Archiv novinek


2016

29. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 3 Srdce z kamene. Chtěl bych všem popřát příjemné vykročení do roku 2017.


28. 12. 2016

Dnes přibyl v okresu Karlovy Vary ve městě Karlovy Vary pomník obětem 1. světové války, Hřbitovní kaple, kostel Nanebevstoupení Páně a Dům 239/4, vesnice Sedlec a v ní kostel sv. Anny, sloup se sochou Panny Marie, pomník osvobození, zámek Sedlec, Přemilovická starší tvrz, Přemilovická mladší tvrz.


24. 12. 2016

Chtěl bych všem popřát příjemné a klidné prožití svátků Vánočních. Dnes přibylo v okresu Cheb ve městě Cheb Retro muzeum, dům Minetti, dům Martini a dům U dvou arcivévodů.


23. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 3 Divoký hon - část čtvrtá. Dále přibyl v okrese Cheb ve městě Cheb evangelický kostel Pokoje, kašna s Dudákem, Radnice, dům Na ostrém rohu, kašna se sochou Divokého muže, dům U zlatého slunce, dům Kandler, muzeum Cheb, dům Gabler, Schirdingerův dům a přibyli fotografie u Špalíčku.


20. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 3 Divoký hon - část třetí.


17. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 3 Divoký hon - část druhá.


10. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 3 Divoký hon - část první.


6. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 2 vrahové králů - část druhá, dále přibyl v okrese Karlovy vary ve vesnici Háje pomník obětem 1. Světové války, vesnice Kolová a v ní pomník Památce obětí válek a bezpráví, kaple sv. Anny a pomník obětem 1. Světové války, ve městě Karlovy Vary přibyl kostel Povýšení sv. Kříže.


5. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 2 vrahové králů - část první.


3. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 1 - druhou část.


2. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 1 - první část.


12. 11. 2016

Dnes přibyla v Karlovarském kraji v Karlových Varech Malé Versailles, pomník Karla Marxe, kaple sv. Anny, Zámecká kolonáda, evangelický kostel sv. Petra a Pavla, busta Johanna Wolfganga Goetha, Galerie Umění, pomník Friedricha Schillera, pomník Bedřicha Smetany, altán Aloise Kleina, Parkhotel Richmond, Japonská zenová zahrada, plastika Jelena, socha Diany a pomník Ludwiga van Beethovena. Ve městě Praha přibil v městské části Holešovice Letenský kolotoč, Letenský zámeček, Národní Technické muzeum a Křižíkova elektrická dráha, v městské části Staré město Anežský klášter a budova Ministersva průmyslu a obchodu.


11. 11. 2016

Dnes přibyla v Karlovarském kraji v Karlových Varech Becherova vila a přidal jsem fotografie u pravoslavného kostela sv. Petra a Pavla.


8. 11. 2016

Dnes přibyla v Praze v městské části Hradčany Černá věž, Jízdárna Pražského hradu, klášter sv. Jiří, Písecká brána, Herkules v Královské zahradě, Staré zámecké schody, Velká míčovna a přidal jsem fotografie u katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha. Dále přibyla městská část Josefov a v ní Klausová synagoga, Obřadní síň, Maiselova synagoga, Pinkasova Synagoga, Staronová synagoga, Uměleckoprůmyslové muzeum, radnice Židovského města a starý Židovský hřbitov. V městské části Staré město přibylo Rudolfinum a v městské části Nové město Botanická zahrada PŘF UK.


7. 11. 2016

Dnes přibyla v okresu Cheb ve vesnici Prameny tvrz Kaiserruhe, Giselin a Rudolfův pramen, kaple Panny Marie, křížek, socha sv. Jana Nepomuckého, Stará radnice a Dům čp. 29. Ve městě Mariánské lázně jsem přidal fotografie k penzionu Nimrod a přírodní rezervaci Smraďoch. V Praze přibyla městská část Braník a v ní přírodní památka Branické skály a Branické ledárny, v městské části Holešovice Krokodýlí zoo Praha, v městské části Hradčany letohrádek královny Anny.


3. 11. 2016

Dnes jsem přidal fotografie v Praze v městské části Malá strana u Hladové zdi a přibyl kostel sv. Mikuláše a Vrtbovská zahrada, v městské části Staré město přibyla Krannerova kašna a přibyly fotografie v Novotného lávce a v Staroměstské radnici s Orlojem, v městské čtvrti Nové město přibylo Národní divadlo, Podskalská celnice na Výtoni a muzeum Studené války, městská část Přední kopanina a v ní rotunda sv. Máří Magdalény. V městské části Řeporyje jsem aktualizoval Černý lom a lom Mušlovka a přidal pod Placatou skálou a Trunečkův mlýn, v městské části Vyšehrad Vyšehradské gorlice a kasematy.


2. 11. 2016

Dnes přibyl v Karlových Varech altán Bellevue, socha Panny Marie, pamětní kříž č. 1037, vyhlídka Camera Obscura, Tři kříže, sloup Otty I. a Goethova vyhlídka. Dále přibyla ve městě Praha v městské čtvrti Hradčany Loreta a přibyly fotografie katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha, městskou část Chodov a v ní Chodovská tvrz, v městské části Holyně aktualizoval fotografie v Červeném lomu, městskou část Košíře a v ní rozhledna Cibulka. V městské části Holešovice přibyl Stroj času.


30. 10. 2016

Dnes přibyla v Praze v městská část Břevnov a v ní Břevnovský klášter, městská část Hlubočepy a v ní Pražský Semmering a přírodní rezervace Prokopské údolí.


29. 10. 2016

Dnes přibyla v Praze v městské části Trója Botanická zahrada Praha, Japonská zahrada Praha, kaple sv. Kláry, vinice sv. Kláry, skledník Fata Morgana, Trójský zámek a přidal jsem nové záznamy ze Zologická zahrada Praha, městská část Vyšehrad a v ní bazilika sv. Petra a Pavla a rotunda sv. Martina, městská část Nusle a v ní Čokoládový dům.


21. 10. 2016

Dnes jsem aktualizoval fotky v Praze ve Starém městě a to, Karlův most, pomník Karla IV., muzeum Karlova mostu, kostel Největějšího Salvátora, Prašná brána, Staroměstská radnice s Orlojem, kostel sv. Mikuláše, kostel Matky Boží před Týnem, Dům u Kammeného zvonu a Novotného lávka, dále zde přibylo Karolinum, Wax muzeum a Obecní dům. V městské čtvrti Nové město přibylo Poštovní muzeum a Novomlýnská vodárenská věž.


20. 10. 2016

Dnes přibyla v Praze v městské čtvrti Holešovice výstava Dinosaurium, městská čtvrť Liboc a v ní přírodní rezervace Divoká Šárka, letohrádek Hvězda a přírodní památka Obora Hvězda, městská část Ruzyně a v ní Bílá hora. V městské čtvrti Malá strana přibyla přírodní památka Letenský profil, Valdštejnská zahrada a lanová dráha Petřín, v městské části Hradčany ve Strahovských zahradách aktualizované fotky. V městské části Smíchov přibyl pravoslavný chrám sv. Archanděla Michaela a přírodní památka Skalka. V městské čtvrti Nové město přibilo Václavské náměstí a Jindřižská věž.


19. 10. 2016

Dnes přibyla v Praze městská čtvrť Troja a v ní Zoo Praha, městská část Libeň a v ní Dinopark Praha, městskou část Smíchov a v ní Království železnic, městskou část Hostivařa a v ní Farma Toulcův dvůr, v městské části Hradčany přibyl Arcibiskupský palác, Jelení příkop a přibyly fotografie v Pražském hradě a katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha, dále přibyla městská část Ďáblice a v ní přírodní památka Ládví.


16. 10. 2016

Dnes přibyla v Praze v městské části Hradčany Strahovská zahrada, v městské části Malá Strana, Muzeum pověstí a strašidel, městkou část Nové město a v ní pomník sv. Václava, městskou část Radotín a v ní Radotínské skály, městská část Řeporyje a v ní lom Mušlovka a Černý lom, v městské části Staré město Karlův most, kostel nejsvětějšího Salvátora, kostel sv. Františka z Assisi, pomník Karla IV., Novotného lávka, pomník mistra Jana Husa, Prašná brána, Staroměstská radnice s Orlojem, Štorchův dům, Týnská škola, dům u Kamenného zvonu, palác Kinských, dům u Minuty, kostel sv. Mikuláše, kostel Matky Boží před Týnem a muzeum Karlova mostu.


15. 10. 2016

Dnes přibyla v Praze městská část Holyně a v ní Dalejské údolí a Červený lom, městská část Hradčany a v ní katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha, Mariánský morový sloup, Kandelábr na Hradčanském náměstí, Pražský hrad a Schwarzenberský palác, městskou část Holešovice a v ní Mořský svět a Giganti doby ledové, městská část Malá strana a v ní Hladovou zeď, kostel sv. Vavřince, kaple Kalvárie, kaple Božího hrobu a Křížová cesta.


14. 10. 2016

Dnes přibyl film z PC hry Assassin's Creed Libertation.


12. 10. 2016

Dnes přibyl film z PC hry Assassin's Creed the Tyranny of king Washington.


10. 10. 2016

Dnes přibyl u série Assassin's Creed díl Assassin's Creed 3, ve kterém jsem přidal děj hry, knihy, DLC the Tyranny of king Washington a Washingtonův deník. Databáze přibude časem, ale je již rozpracovaná.


7. 10. 2016

Omlouvám se za menší přestávku z důvodu stěhování, a jako odčinění jsem přidal film Assassin's Creed 3.


24. 09. 2016

Dnes jsem přidal v kategorii „Filmy z PC her“ film ze hry Valiant hearts, The Great war.


22. 09. 2016

Dnes jsem přidal v kategorii Filmy z PC her hru Polda 2.


16. 09. 2016

Dnes jsem přidal novou kategorii, a to „Filmy z PC her". Zde budu přidávat veškeré natočené filmy, přesunul jsem sem všechny Assassin's Creed filmy a přidal nový film Polda.


08. 09. 2016

Dnes přibilo v Německu město Flossenbürg a město Schwarzenberg a v něm zámek Schwarzenberg a kostel sv. Jiří. V okresu Plzeň město přibylo město Plzeň a v něm Dinopark Plzeň.


07. 09. 2016

Dnes přibylo v okrese Mělník město Kralupy nad Vltavou a v něm kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava, Hostibejk a vesnici Zeměchy a v ní Sprašovou rokli.


04. 09. 2016

Dnes přibylo v okrese Český Krumlov ve městě Český Krumlov Letohrádek Bellarie, Dům č. p. 25, Dům č. p. 37, Dům č. p. 39, Dům č. p. 54, Dům č. p. 61, bývalá Zbrojnice, Dům č. p. 154, Kaplanka, Klášter, Kouzelné Bylinky, Městské divadlo, Morový sloup a kašna, muzeum Obchodu, Otáčivé hlediště, Pivovar, Plešivec, muzeum Tortury, Radnice, Regionální muzeum, Wax muzeum, Zámecká zahrada, Grafitový důl, muzeum Vltavínů.


03. 09. 2016

Dnes přibylo v Okrese Český Krumlov ve městě Český Krumlov Dům č. p. 104, Dům č. p. 105, Dům č. p. 107, domek Egona Shieleho, kaple sv. Marie Bolestné a sv. Kříže, kaple sv. Martina, bývalá Prelatura, kostel sv. Víta, Lazebna, Lazebnický most, památní Lípa, Synagoga, Zámek Český Krumlov, základní umělecká škola.


02. 09. 2016

Dnes přibilo v Okrese Český Krumlov ve městě Český Krumlov Dům u kapličky, Dům č. p. 56, Dům č. p. 70, Dům č. p. 85, dům č. p. 87, Dům č. p. 98.


30. 08. 2016

Dnes jsem přidal 2 kousky mé sbírky. Také přibylo v okrese Český Krumlov město Český Krumlov a v něm Budějovická brána, Dům č. p. 6 bývalý kostel, Dům č. p. 53, Dům č. p. 55, Mlýn č. p. 56, Městské hradby, Dům č. p. 58, Dům č. p. 57, Dům č. p. 60.


24. 08. 2016

Dnes přibyl v okrese Karlovy Vary ve vesnici Pila Hřbitov s kaplí a Hořečková louka na Pile, vesnici Děpoltovice a v ní Nový zámek, Starý zámek, Pomník obětem 1 světové války, kostel sv. Michaela, Dům čp. 71, Dům čp. 55 a Dům čp. 51.


21. 08. 2016

Dnes přibylo v okrese Kutná Hora město Čáslav a v něm kostel sv. Petra a Pavla a Otakarova bašta, vesnici Schořov a v ní kaple Nanebevzetí Panny Marie, vesničku Březí a v ní pomník obětem 1 sv. války. V okresu Litoměřice přibilo město Terezín a v něm Národní Hřbitov, Malá pevnost Terezín a Automuzeum Terezín.


20. 08. 2016

Dnes přibylo v okrese Kladno město Buštěhrad a v něm zámek Buštěhrad, vesnici Kováry a v ní Rotunda Budeč a slovanské hradiště, vesnici Zájezd a v ní Zoopark Zájezd. V okrese Kolín přilila obec Přišimasy a v ní Klepec a kostel sv. Petra a Pavla, město Kolín a v něm Pomník Medvědům od Kolína, Podskalský mlýn, Práchovna a rozhledna Vodojem, vesnici Nová ves I a v ní kostel sv. Václava, vesnici Starý Kolín a v ní kostel sv. Ondřeje, Mědihamr a Vorařská hospoda.


19. 08. 2016

Dnes přibyla v okrese Kladno obec Lidice a v ní Památník, Pomník dětským obětem války, Hrob mužů, Základy kostela a školy a Růžový sad.


16. 08. 2016

Dnes přibyla v okrese Karlovy Vary vesnice Pila a v ní kaplička u Švédů, pomník Válek a bezpráví, vesnici Prachomety a v ní prameniště řeky Střely, vesnice Stanovice a v ní dům čp. 1, město Toužim a v něm kostel Narození Panny Marie, sloup se sochou Panny Marie, Dům čp. 51, Radnice, Městská kašna, socha Jiřího z Poděbrad, hrad a zámek Toužim, vesnička Útvina a v ní kostel sv. Víta a rozhlednu Třesák.


15. 08. 2016

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary ve městě Karlovy vary hradiště Starý Loket, Svatošky dětský ráj, Svatošské skály, štola Benátčanů, muzeum Moser, podzemí Vřídla. Ve městě Ostrov jsem aktualizoval Bílou bránu, klášterní kostel Zvěstování Panny Marie, most se sochou sv. Jana Nepomuckého, palác Princů, kolej Piaristů, Pohledová zeď, Stará radnice a přidal Ekocentrum, kaple sv. Jana Nepomuckého, kaple sv. Anny, sloup se sousoším Nejsvětější Trojice, kostel sv. Archanděla Michaela, kostel sv. Jakuba Většího, sloup se sochou Panny Marie, Smírčí kříž č. 0007, Smírčí kříž č. 0008.


14. 08. 2016

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary městečko Jáchymov a v něm důl Josef, tábor Svornost, bývalý železniční tunel, kostel sv. Jáchyma, sloup se sousoším Nejsvětější trojice, důl Svornost, evangelický kostel Spasitele, kaple sv. Jana Nepomuckého, kaple sv. Anny, kaple sv. Barbory, kostel Všech svatých, Mauthausenské schody, socha sv. Jana Nepomuckého, pomník Osvobození, Boží muka, muzeum Královská mincovna, hotel Radium palace, Radnice, Svojsíkova studánka, Štola č. 1, Údolí mlýnků, hrad Freudenstein a zaniklou obec Popov. Dále jsem přidal vesničku Javorná a v ní zámek Javorná. Ve městě Karlovy vary jsem aktualizoval Městskou spořitelnu, Grandhotel Pupp, kostel sv. Máří Magdalény, městské Divadlo, vilu Lutzov a přidal Císařské lázně, sloup se sousoším Nesvětější Trojice.


13. 08. 2016

Dnes jsem přidal v záložce „Assassin's Creed Revelations“ film udělaný z PC hry.


08. 08. 2016

Dnes jsem přidal v záložce „Assassin's Creed Brotherhood“ film udělaný z PC hry.


07. 08. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Karlovy vary vesničku Hory a v ní farmu Hory, kaple sv. Anežky Přemyslovny a smírčí kříž č. 0327, město Hroznětín a v něm kostel sv. Petra a Pavla, sousoší Panny Maria, sv. Alžběty a sv Maxmiliána, sousoší sv. Jana Nepomuckého, sv. Floriána a sv. Šebestiána a židovský hřbitov.


06. 08. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb, ve vesničce Kladská Dům přírody, ve městě Mariánské lázně PP Smraďoch, Farská kyselka, penzion Nimrod. V okrese Karlovy Vary jsem přidal vesničku Háje a v ní hrad Funkštejn, vesničku Hlinky a u nich Čedičové varhany u Hlinek. Přidal jsem také počítadlo návštěvnosti.


05. 08. 2016

Dnes jsem aktualizoval v okresu Cheb Upolínovou louku, zámeček Kladská a Kladské rašeliniště.


02. 08. 2016

Dnes jsem přidal Jihomoravský kraj i s okresy, Moravskoslezský kraj i s okresy, Olomoucký kraj i s okresy, Pardubický kraj i s okresy, Plzeňský kraj i s okresy, Ústecký kraj i s okresy, kraj Vysočinu i s okresy, Zlínský kraj i s okresy. V okrese Karlovy Vary v Městečku Bečov nad Teplou jsem přidal Dům č. p. 109, Dům č. p. 133, kostel sv. Jiří, Dům čp. 19, Dům čp. 194, muzeum hraček, muzeum žehlení, muzeum kovářství, popraviště, radnice, Mariánský sloup, Starou poštu, židovský hřbitov.


29. 07. 2016

Dnes jsem přidal Liberecký kraj i s okresy, Středočeský kraj i s okresy, Královehradecký kraj i s okresy a Jihočeský kraj i s okresy.


25. 07. 2016

Dnes jsem dokončil kompletní přesouvání domény. Nyní ji jsme na doméně druhého řádu a internetová stránka je prehis.cz, ale stále je alias prehis.hys.cz, které sem odkazuje. Dále jsem přidal film ze hry Assassin's Creed II.


16. 07. 2016

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary ve městě Andělská hora Stichlův mlýn, kapličku Panny Marie, Městečko Bečov nad teplou a v něm hrad a zámek Bečov.


12. 07. 2016

Dnes jsem přidal v Assassin's Creed 1. film vytvořený z PC hry. V okrese Karlovy Vary ve městě Andělská hora jsem přidal kostel Archanděla Michaela, kostel Nejsvětěšjí trojice, Andělské lípy.


08. 07. 2016

Dnes jsem přidal v Assassin's Creed Chronicles China děj hry, v okresu Karlovy Vary ve městě Ostrov Pohledovou zeď, most se sochou sv. Jana Nepomuckého, Velký letohrádek, Šlikovský zámek, Bílá brána, Palác princů. Dále je zde nová vesnice Žalmanov a v ní modřín u bývalé Žalmanovské hájenky. Přidáno městečko Andělská hora a v něm Alvínina lípa, hrad Andělská hora.


28. 06. 2016

Dnes jsem aktualizoval v okrese Karlovy Vary ve městě Ostrov Starou radnici a přidal výstavu Jára Cimrman vynálezce a světoběžník.


27. 06. 2016

Dnes jsem přidal novou záložku „Assassin's Creed Revelations“, v ní jsem přidal databázi, popis hry, popis knihy a film Embers. V záložce Assassin's Creed II jsem upravil film Lineage. V Karlovarském okrese ve městě Ostrov jsem přidal Dům kultury, kolej Piatristů, klášterní kostel Zvěstování Panny Marie, kaple sv. Floriána, kaple Panny Marie Einsiedelnské.


22. 06. 2016

Dnes jsem přidal Altairův kodex do hry Assassin's Creed.


09. 06. 2016

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy vary město Nová role, kostel sv. Michaela v Nové roli, město Ostrov, Stará radnice.


08. 06. 2016

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy vary kostel sv. Máří Magdalény, Tržní kolonádu, Vřídelní kolonáda, hrad Zámecká věž, Horní nádraží, Poštovní Dvůr, kostel sv. Urbana, Vánoční dům a aktualizoval Mlýnskou kolonádu.


05. 06. 2016

Dnes jsem upravil titulní stránku. V okrese Karlovy vary jsem přidal Smetanovy sady, Městská spořitelna, kostel sv. Lukáše a dva kousky mé sbírky.


04. 06. 2016

Dnes jsem přidal jeden kousek mé sbírky.


31. 05. 2016

Dnes jsem přidal tři kousky mé sbírky.


30. 05. 2016

Dnes jsem přidal jeden kousek mé sbírky.


24. 05. 2016

Velice se omlouvám za tento v podstatě mrtvý měsíc. Nemohl jsem toho moc přidat z důvodu nedostatku času, nyní by ho mohlo ji být více takže zase se začnu naplno věnovat těmto stránkám.


06. 05. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Karlovy Vary: Národní dům, pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, Sadová kolonáda.


05. 05. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Karlovy Vary: Mlýnská kolonáda.


04. 05. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Karlovy Vary: hotel Imperial, vila Lützow.


03. 05. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Karlovy Vary: Becherplatz, Bristol palace, Městské divadlo v Karlových Varech, Grandhotel Pupp, hotel Thermal.


02. 05. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Karlovy Vary: vesničku Březová, Střelecký mlýn, altán Josefa Jungmanna.


30. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: Siardovu kapli v Mnichově, Siardův pramen v Mnichově, Smírčí kříž 0056, Smírčí kříž 0778, kostel sv. Petra a Pavla, památník Theodora Krüttnera. V okresu Karlovy Vary jsem přidal: kapličku Ecce Homo, rozhlednu Vyhlídka Karla IV.


29. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: nové fotky k Upolínové louce, nové fotky k dlouhé stoce, nové fotky k Pranýři v Mnichově.


27. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: vesničku Tři Sekery, Kostel čtrnácti sv. pomocníků, socha sv. Jana Nepomuckého, Hornický patron Archanděl Michael, minimuzeum Bouda.


26. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: vesničku Milíkov, statek čp. 18, kostel sv. Šimona a Judy, vesničku Prameny, Tři Křížky, Upolínová louka pod Křížky.


25. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: Lázně Kynžvart, prameny Viktor a Helena, pramen Richard, zámek Kynžvart.


23. 04. 2016

Dnes jsem přidal dva kousky mé sbírky.


22. 04. 2016

Dnes jsem přidal dva kousky mé sbírky a v okresu Cheb: Dlouhou stoku, lovecký zámeček Kladská, Kladské rašeliny.


20. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: rozhlednu Panský vrch, idovský hřbitov u Drmoulu, obec Chodovská hu, Jasan pana olce, pomník obětem 1. světové války, obec Kladská.


16. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: vesnici Skalka u Hazlova, Goethovi skalky, obec Drmoul, kostel sv. Josefa, Panská kyselka.


15. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: obec Podhradí, kostel Dobrého Pastýře, hrad Neuberg.


14. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: obec Mnichov, pranýř v obci Mnichov.


13. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: kostel nanebezvetí Panny Marie, socha Karla Kapara Rietenbergera, sousoí monarchů.


12. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: kolonádu Maxima Gorkého, pavilon Karolínina pramene, pavilon Kříového pramene.


10. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: pamětní desku Friedricha Schillera, rozhlednu Háj u Aše, zámeček Aš, vesničku Horní paseky, rozhlednu Stráž u Aše, park Boheminium, Heidlerův obelisk, hotel Weimar, hotel Hvězda.


09. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: kostel sv. Mikuláe v Aši, pomník F. J. Jahna, pomník Theodora Kőrnera.


07. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: hrad Vildtejn, muzeum hasičské techniky, kostel sv. Jana Křtitele, Hrázděné domy, Starý rybník, hrad Starý rybník, roubené domy - starý rybník, zámek Starý rybník, město Aš.


06. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: stanici na záchranu živočichů soos, expozici Dějiny země, Císařský pramen, minerální pramen Věra, Soos, Skalnou. Ještě jsem začal, jednotlivá města od sebe oddělovat bílou čarou v záložce okresu.


05. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: Frantikánský klášter, kostel sv. Mikuláše, Rolandovu kanu, palíček. Ještě jsem přidal jeden kousek mé sbírky.


04. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: Chebský hrad, Černou věž, kaple sv. Erharta a Uršuly. A také vyhledávací okénko zatím funguje. :D


03. 04. 2016

Po delší neaktivitě z důvodu nemoci a nedostatku času jsem se dokázal vrátit zpátky. :-) Také jsem dnes přidal v okresu Cheb vesničku Kateřina, dráhu Kateřina, město Cheb.


15. 03. 2016

Dnes jsem přidal dalších pět kousků mé sbírky, a nyní jich tu je již 100 !! :)


12. 03. 2016

Dnes jsem přidal další tři kousky mé sbírky. Ji se blížíme ke stovce.


10. 03. 2016

Dnes jsem přidal další čtyři kousky mé sbírky. :-)


09. 03. 2016

Dnes jsem přidal další čtyři kousky mé sbírky.


08. 03. 2016

Dnes jsem přidal dalších deset kousků mé sbírky.


06. 03. 2016

Dnes jsem přidal starou Prahu; muzeum tortury ve Starém městě.


04. 03. 2016

Dnes jsem přidal Prahu a dělení Prahy.


03. 03. 2016

Dnes jsem přidal vesničku Rybničná a u ní Havraní mlýn a viklan Dominik; kategorii Německo a v ní tábor Flossenburg.


02. 03. 2016

Dnes jsem přidal Mariánské lázně; Karlovy vary; rozhlednu Dianu; mini zoo Dianu; vyhlídku Jelení skok; vyhlídku Petrova výšina;


01. 03. 2016

Dnes jsem přidal nový shout box, snad ji bude fungovat. Také jsem nahrál první pamětihodnost, a to zpívající fontánu v Mariánských lázních.


28. 02. 2016

Dnes přibila nová kategorie, turismus. Kam budu přidávat postupně má navštívená místa.


22. 02. 2016

Změněn Shoutbox, nyní není potřebná registrace. :-)


21. 02. 2016

Dnes jsem přidal další dva kousky mé sbírky.


20. 02. 2016

Dnes jsem přidal dalších pět kousků mé sbírky.


19. 02. 2016

Dnes byli přidány další tři kousky mé sbírky.


18. 02. 2016

Dnes jsem bohužel přidal jen jeden kousek mé sbírky, jelikož jsem měl problémy s určováním, a také jsem hledal nějaký klíč. :-)


17. 02. 2016

Dnes jsem přidal další tři kousky mé sbírky.


15. 02. 2016

Dnes jsem přidal Příběh hry a knihy v záložce Assassin's Creed 2 a Bratrstvo. A také film Lineage v Assassin's Creed 2.


14. 02. 2016

Dnes jsem přidal v záložce Assassin's Creed příběh hry a knihy. :-)


12. 02. 2016

Dnes jsem konečně dokončil databázi z Assassin's Creed Brotherhood, tak je nahraná na webu. :-)


09. 02. 2016

Dnes jsem přidal další tři kousky mé sbírky.


08. 02. 2016

Dnes jsem přidal dalších pět kousků mé sbírky a nahrál databázi Assassin's Creed Chronicles China.


07. 02. 2016

Dnes jsem poupravil design stránek. Snad se budou více líbit. :-)


06. 02. 2016

Dnes jsem přidal další čtyři kousky mé sbírky a předělal kategorii Assassin's Creed. Nebojte všechny soubory jsou zajištěny antivirem.


05. 02. 2016

Dnes byli přidány další tři kousky mé sbírky.


04. 02. 2016

Dnes byli přidány další čtyři kousky mé sbírky.


27. 01. 2016

Dnes přidány další čtyři kousky sbírky.


26. 01. 2016

Dnes bylo přidáno dalších devět kousků mé sbírky, blížíme se k padesáti. :D


25. 01. 2016

Dnes byl přidán jeden kousek mé sbírky.


22. 01. 2016

Dnes byli přidány další tři kousky zkamenělin.


21. 01. 2016

Dnes byl přeuploadován web z důvodu lepšího uložiště fotek. :-)


20. 01. 2016

Dnes přidány další tři kousky mé sbírky.


19. 01. 2016

Dnes přidáno devět kousků mé sbírky a databáze ze hry Assassin's creed II.


18. 01. 2016

Přidány další čtyři kousky mé sbírky.


11. 01. 2016

Přidán dvanáctý kousek mé sbírky.


10. 01. 2016

Přidány další dva kousky sbírky zkamenělin.


9. 01. 2016

Přidána databáze počítačové hry Assassin's creed. Jedná se o vypsanou databázi ze hry.


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat