, pomník ženám z pochodu smrti, socha, Radnice, Smírčí kříž 0134, sloup Nejsvětější Trojice a Zvonice.


28. 2. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Sokolov obec Horní Pískovec a v ní Vyhlídku Horní Pískovec, město Horní Slavkov a v něm Děkanství, náhrobek Georga Hasslera, dům čp. 214, dům čp. 7, dům čp. 5, dům čp. 6, dům čp. 4, kostel sv. Jiří, Pluhův dům, muzeum Hornictví, náměstí Horního Slavkova, pomník Ostrostřelcům, socha s. Floriána, Seidlhaus, sloup se sochou Nejsvětější Trojice, Zádušní lucerna, Železniční viadukty, dům čp. 66, kostel sv. Anny, ústí štoly a Popraviště.


27. 2. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Sokolov ve městě Kynšperk nad Ohří kostel Nanebevzetí Panny Marie, Kynšperská branka, sloup Nejsvětější Trojice, socha sv. Floriána, Panský dům, hrad Kynšperk a Židovský hřbitov, obec Lobzy a v ní zaniklá obec Paseka, ves Podstrání a v ní důl Jeroným, město Sokolov a v něm Hornický dům, Kapucínský klášter s kostelem sv. Antonína Peduánského, kaple Korunování Panny Marie, kašna se sochou Sokolníka, hrob Sovětských zajatců, Hornická radnice, rozhledna Hard, kostel sv. Jakuba Většího, evangelický kostel sv. Tomáše, hotel Český dům, památný strom Stříbrný Javor, Centrální škola, zámek Sokolov, Městské opevnění a bývalý areál Myslivny a Koníren.


23. 2. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Sokolov obec Chlum sv. Máří a v ní kapli sv. Marie, kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Máří Magdalény, pomník obětem 1. světové války, socha sv. Jana Nepomuckého a rozhledna Zelený vrch, vesnici Kostelní Bříza a v ní hostinec čp. 16, kostel sv. Petra a Pavla, Boží muka a Lípa u kostela, vesnice Rudolec a v ní Smírčí kříž 0809, město Krásno a v něm Krásenská rozhledna, město Kynšperk nad Ohří a v něm Dřevěná lávka, evangelický kostel Vykupitele a dům čp. 60/2.


22. 2. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Praha-západ vesnici Okoř a v ní hrad Okoř, město Roztoky a v něm kostel sv. Klimenta a hradiště Levý Hradec. V okresu Příbram jsem přidal obec Chotilsko a v ní TEPfaktor. V okresu Sokolov jsem přidal město Loket a v něm Černou věž, Městské hradby, hrad Loket, Smírčí kříž 0136, Smírčí kříž 0761, sloup se sousoším Nejsvětější Trojice a Radnice, město Březová a v něm základní školu Březová, městský úřad Březová, pomník obětem 1. světové války a venkovská usedlost čp. 10.


19. 2. 2017

Dnes jsem přidal v Praze ve městské části Nové Město dům čp. 227/34, most Legií, pomník Benedikta Roezla, pomník Elišky Krásnohorské, Faustův dům, pomník Jan Evangelista Purkyně, bysta Karolíny Světlé, Novoměstská radnice, dům 672/1, pomník Aloise Jiráska, památný Platan, kostel sv. Cyrila a Metoděje, kostel sv. Ignáce z Loyoly, kostel sv. Václava na Zderaze, Šitkovská vodárenská věž, Tančící dům a pomník Vítězslava Hájka, v městské části Vinohrady přibyl kostel Nejsvětějšího Srdce Páně a přibyla městská část Žižkov a v ní Žižkovský vysílač. V okrese Praha-východ přibylo město Říčany a v něm hrad Říčany a kostel sv. Petra a Pavla, obec Vyžlovka a v ní rozhlednu Skalka a vesnici Panenské Břežany a v ní kapli sv. Anny a horní zámek Panenské Břežany.


18. 2. 2017

Dnes jsem dokončil přestavbu stránek. Nyní mají nový vzhled, lepší klasifikaci jednotlivých záložek a podporu mobilních displejů. Snad se budou líbit. Již začnu opět přidávat nové věci.


1. 2. 2017

Dnes jsem se pustil do změny designu webu, a také jeho vylepšení. Nyní se již bude dobře používat na mobilních zařízeních. Prosím tedy o toleranci, než-li to dokončím.


28. 1. 2017

Dnes jsem přidal v Praze, v městské části Staré Město dům u Pěti korun, Klementinum, Konvikt s kostelem sv. Bartoloměje, kostel sv. Martina ve zdi, klášter dominikánů s kostelem sv. Jiljí, Náprstkovo muzeum, Nazaretská kolej, rotunda sv. Kříže, kostel sv. Havla, Svatováclavský seminář, Kolowratský palác, Městská spořitelna Pražská, Stavovské divadlo a přibyli fotografie k pomníku Mistra Jana Husa, Krannerova kašna, Staroměstská radnice s Orlojem, kostel sv. Mikuláše, kostel Matky Boží před Týnem, Karolinum.


24. 1. 2017

Dnes jsem přidal čtyři kousky mé sbírky zkamenělin, v Praze v městské části Staré Město přibyla Betlémská kaple, kostel sv. Michaela, Vratislavský dům, dům u Zlaté váhy, dům u Vejvodů a nové fotografie u domu u Minuty.


8. 1. 2017

Dnes jsem přidal film Assassin's Creed Black flag. Dále musím bohužel oznámit, že na nějakou dobu nebudu moct přidávat věci na tyto stránky z důvodu opravy notebooku, na kterém mám veškeré materiály.


3. 1. 2017

Dnes přibyl film Zaklínač 3, O víně a krvi. V Praze v městské části Vinohrady Hlavní nádraží, a Státní opera, v městské části Nové město kostel sv. Jana Nepomuckého na Skalce, kostel Nejsvětější Trojice v Podskalí, opatství Emauzy, pomník Františka Palckého a pomník Praha svým vítězným synům.


2. 1. 2017

Dnes přibyla v okrese Karlovy Vary obec Mírová a v ní Kaple. V Praze přibyla městská část Vinohrady a v ní divadlo na Vinohradech, Národní dům na Vinohradech a kostel sv. Ludmily.


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat