Archiv novinek

2018

1. 10. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal hotel Paříž, dům u Zlatého Rohu, dům Zlatý Kříž, dům u Kamenného Beránka, dům u Kamenného Stolu, dům u Kamenného Orla a dům u Panny Marie na Zlaté Skále. Dále jsem přidal fotografie u Paláce Kinských


26. 9. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal Buquoyský palác, palác Hrzánů z Harasova, dům u Bílého Páva, dům u Bílého Lva, Sixtův dům a dům u Černého Jelena.


17. 9. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal Menhartovský palác a dům v Templu. Dále jsem přidal do záložky Gamemovie film Mass Effect 2, který jsem zveřejnil 15. září na youtube.com - I když velitel Shaprd porazil jednoho Smrťáka, i tak neusnul na vavřínech, jelikož na okraji známého vesmíru mizí jedna lidská kolonie za druhou.


12. 9. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal Týnskou faru, Mariánský sloup, dům u Českého Lva, Millesimovský palác. Dále jsem přidal fotografii u kostelu Matky Boží před Týnem.


9. 9. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal dům u Bílého Jednorožce a dům u Tří Králů. Dále jsem přidal fotografie u Týnské školy.


8. 9. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal dům u Ruky, dům u Goliáše, dům u Dvou Zlatých Medvědů, dům Zelený Les, dům na Kanemci, dům u Červené Lišky, palác Pachtů z Rájova na Ovocném Trhu a dům u České Orlice.


3. 9. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal dům u Čížků, dům u Železného Mostku, dům u Samuela a Wimmerův palác.


29. 8. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal budovu Filozofické fakulty UK, pomník Josefa Mánesa, pomník Antonína Dvořáka, dům na Kocandě a dům u Dvou Štítů. Dále jsem přidal fotografie Rudolfina a v Josefově u umělecko průmyslového muzea.


25. 8. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal Městskou Knihovnu, Staroměstská Celnice, Viniční sloup, dům na Prádle a Vysoká škola uměleckoprůmyslová. Dále jsem přidal fotografie u kostela sv. Františka z Assisi, kostela Nejsvětějšího Salvátora a pomník Karla IV.


24. 8. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal dům čp. 462/27, dům u Dvou Černých Hlav, dům u Kutovců, dům u Finků, dům u Modrého Lva, dům u Tří Stupňů, dům u Tří Zlatých Lvů, dům u Dvou Červených Lvů, Staroměstská Tržnice, dům u Panny Marie, dům u Černé Hvězdy, Nová Radnice a dům u Pštrosů. Dále jsem přidal fotografie u domu u Zlaté Váhy.


20. 8. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal dům u Bílé Svíce.


16. 8. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal Pöttingovský palác, dům u Francouzské Koruny, Colloredo-Mansfeldský palác, dům u Tří Stříbrných Růží a dům u Malé Velryby. Dále jsem přidal fotografe u dominikánského kláštera s kostelem sv. Jiljí.


15. 8. 2018

Dnes jsem v záložce Gamemovie přidal film God of War Ascension - Kratos již nechce sloužit bohu války, Áreovi, a tak i když jeho mysl sužuje šílenství, pokouší se vymanit z božských okovů, jež jej svazují. Tento film bude zveřejněn dnes ve 20:00. Přeji příjemnou zábavu. :)


7. 8. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal dům u Červené boty, dům u Nevěsty, dům u Bílé Botky, dům u Zlatého Hada, Schönfeldský dům a Mühldorfský dům.


6. 8. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal dům u Zlatého Jablka, dům u Zlaté Ovce, Clam-Gallasův Palác, Trauttmannsdorfský palác, dům u Zlatého Koníčka a dům u Zlaté Studny. Dále jsem přidal fotografie u Klementina a u kostela Nejsvětějšího Salvátoreho.


1. 8. 2018

Omluvám se za delší nepřítomnost, která byla způsobena dovoulenou a cestováním po zbytku okresu Karlovy Vary a celém okresu Most. Od příštího týdne se těmto stránkám začnu opět naplno věnovat. :)


15. 7. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal palác Kokořovských, dům u Tří Divokých Kachen, palác Hochbergů z Hennersdorfu, Jezuitský dvůr, dům u Beránka, dům u Modrého Hroznu, dům u Černého Hada, dům u Bílého Koníčka. Dále jsem přidal nové fotografie u Svatováclavského Semináře.


11. 7. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal dům u Jezulátka, Čejkovský palác, dům u Kamenné Mořské Panny, dům u Zlatého Zajíce a palác pánů z Kunštátu a Pardubic. V záložce Gamemovie jsem přidal film Assassin's Creed The Curse of The Pharaons - Bayek ze Síwi dostal zprávu o dalším artefaktu, který má moc vracet život mrtvím, a tak se vydává do Théb, aby této záhadě přišel na kloub.


10. 7. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal dům u Zeleného Hroznu, dům na Rybárně, dům čp. 282/10, dům čp. 280/2, klášter sv. Anny a Studna.


3. 7. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal dům u Starých Šedivých, dům u Šedivých, dům u Modrého Kola, dům u Černého Křížku, dům u Bechyňů, dům u Cibulků, Wimmerova kašna, Pražská úvětní banka a dům u Zlatého Úlu.


2. 7. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Staré Město přidal Střelecký ostrov, palác Platýz, Topičův salon, dům pojišťovna Praha, budova akademie věd, palác Lažanských, dům Bellevue, dům u dvou okounků, palác Pachtů z Rájova, dům u Strunků, dům u Dobřenských, dům u Malečků, dům 952/8. Dále jsem přidal fotografii ve Starém Městě u Novotného lávky a Konviktu s kostelem sv. Bartoloměje.


27. 6. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze v městské části Josefov přidal dům čp. 98/6, dům čp. 97/15, dům čp. 125/16, socha Mojžíše, Španělská synagoga, dům čp. 203/19 a dům čp. 68/9. Dále jsem přidal v Hl. m. Praha novou fotografii k Židovskému hřbitovu v Josefově.


24. 6. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze znovunahrál městskou část Ďáblice, Libeň, Chodov, Řeporyje, Hostivař a Radotín spolu s zatím navštívenými památkami. Tím jsem dokončil přestavbu Hl. m. Prahy a nyní zde začnu přidávat nová navštívená místa. Děkuji že jste měli takové strpení.


23. 6. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze znovunahrál městskou část Holešovice a Troja spolu s zatím navštívenými památkami.


21. 6. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze znovunahrál městskou část Hlubočepy, Holyně, Košíře, Smíchov, Břevnov, Liboc, Přední Kopanina a Ruzyně spolu s zatím navštívenými památkami.


14. 6. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze znovunahrál městskou část Braník, Nusle, Vyšehrad, Žižkov spolu s zatím navštívenými památkami.


13. 6. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze znovunahrál městskou část Staré Město a Vinohrady spolu s zatím navštívenými památkami.


9. 6. 2018

Dnes jsem v záložce Gamemovie přidal film Book of Unwritten Tales The Critters Chronicles - Zajímalo vás jak se vlastně Tom a Mazlík spolu seznámili? Tento napínavý příběh plný zvratů a napětí vám to ukáže. Dále pokračuji z přepracováním prahy, tak prosím ještě chvíli o strpení.


3. 6. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze znovunahrál městskou část Nové Město spolu s památkami.


2. 6. 2018

Dnes jsem obnovil shoutbox, takže zde můžete opět zanechat komentář. :)


31. 5. 2018

Dnes jsem přidal zde na hlavní straně fotografie a video k akci kterou jsem zmiňoval dne 30. 5. 2018 vlakem s císařem Karlem I. napříč dějinami. Link ke stažení je na začátku pravého sloupce. :)


30. 5. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze znovunahrál městskou část Malá Strana spolu s památkami. Dále dne 26. 5. jsem se účastnil jako fotograf akce jmém vlakem s císařem Karlem I. napříč dějinami, která probíhala na železniční trati ze Sokolova do Kraslic. Do konce tohoto týdne proto jsem dám veřejně nafocené fotografie z této akce, a také nahrané video ze scének. :)


22. 5. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze znovunahrál městskou část Josefov spolu s památkami.


21. 5. 2018

Dnes jsem v záložce Cestování v Hl. m. Praze znovunahrál městskou část Hradčany spolu s památkami.


17. 5. 2018

Dnes jsem přidal v záložce cestování Hl. m. Praha, kam nyní znovunahraji památky a zajímavosti, a poté přidám několik nových, tak poprosím to trochu tolerance. Dále jsem přidal v záložce gamemovie film God of War II a v záložce hry u Gwintu 5. rozšíření.


13. 5. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary vesnici Chodov a v ní pomník obětem 1. světové války, Chodovský buk, kaple sv. Anny, krucifix a PP Homolka, vesnici Dolní Žďár a v ní boží muka, vesnici Vykmanov a v ní kapli a věž smrti. Nyní se začnu věnovat přestavbě okresu Hl. m. Praha a poté tam přidám několik navštívených míst.


12. 5. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary vesnici Otročín a v ní sousoší sv. Josefa a sv. Františky, socha císaře Josefa II., pomník obětem 1. světové války a kostel sv. Archanděla Michaela.


10. 5. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary vesnici Dobrá Voda a v ní Smírčí kříž 0114, klášter matky boží, Smírčí kříž 1999, Smírčí kříž 1739, Röllerův mlýn a pomník Aloise Martina Davida, vesnice Poseč a v ní Kaple a pomník obětem 1. světové války.


2. 5. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary ve vesnici Bražec Blažejskou Lípu, kostel sv. Blažeje, Branišovský dub, Davidova observatoř, pomník a Studánka.


28. 4. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary vesnici Bražec a v ní PP Blažejský rybník.


27. 4. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary ve vesnici Močidlec pomník obětem 1. světové války a sousoší Nejsvětější Trojice, ves Kobylé a v ní dům čp. 4, kostel Nanebevzetí Panny Marie a Forsterův kříž, ves Prohoř a v ní kaple, sloup se sochou Panny Marie, kaple sv. Jana a Pavla, Goethův pomník, Stodola a Prohořský hrádek.


23. 4. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary vesnici Močidlec a v ní socha Ecce Homo, Fara a kostel sv. Jakuba Většího.


19. 4. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary ve vsi Chlum dům eč. 11, pomník obětem válek, socha sv. Jana Nepomuckého a socha Největější Trojice, ves Novosedy a v ní kaple sv. Martina a pomník obětem 1. světové války.


18. 4. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary ves Semtěš a v ní kaple a socha Panny Marie, obec Pšov a v ní dům čp. 4, kaple Nejsvětějšího Srdce Ježíšova a socha sv. Floriána, ves Chlum a v ní kostel sv. Jiljí a dům čp. 1.


15. 4. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary v obci Štědrá pomník obětem válek, socha sv. Prokopa, socha sv. Jana Nepomuckého, kostel Narození Panny Marie, dům čp. 7, tvrz Štědrá, dům čp. 21, dům čp. 13 a socha sv. Františka Xaverského, ves Zbraslav a v ní sousoší kalvárie, vesnici Borek a v ní Borský mlýn, kaple sv. Martina a Štědrý hrádek.


14. 4. 2018

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary ves Přestání a v ní kaple sv. Michalea, ves Lažany a v ní kaple sv. Floriána a dům čp. 28, ves Mostec a v ní kaple Panny Marie, pomník Antona Härtla a kaple sv. Antonína, obec Štědrá a v ní zámek Štědrá.


13. 4. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Vojkovice, Zlatý Kopec, Žalmanov. Tímto jsem dokončil přestavbu okresu Karlovy Vary, a nyní přidám několik navštívených míst a pustím se do přestavby Hlavního města Prahy. V okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Brložec a v ní kostel sv. Archanděla Michaela, dům eč. 3 a socha sv. Jana Nepomuckého.


10. 4. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Útvina, Velichov, Vodná.


5. 4. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Svinov, Šemnice, Teplička, Tisová, Toužim. Dnes jsem přidal v okresu Karlovy Vary vesnici Třebouň a v ní Boží muka, kaple Panny Marie Bolestné, pomník odsunu němců a stodola u čp. 11.


4. 4. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Stanovice, Stráň u Sadova, Stráž nad Ohří, Stružná, Suchá u Nejdku, Svatobor. Dále jsem přesunul část novinek do Archivu.


1. 4. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Sedlec, Sedlo, Smolné Pece, Srní.


31. 3. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Radošov, Rájec, Rudné, Rybničná. V okrese Karlovy Vary jsem přidal vesnici Radyně a v ní kaple sv Anny a pomník obětem 1. světové války s dubem v Radyni.


30. 3. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Ostrov, Osvinov, Pila, Prachomety, Přílezy.


26. 3. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Nová Kysleka, Nová Role, Nová Víska u Stružné, Nové Hamry, Nové Stanovice, Odolenovice, Oldřichov, Olšová Vrata.


18. 3. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Nejdek, Německý Chloumek, Nivy.


17. 3. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Lužec, Malý Hrzín, Maroltov, Mezirolí, Mírová, Mořičov. V okrese Karlovy Vary jsem pak přidal vesnici Luhov a v ní kaple sv. Anny a smírčí kříž 0116. V záložce Hry jsem přidal 4. rozšíření karetní hry Gwint.


16. 3. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Krásný Les, Květnová, Kyselka, Lochotín, Lučiny. V okrese Karlovy Vary jsem pak přidal vesnici Lachovice a v ní kaple Panny Marie a kaple sv. Anny.


14. 3. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Kolová, Korunní, Krásné Údolí, Krásný Jez. Zároveň jsem dnes přidal v okrese Karlovy Vary vesnici Kojšovice a v ní kaple Panny Marie Bolestné a smírčí kříž 0115, vesnici Komárov a v ní dům čp. 52, kaple sv. Floriána, kostel sv. Vavřince a rychta čp. 12, vesnici Kosmová a v ní dům čp. 3, dům čp. 4, dům čp. 6, dům čp. 13, dům čp. 23, dům čp. 33 a kaple.


13. 3. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary konečně město Karlovy Vary i s památkamy, omlouvám se za dlouhou dobu trvání, ale toto město bylo velmi náročné. :)


27. 2. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Jáchymov, Jakubov, Javorná, Jelení, Jenišov.


26. 2. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Fojtov, Háje, Hlinky, Horní Hrad, Hory, Hroznětín.


22. 2. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Doupov, Dražov, Dubina.


21. 2. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Božičany, Březová, Černava, Děpoltovice, Dlouhá Lomnice.


18. 2. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Bochov, Bor.


17. 2. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Bečov nad Teplou, Bezděkov, Boč.


12. 2. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Karlovy Vary tyto města a osady s památkami: Andělská Hora.


12. 2. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Šindelová, Tatrovice, Těšovice, Týn, Údolí, Úžlabí, Vintířov. K dnešnímu dni jsem ukončil přestavbu okresu Sokolov v záložce Cestování, a současně je tato záložka i kompletně zpracována. Nyní se budu věnovat okresu Karlovy Vary, který také přestavím, aby byl z pohledu autorských práv správně. Dále jsem v záložce cestování zpracoval okres Karlovy Vary a začnu zde předělávat jednotlivá místa, a hned poté i přidávat místa nové.


11. 2. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Staré Sedlo, Stříbrná, Studenec, Svatava, Šabina.


10. 2. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Sokolov.


9. 2. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Rotava, Rovná, Rudolec, Sklená, Smolná, Sněžná.


8. 2. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Počátky, Podstrání, Přebuz.


7. 2. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Louka, Mezihorská, Mlýnská, Nadlesí, Nová Ves, Nová Ves u Stříbrné, Nové Sedlo, Oloví. V záložce Gamemovie jsem přidal film Mass Effect - Velitel Shaperd je jedním z vojáků Aliance. Lidstvo udělalo velký skok jakmile objevilo něco, co mělo být možná utajeno.


4. 2. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Loket, Lomnice, Loučky.


3. 2. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Libnov, Liboc u Kraslic, Liboc u Kynšperka, Lítov, Lobzy. V záložce gamemovie jsem přidal film Assassin's Creed The Hidden Ones - Bayek dostává znepokojivý dopis od své svěřeňkyně, a tak se za ní vydává na Sinajský poloostrov.


2. 2. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Kynšperk nad Ohří, Ležnice, Libavské Údolí.


30. 1. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Krásno, Křemenitá. V záložce gamemovie, přibyl film Assassin's Creed Origins část 2 - Bayek jde na lov posledního z vrahů jeho syna. Ale je to opravdu poslední?


29. 1. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Kraslice, Královské Poříčí, Krásná, Krásná Lípa.


26. 1. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Krajková.


25. 1. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Kostelní Břízu.


24. 1. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Kamenice, Kamenný Dvůr, Kámen, Kfely, Kluč, Kostelní. V záložce Gamemovie přibyl film Assassin's Creed Origins část 1 - Bayek ze Síwi je posledním Medžajem, ale také prvním assassínem, co jej k tomu vedlo, vypráví tento příběh.


21. 1. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Chodov, Chotíkov, Jindřichovice, Josefov, Kaceřov.


20. 1. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Hřebeny, Chlum sv. Máří.


19. 1. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov tyto města a osady s památkami: Horní Slavkov a Hrušková.


17. 1. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov vesnice s památkami: Dolní Rychnov, Dvory, Habartov, Háj, Hlavno, Horní Nivy, Horní Pískovec, Horní Rozmyšl.


16. 1. 2018

Dnes jsem znovunahrál v záložce cestování v okrese Sokolov vesnice s památkami: Arnoltov, Bernov, Boučí, Březová, Bublava, Citice, Dasnice, Dolní hluboká a Dolní Nivy.


15. 1. 2018

Dnes jsem přepracoval v záložce cestování a přidal navšívená místa v německu. Nyní by to již mělo být z pohledu autorských práv správně. :)


14. 1. 2018

Tak a je tu další větší změna názorů, nakonec jsem si řekl že by byla škoda, nechat záložku cestování takhle prázdnou, a tak jsem se rozhodl že ji přepracuji tak aby byla co se týče autorských práv správně, a zároveň poupravým i její vzheld, což mi chviličku zabere. Proto poprosím ještě chvýli o trpělivost.


11. 1. 2018

V záložce Gamemovie přibyl film Posel smrti kapitola 5 a 6 - Samuel Gordon je opět vyrušen ze zpánku s velmi špatnou zprávou, zjistí vůbec konečně co se tady děje? Dále jsem dokončil přestavbu stránek.


9. 1. 2018

Rozhodl jsem se od myšlenky smazat stránky odstoupit, ale budu je muset velmi přepracovat, obvzláště záložku Cestování, ale i Gamemovie. V záložce cestování nebudou již takhle rozvedené památky, ale místo toho okresy a kraje které procestuji, tak z nich udělám knihu, kterou poté nahraji sem, Procenta která budou v pravém sloupci jsou jen na stupeň procestování a připravení na knihu, tzn. že až bude 100% začnu knihy zpracovávat. Gamemovie je záložka která načítá strašně pomalu, tudíž jsem se rozhodl že ji budu řešit přímo externímy odkazy na youtube. A jako malou omluvu za změny, jsem dnes přidal 4. kapitolu game movie Posel Smrti. Dále jsem si pohrával s myšlenkou že bych mohl shánět starou literaturu ať již českou a nebo cizí (tu se pokusit přeložit), která již není k sehnání a přidávat ji sem, většinou by se jednalo o báje, legendy a mytologii a nebo o ranné české texty.


6. 1. 2018

Dnes v záložce cestování v okrese Karlovy Vary přibila vesnice Sedlo a v ní Krucifix a Torzo sochy, vesnice Svinov a v ní kaple sv. Floriána, pamětní kříž Ernsta Garkische a socha sv. Jana Nepomuckého. Dále jsem přidal fotografie ve vesnici Útvina u kostelu sv. Víta. Bohužel jsem nucen tyto webové stránky zrušit, z důvodu autorských práv. Můj youtube kanál pod jménem miroslav vytiska bude nadále fungovat. Děkuji za přízeň a návštěvnost.


5. 1. 2018

Dnes v záložce Gamemovie přibyl film Posel Smrti kapitola 3 - Samuel Gordon se vydává do Walesu, kde hodlá pátrat po dalším tajemném klíči v domnění, že se vše postupně vysvětlí. V záložce cestování v okresu Karlovy Vary přibyla vesnice Přílezy a v ní Boží muka s krucifixem a kostel sv. Bartoloměje, vesnice Odolenovice a v ní lípa v Odolenovicích a Krucifix, vesnice Krásné údolí a v ní socha sv. Jana Nepomuckého, kostel sv. Vavřince a Smírčí kříž 0006. Dále jsem přidal na titulní straně co v nejbližší době budu zpracovávat, a nebo kdy bude má nepřítomnost na webu, tudíž nebudou nové materiály. Do záložky archiv novinek, jsem přesunul třetí čtvrtletí roku 2017. Aktualizoval jsem záložku informace.


2017

28. 12. 2017

Dnes v záložce Cestování v okrese Karlovy Vary ve vesnici Stanovice přibyl kostel sv. Tří králů a dům čp. 72, vesnice Nové Stanovice a v ní dům čp. 13, dům čp. 3, dům čp. 147 a dům čp. 6, vesnice Dražov a v ní kaple sv. Víta a aktualizoval jsem záložku Informace. Do konce roku již nepřidám žádné materiáli, ani památky, jelikož budu cestovat a pořizovat nové materiály na zpracování, proto bych chtěl poděkovat všem čtenářům za podporu v tom to roce a hodně štěstí a úspěchů vám všem v roce nadcházejícím.


27. 12. 2017

Dnes v záložce Cestování v okrese Cheb ve městě Mariánské Lázně přibylo sousoší Goethe a múza, vodní nádrž Mariánské lázě, busta Václava Skalníka, pomník osvobození, socha sv. Jana Nepomuckého a přidal jsem fotografie u pavilonu Křížového pramene a u Heidlerova obelisku.


23. 12. 2017

Dnes v záložce Cestování v okrese Cheb ve městě Mariánské Lázně přibyla Hřbitovní kaple se hřbitovem, vodojem Carola, vyhlídka Karola, Lesní pramen, Hudební pavilon, pamětní deska V. B. Třebízského. Dále bych chtěl všem popřát příjemné prožití vánočních svátků.


22. 12. 2017

Dnes v záložce Cestování v okrese Cheb ve městě Mariánské Lázně přibyla kavárna Polom, Židovský hřbitov, pramen Medvídě, Medvědí pramen a Balbínův pramen. V záložce gamemovie přibyl film Posel Smrti kapitola 2 - Samuel Gordon se probouzí do ponurého rána, ale jeho vzpomínky na jeho přítele Williama jsou narušeny další ponurou zprávou.


19. 12. 2017

Dnes v záložce Cestování v okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Květnová a v ní pomník obětem 1. světové války a tvrz Květnová, vesnice Mořičov a v ní Lovecký zámeček.


18. 12. 2017

Dnes v záložce Gamemovie přibyl film Posel Smrti kapitola 1.


14. 12. 2017

Dnes v záložce Gamemovie přibyla závěrečná část filmu Book of Unwritten tales.


13. 12. 2017

Dnes v záložce cestování v okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Srní a v ní pomník a kostel, vesnice Osvinov a v ní kaple Panny Marie, vesnice Krásný les a v ní kaple, socha Panny Marie a kostel sv. Petra a Pavla, vesnice Maroltov a v ní kaple a Tvrziště.


10. 12. 2017

Dnes v záložce cestování v okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Boč a v ní kostel sv. Václava a sv. Mikuláše a Fara, vesnice Malý Hrzín a v ní dům čp. 13, dům čp. 8, kaple, dům čp. 133, Hrzínská lípa a dům eč. 138. V záložce Gamemovie přibyla druhá část filmu Book of Unwritten Tales.


9. 12. 2017

Dnes v záložce cestování v okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Stráž nad Ohří a v ní kostel Archanděla Michaela, sousoší Nejsvětější Trojice a hrad Himlštejn.


8. 12. 2017

Dnes jsem aktualizoval záložku Informace. V okresu Karlovy Vary ve vesnici Pila přibyl Sägemühle.


30. 11. 2017

Dnes jsem nucen trochu podvádět. Všechny místa, která dnes přidám jsou ve vojenském újezdu hradiště, kam mi nebyl uděleno povolení ke vstupu, takže fotografie výjimečně nejsou mé, ale použité z internetu. V záložce cestování v okrese Karlovy Vary přibyla zaniklá ves Lochotín a v ní kostel Nanebevzetí Panny Marie, zaniklé městečko Doupov a v něm hrobka Zedwitzů a hrad Kleinštejn.


29. 11. 2017

V záložce virtuální muzeum jsem přidal dalších pět kousků mé sbírky. V záložce cestování v okresu Sokolov přibyly zbylé knihy a v okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Horní Hrad a v ní dům čp. 9, dům čp. 13, Arboretum, kaple sv. Archanděla Michaela a hrad Hauenštejn, vesnice Korunní a v ní Hrobka.


25. 11. 2017

V záložce cestování v Okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Vojkovice a v ní hradiště Burgstadt, vesnice Jakubov a v ní smírčí kříž 0003, pomník obětem 1. a 2. světové války, kaplička a mlýn Jakubov. V záložce okres Sokolov přibyla druhá část knihy pod názvem okres Sokolov H - Ho. V záložce gamemovie přibyl film Book of Unwritten Stories část 1, je nutné u něj zapnout titulky v přehrávači.


24. 11. 2017

V záložce cestování v Okrese Sokolov přibyla první část přepsané knihy z okresu sokolov pod jménem okres Sokolov A - G. V okrese Karlovy Vary ve městě Karlovy vary přibyl vodojm č. I a nové fotky u rozhledny Aberg, dále přibyla vesnice Velichov a v ní tvrz Velichov, hradiště Liščí Vrch, dům čp. 72, zámek Velichov, socha sv. Jana Nepomuckého, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Renesanční náhrobek a hrobka Josefa Viléma z Löschneru.


20. 11. 2017

V záložce cestování přibyla poslední záložka v okrese Sokolov a to ve vesnici Hrušková zaniklá ves Milíře. V záložce Virtuální muzeum zkamenělin jsem přidal dalších 5 kousků, a aktualizoval jsem záložku Informace.


15. 11. 2017

V záložce cestování v okrese Sokolov ve vesnici Arnoltov přibyl Smírčí kříž 1388 a Finkův mlýn, ve vesnici Dolní Rychnov dům čp. 10, vesnice Ležnice a v ní kaple sv. Jana Nepomuckého. Tímto bych chtěl prohlásit, že mám okres Sokolov kompletně procestovaný a zpracovaný. V pátek sice budu hledat ještě dvě maličké památky na hoře Krudum, ale nemyslím si že je najdu. Pokud bych je nalezl tak je přidám, pokud ne zůstane okres Sokolov tak jak je. Dále zpracuji všechny stránky v okrese Sokolov do několika knih, které dám ve formátu PDF ke stažení na stránce okresu Sokolov.


12. 11. 2017

V záložce cestování v okrese Karlovy Vary ve vesnici Dubina přibyla tvrz Dubina a ve vesnici Radošov hradiště Stengelberg. V záložce hry u Gwintu jsem přidal 3 rozšíření.


11. 11. 2017

V záložce cestování v okrese Karlovy Vary ve městě Karlovy vary přibylo hradiště Bažantí vrh, Vítkův vrch, Vodojem, Hřbitovní administrační budova, Židovský hřbitov, hřbitov, buk u Harta, hradiště Drahovice a Hvězdárna. A Aktualizoval jsem Informace.


6. 11. 2017

V záložce gamemovie jsem přida film Valiant Hearts: Váleční psi - Krátký příběh ukazující život dvou psů během velké války. V záložce Cestování přibyl v okresu Cheb ve městě Františkovi lázně dům čp. 52/20, dům čp. 17/19, Meteorologický sloup, socha císaře Josefa II., Plynové lázně s kolonádou, bývalá poliklinika, altán Františkova pramene, Společenský dům, socha Františka, pomník Boženy Němcové, dvorana Glauberových pramenů a altán Nového pramene.


5. 11. 2017

V záložce Cestování v okresu Cheb, přibylo město Františkovy Lázně a v něm socha sv. Jana Nepomuckého, Slatinné lázně, kolonáda Solného a Lučního pramene, pramen Adler, busta Dr. Bernharda Adlera, sochy v parku, Kamenná lavice, dům 151/3 a pomník císaře Františka I.. Aktualizoval jsem stránku Informace.


22. 10. 2017

V záložce Gamemovie přibyl film Pohádka o mrazíkovi, Ivanovi a Nastěnce - Nastěnka žije se zlou macechou, která ji nedopřeje odpočinku ani klidu a doufá že ji někdo pomůže. Ivan je mladý bohatýr, který si je jistý sám sebou, a vydává se do světa najít si svou nevěstu. Aktualizoval jsem informace. V záložce cestování ve městě Schwarzenberg přibyla zvonkohra a rozhledna krále Alberta.


14. 10. 2017

V záložce Gamemovie přibyl film Battlefield 1 Rudý příliv - Jaro 1919. V rusku vrcholí občanská válka. V tomto díle jsou vidět boje o jedno z důležitých měst této války Caricyn (později Stalingrad).


13. 10. 2017

V záložce Gamemovie přibyl film God of War Ghost of Sparta (je nutné zapnout titulky) - Kratovo vize jej stál pronásledují, až to nevydrží a začne jednat. Vydá se do Atlantidy aby našel svou matku, bohužel dojde k několika zdrcujícím oběvům..


10. 10. 2017

V záložce hry u hry Gwint přibylo 2. rozšíření, které přidává dohromady dalších 18 karet do hry.


8. 10. 2017

V záložce Gamemovie přibyl film Battlefield 1 Brusilova ofenzíva, který ukazuje tuto obrovskou operaci na východní frontě, jednalo se o největší Ruskou operaci v 1. světové válce.


6. 10. 2017

Aktualizoval jsem záložku informace. V záložce cestování v okresu Cheb ve vesnici Kateřina přibyla expozice příroda Chebska a přibyli nové fotografie u Stanice pro záchranu živočichů Soos, NPR Soos, císařský pramen, minerální pramen Věra a expozice dějiny země.


5. 10. 2017

V záložce Gamemovie přibyl film God of War Chains of Olympus (je nutno povolit cz titulky v přehrávači).


3. 10. 2017

Dnes jsem dokončil přidání navigační lišty na celý web. Nyní by zde měla být jednodušší navigace. :-)


20. 9. 2017

V záložce cestování v okrese Karlovy Vary přibyl ve městě Karlovy Vary pomník obětem Fašismu, kostel sv. Ondřeje a přibyli fotografie u Poštovního dvora, dále přibyla vesnice Zlatý kopec a v ní štola Johannes. Dále jsem se pustil do tvorby navigace po jednotlivých stránkách, takže to chvilku zabere, než to dokončím.


17. 9. 2017

V záložce gamemovie přibyl film Battlefield 1 Přes Marnu. V záložce cestování v okrese Karlovy Vary ve městě Kyselka přibyla kaple sv. Anny, Löschnerův pavilón, Mattoniho továrna, pomník obětem 2. světové války a Trinkhalle, vesnice Radošov a v ní Radošovský most, smírčí kříž 0118, kostel sv. Václava a pomník obětem 1. světové války. Aktualizoval jsem stránku Informace.


16. 9. 2017

V záložce gamemovie přibyl film God of War I (je nutno zapnout titulky).


7. 9. 2017

V záložce Cestování v okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Dubina a v ní NPP Skalky Skřítků, obec Kyselka a v ní rozhledna Bučina, Lesní kaple, Mattoniho vila, Ottův pramen, pomník Heinricha Mattoniho, lázně Kyselka a Stallburg.


5. 9. 2017

V záložce Cestování v okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Šemnice a v ní Šemnická skála, vesnička Lučiny a v ní pomník obětem 1. světové války, vesnice Svatobor a v ní fara, kaple Olivetské hory a kostel Nanebevzetí Panny Marie.


4. 9. 2017

V záložce Gamemovie je přidán film Středozem Jasný Pán a Battlefield 1 Ďáblova kovadlina. V záložce Cestování v okrese Karlovy Vary přibyla vesnička Bor a v ní smírčí kříž 0001, kostel sv. Máří Magdalény, boží muka a pomník obětem 1. světové války, vesnice Stráň a v ní pomník osvobození a kaple, venici Nová Kyselka a v ní kaple a Šibenice. Aktualizoval jsem stránku Informace.


2. 9. 2017

V záložce Gamemovie je přidán film Battlefield 1 Ropa Impérií.


1. 9. 2017

V záložce Gamemovie je přidán film Žhavé léto 3 a Středozem Pán honu. V záložce Hry u Gwintu přibylo rozšíření o dalších 56 karet. Záložka Informace je aktualizována.


31. 8. 2017

V záložce Gamemovie je přidán film Battlefield 1 Dobití pekla. V záložce Cestování v okrese Sokolov ve městě Kraslice přibyl dům čp. 1091/17, textilní továrna Bohland a Fuchs, dům čp. 76, Císařské duby, dům 217/25, kaplička Panny Marie, kaple Povýšení sv. Kříže se hřbitovem, dům 1128/37 a Městská Jatka. Aktualizoval jsem složku Informace.


30. 8. 2017

V záložce Cestování v okrese Karlovy Vary byli upraveny již navštívená města, v okrese Sokolov ve městě Kraslice přibyla budova městského úřadu, evangelický kostel, pomník povýšení na město Karlem IV., Preisův pomník, Lesní zbožnost, Schillerův pomník, Dotzauerův pomník a hradiště Hausberg.


29. 8. 2017

V záložce Hry přibyla karetní hra Gwint, kterou si můžete vytisknout. V záložce Cestování v okrese Sokolov přibylo město Kraslice a v něm pivovar Krušnohor, muzeum Kraslické dráhy, kostel Božího Těla, budova Fary, socha sv. Jana Nepomuckého, Mariánský sloup.


28. 8. 2017

Dnes jsem přidal 10 zkamenělin do sbírky zkamenělin, dále jsem přidal v záložce Gamemovie film Středozem Stín Mordoru. V záložce cestování v okrese Sokolov ve městě Bublava přibyla rozhledna Blaiberg, kostel Nanebevzetí Panny Marie, kaple a dům ev. č. 71. Dále jsem přerovnal všechny památky v okrese Sokolov.


16. 8. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary vesnice Stružná a v ní socha sv. Jana Nepomuckého, zámek Stružná a kaple sv. Josefa, městečko Bochov a v něm hrad Hungerberg, kašna, Věžová studna, socha sv. Jana Nepomuckého, sloup se sochou Panny Marie, Radnice, kostel sv. Archanděla Michaela, dům čp. 232, pomník obětem 1. světové války, hrad Hartenštejn, hradiště Bochov, Železitý pramen, kaple Panny Marie a kostel sv. Jakuba, vesničku Německý Chloumek a v ní Balnský kříž.


13. 8. 2017

Dnes jsem přidal v záložce Gamemovie film Battlefiel 1 Kaiserschlacht. V okrese Karlovy Vary přibyl ve vesnici Žalmanov kostel Nanebevzetí Panny Marie a fara čp. 38, vesnička Nová Víska a v ní dům čp. 5 a kaplička, vesnice Dlouhá Lomnice a v ní dům čp. 30, dům eč. 14 a pomník obětem 1. světové války.


11. 8. 2017

Dnes jsem aktualizoval informace a přidal v okrese Karlovy Vary ve městě Andělská hora sochu sv. Jana Nepomuckého, křížový kámen 1552, pamětní deka Goethe, pamětní kříž 1549 a přidal fotografii u kostela sv. Archanděla Michaela.


7. 8. 2017

Dnes jsem přidal záložce Gamemovie film Horké léto a Battlefield 1 Železné zdi. Dále jsem aktualizoval informace a přesunul první čtvrtletí novinek tohoto roku do archivu.


30. 7. 2017

Dnes jsem přidal záložce Gamemovie film Ryse: Son of Rome a Battlefield 1 Nic není psáno.


30. 7. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov vesničku stříbrná a v ní pomník k 10. výročí založení republiky, skalní město pod Šišákem, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně a pomník obětem 1. světové války, oblast Nová Ves u Stříbrné a v ní kamenné moře Ráchel, vesnici Bublava a v ní pomník zastřeleným četníkům.


28. 7. 2017

Dnes jsem přidal v záložce gamemovie film Battlefiel 1 Kurýr a v okrese Sokolov jsem přidal městečko Přebuz a v něm důl Sauersack, zajatecký tábor Rolava, pomník zastřelených zajatců, PP Přebuzské vřesoviště, kostel sv. Bartoloměje, pomník obětem 1. světové války, důl Otto, Ritterův důl, socha sv. Jana Nepomuckého a dům eč. 46.


27. 7. 2017

Dnes jsem přidal v záložce gamemovie film Polda 6 a aktualizoval informace a v okrese Karlovy Vary přibyla vesnička Olšová Vrata a v ní kostel sv. Kateřiny a Lípa u Křížku, ve městě Karlovy Vary pomník Jurije Gagarina, ve vesnici Nové Hamry skalku Kammerwagen, vesničku Jelení a v ní kostel sv. Antonína Peduánského, přírodní park Jelení, dědičná štola sv. Jiří a štola u Slatinného potoka.


23. 7. 2017

Dnes jsem přidal v záložce gamemovie film Polda 5 a Battlefield 1 Avanti Savoia!, aktualizoval informace a v okrese Karlovy Vary přibyla vesnička Teplička a v ní kaple a pomník obětem pochodu smrti, vesničku Krásný jez a v ní pomník obětem 1. světové války, vesnička Vodná a v ní pomník obětem 1. světové války.


21. 7. 2017

V okrese Karlovy Vary ve městě Karlovy Vary jsem přidal kapli sv. Nikolaje, obora Linhart, kostel sv. Linharta, kaple sv. Linharta, studánka Lesní Vřídlo, Podševcovská studánka, Kamenná kniha, Findlaterův obelisk, Smírčí kříž 0005 a Tereziin obelisk. Dále jsem přidal fotografie v Karlových Varech u vyhlídky Petrova Výšina, Vila Lützow a Jelení skok.


20. 7. 2017

Dnes jsem přidal v záložce gamemovie film Battlefield 1 Přátelé na vyšších místech. V okrese Karlovy Vary ve městě Karlovy Vary jsem přidal Smírčí kříž 0004, lanová dráha Imperial, lanová dráha Diana, Motýlí dům, Chata u Obrazu, rozhledna Aberg a přidal jsem fotografie u Rozhledny Diany.


19. 7. 2017

Dnes jsem přidal v záložce gamemovie film Polda 4 a aktualizoval jsem záložu informace. Dále přibyla v okrese Karlovy Vary vesnice Rudné a v ní kostel Navštívení Panny Marie, vesnici Nové Hamry a v ní kostel sv. Jana Nepomuckého, sloup se sochou Panny Marie, kaple, dům čp. 395 a stodola u domu eč. 76.


18. 7. 2017

Dnes jsem přidal okrese Karlovy Vary vesnici Tisová a v ní pomník obětem 1. světové války, zapomenutý most a rozhledna Pajndl.


17. 7. 2017

Dnes jsem přidal okrese Karlovy Vary vesnici Rájec a v ní Vesnické muzeum, vesnici Černava a v ní kaplička sv. Huberta, vesnici Suchá a v ní kaple, město Nejdek a v něm dům čp. 128, sloup se sochou sv. Archanděla Michaela, pomník ŠT. KPT. Otakara Korce, evangelický kostel Vykupitele, zámek Nejdek, Nejdecká křížová cesta, kaplička Kristovo vězení, kostel sv. Martina, socha sv. Jana Nepomuckého, sloup se sousoším Nesvětější Trojice, Mariánský sloup, dům čp. 238 a hrad Nejdek.


8. 7. 2017

Dnes jsem přidal v záložce gamemovie film Polda 3 a Battlefield 1 Blátem a Krví a aktualizoval informace.


4. 7. 2017

V okrese Karlovy Vary přibyla vesnice Smolné Pece a v ní zatopené dobývky pegmatitu, vesničku Fojtov a v ní pomník obětem 1. světové války a kaple Panny Marie Bolestné, vesnici Lužec a v ní lovecký zámek Lužec, vesnici Oldřichov a v ní Trousnická skála.


3. 7. 2017

Dnes jsem přidal v záložce Gamemovie film Battlefiel 1 Ocelová bouře a Battlefield 1 Nezapomeňte na nás. V okrese Karlovy Vary přibyla ve městě Karlovy Vary kaplička, vesnici Jenišov a v ní kaple sv. Anny a vodní mlýn, vesnici Božičany a v ní kaple sv. Michaela, pomník obětem světových válek, dům čp. 30 a dům čp. 14, ve městečku Nová Role kaple, budova nádraží a pomník obětem koncentračního tábora, vesnička Mezirolí a v ní kaple, vesničku Nivy a v ní kaple a smírčí kříž 0117.


29. 6. 2017

Dnes jsem přidal v záložce Gamemovie film Assassin's Creed Bloodlines a aktualizoval informace.


24. 6. 2017

Dnes jsem přidal v záložce Gamemovie film Assassin's Creed Jack the Ripper a aktualizoval informace. Dále jsem přidal v okresu Sokolov vesnici Kámen a v ní PP Vysoký Kámen, pietní místo Kaple božího těla a Hraniční kámen, vesničku Liboc u Kraslic a v ní Krucifix, kostel Nejsvětější Trojice a pomník obětem 1. světové války, vesnici Mlýnská a v ní pomník obětem 1.světové války, vesnici Sněžná a v ní kaple, pomník obětem 1. světové války, kaple sv. Kříže a kostel sv. Jakuba Většího.


20. 6. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov vesnici Počátky a v ní kaple 14. sv. Pomocníků, vesničku Kostelní a v ní Smírčí kříž 0762, Smírčí kříž 0130, Smírčí kříž 0763 a kostel sv. Jiljí.


19. 6. 2017

Dnes přibyl v záložce Gamemovie film Assassin's Creed Syndicate, a také v okrese Sokolov ve městě Oloví kostel sv. Archanděla Michaela, kašna, dům čp. 102, kaple sv. Josefa, kaple Nejsvětější Trojice, rozhledna Cibulka a dům eč. 2, vesnici Sklená a v ní kaple sv. Vojtěcha, vesnička Krásná a v ní kaple Nejsvětější Trojice. Dále jsem přidal do záložky Informace stav jednotlivých záložek a jak budu pokračovat.


11. 6. 2017

Dnes přibyla v okrese Sokolov vesnička Libnov a v ní kaple Marie Pomocné, vesničku Studenec a v ní pomník obětem 1. světové války, PP Studenec a pomník obětem 1. světové války, městečko Oloví a v něm pomník obětem 1. světové války.


9. 6. 2017

Dnes přibyl v záložce gamemovie film Assassin's Creed Chronicles Russia. V okrese Karlovy Vary ve městě Karlovy vary přibyla Městská tržnice, dům čp. 85, dům čp. 25, muzeum Karlovy Vary a hlava lvice.


6. 6. 2017

Dnes přibyli v okresu Sokolov ve městečku Krajková Boží muka, Smírčí kříž 0131, kaple Nejsvětější Trojice, dům čp. 145 a obecní úřad, vesničku Bernov a vní dům eč. 5 a památnýá strom Bernovský klen.


5. 6. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov vesnici Lítov a v ní zámek Lítov a pomník obětem 2. světové války, vesnici Úžlabí a v ní kaplička, vesnice Kluč a v ní muzeum bezpečnostních sborů, vesnice Josefov a v ní kaple sv. Josefa, vesnici Hřebeny a v ní sýpka, sloupek Immaculaty, hrad Hartenberg, pivovar Hřebeny a pamětní kříž, městečko Krajková a v něm kaple sv. Jana Nepomuckého, památný strom Klen u Krajkové, kostel sv. Petra a Pavla, Mariánský sloup s kašnou a pomník obětem 1. světové války.


28. 5. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov ve vesnici Chlum sv. Máří Smírčí kříž 0344, Svatá studánka s kaplí a Pamětní deska Johann Wolfgang Goethe, ve vesnici Dasnice Smírčí kříž 0125, pomník obětem 1. a 2. světové války a dům čp. 10, městečko Habartov a v něm hrobka Johanna Hochbergera a Gustava Hochbergera a pomník zastřeleným četníkům. Dále jsem přidal fotografie ve Chlumu sv. Máří u kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Máří Magdalény.


27. 5. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov ve městě Kynšperk nad Ohří Kynšperský pivovar a základní školu, vesnici Chotíkov a v ní dům čp. 11, kaplička, dům čp. 1 a Krucifix, vesnici Liboc u Kynšperka a v ní dům čp. 11, vesnici Kaceřov a v ní zámek Kaceřov, kaple Nejsvětější Trojice, socha s reliéfem sv. Trojice, socha sv. Antonína Peduánského, dům čp. 28 a pomník obětem 1. světové války. A také přibyli fotografie ve městě Kynšperk nad Ohří u sloupu Nejsvětější Trojice a u sochy sv. Floriána.


23. 5. 2017

Dnes jsem přidal v záložce Gamemovie film Assassin's Creed Chronicles India. V okrese Sokolov ve městě Kynšperk nad Ohří jsem přidal pomník obětem fašismu, pomník obětem 1. světové války, hřbitov s márnicí a kryptou rodu Haas, pomník osvobození a Faru. A přidal jsem fotografie ve městě Kynšperk nad Ohří u kostela Nanebevzetí Panny Marie.


22. 5. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov město Rotava a v něm kostel sv. Petra a Pavla, pomník obětem 1. světové války, mezník Nosticů a PP Rotavské Varhany, obec Šindelová a v ní Vysoká pec, PP Kamenný hřib, pomník obětem 2. světové války, zámek Favorit a kaple sv. Terezie z Avily, vesnice Krásná Lípa a v ní kostel sv. Josefa a smírčí morový kříž, vesnici Libavské Údolí a v ní hradiště Kager.


14. 5. 2017

Dnes jsem přidal film ze hry Assassin's Creed Chronicles Chinna. Dále přibylo v okrese Sokolov město Jindřichovice a v něm socha sv. Jana Nepomuckého, pomník obětem 2. světové války, Mauzoleum, kostel sv. Martina, Martinské lípy, památný kámen, Fara, pomník obětem 1. světové války, zámek Jindřichovice a Smírčí kříž 0345, vesnice Smolná a v ní pomník obětem 1. světové války. A přidal jsem také novou záložku Archív novinek.


12. 5. 2017

Dnes přibyl v okrese Sokolov město Královské Poříčí a v něm pomník Horníkům, Hornická architektura, pomník Juliuse Fučíka, zámeček Královské Poříčí, pomník obětem 1. světové války, kostel sv. Kunhuty, socha sv. Jana Nepomuckého, smírčí kříž 0129, smírčí kříž 0968, Smírčí kříž 0132, Boží muka, dům čp. 7, dům čp. 11, socha sv. Jana Nepomuckého, dům čp. 32, nový hřbitov, relikt Buštěhradské dráhy, hradiště Burgberk a statek Bernard.


9. 5. 2017

Dnes přibyl v okrese Sokolov ve městě Lotek pivovar Florian, dům čp. 73/15, dům čp. 77/17, dům čp. 29/42, dům čp. 19/1, dům čp. 73/9, dům čp. 72/7, dům čp. 71/5, dům čp. 62/16, dům čp. 59/5, dům čp. 81/25, dům čp. 42/34, dům čp. 18/62, dům čp. 17/66 a dům čp. 16/68.


3. 5. 2017

Dnes přibyla v okrese Sokolov ve městě Lotek pamětní desku Theodora Körnera, kašna, hotel Bílí Kůň, Boží muka, náhrobek Jiřího Popela z Lobkovic, socha Panny Marie Immaculaty, dům čp. 69/7, kostel sv. Václava, Děkanství. Dále přibyli fotografie ve městě Loket u Sloupu Nejsvětější Trojice, Radnice a Městských hradeb.


30. 4. 2017

Dnes jsem přidal v záložce Gamemovie film Assassin's Creed Rogue a tři další kousky mé sbírky zkamenělin.


26. 4. 2017

Omlouvám se za delší neaktivitu na stránkách z důvodu tvorby titulků na game movie Assassin's Creed Rogue, doufám že to budu mít do konce týdne hotové.


11. 4. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov ve městě Loket dům čp. 173/1, kaple sv. Anny, socha J. W. Goethe a Goethovo altán.


10. 4. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov ve městě Loket Smírčí kříž 0758, smírčí kříž 0757, Smírčí kříž 0138, socha sv. Jana Nepomuckého, kaple Panny Marie, pomník FFFF, pomník, kalcinační pec, památné Břečťany, socha sv. Jana Nepomuckého se zbytky mostu, náhrobek dr. Glückseliga a Šibeniční vrch. Dále jsem přidal fotografie ve městě Loket u Černé věže a u hradu Loket.


5. 4. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov vesnici Hrušková a v ní pomník Vojenské přísahy, kostel sv. Mikuláše, Francouzský kámen, hora Krudum s rozhlednou a pomník obětem 1. světové války, v obci Staré Sedlo sochu sv. Jana Nepomuckého a pomník obětem 1. světové války, ve městě Loket smírčí kříž 0137, smírčí kříž 0759 a smírčí kříž 0760. Dále jsem přidal fotografie u kostela Nejsvětější trojice ve Starém Sedle.


2. 4. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov vesnici Dolní Hluboká a v ní kapli sv. Prokopa a hřbitov, ve vesnici Podstrání zaniklou obec Čistá, památný Jilm a pomník Pochodu smrti, ve vesnici Nová Ves sloup Nejsvětější Trojice a kaple se hřbitovem, ve městě Krásno kaple Panny Marie Sněžné a ve městě Loket PP Moučné pytle.


1. 4. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov vesnici Kamenný Dvůr a v ní kaple v Podlesí, zámek Kamenný dvůr a hrobku Haase, vesnici Šabina a v ní kaple sv. Anny, dům čp. 9, kaplička a Tvrz, vesnici Dasnice a v ní zámek Chlumek a tvrz Chlumek, vesnici Hlavno a v ní pomník obětem 1. světové války. Dále jsem přidal fotografie v Arnoltově u zámku Spiegel a v Kostelní Bříze u raketové základny Smrkovec.


31. 3. 2017

Dnes jsem přidal v záložce Game movie film Ve stínu havrana.


23. 3. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov město Svatava a v něm kostel Neposkvrněného početí Panny Marie, pomník koncentračního tábora Svatava, pomník obětem válek, přádelna česané příze a socha sv. Floriána, vesnici Údolí a v ní pomník obětem 1. světové války, dům čp. 18 a zvonice, v Kostelní Bříze pomník obětem 1. světové války býv. Horní Žitná, bunkry ve Smrkovci, raketová základna Smrkovec, pozůstatky mostku ve Smrkovci a zaniklou obec Smrkovec, ve vesnici Arnoltov Boží muka, Boží muka, Boží muka a pomník obětem 1. světové války býv. Studánka. V kategorii Gamemovie jsem přidal film Assassin's Creed Dead kings.


19. 3. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Cheb vesnici Lazy a v ní zaniklou obec Dolní Lazy. V okresu Sokolov jsem přidal obec Lomnice a v ní kostel sv. Jiljí, pomník obětem válek a Morový sloup, vesnici Týn a v ní dům čp. 19 a tvrz, vesnici Nadlesí a v ní kapli, pomník obětem 1. světové války a dům čp. 49, ve vesnici Podstrání hrad Plikenštejn, město Rovná a v něm zaniklou obec Krásná Lípa a Židovský hřbitov, ve vesnici Rudolec pomník obětem 1. a 2. světové války. Ve městě Sokolov jsem přidal fotografie u zámku Sokolov, městského opevnění a bývalého areálu myslivny a koníren. Ve složce Game movie jsem přidal film Assassin's Creed Unity.


17. 3. 2017

Dnes jsem přidal v okrese Sokolov obec Dolní Rychnov a v ní křížek, vesnici Horní Rozmyšl a v ní pomník obětem 1. světové války, pomník a dům eč. 2, vesnici Kamenice a v ní kapli Máří Magdalény a pomník obětem světových válek, ve vesnici Kostelní Bříza poutní kapli s lípami, křížek, tvrz Kostelní Bříza, zámek Kostelní Bříza a přidal fotografie u Božích muk, Hostince čp. 16 a kostela sv. Petra a Pavla.


13. 3. 2017

Dnes jsem přidal ve složce Game movie film Assassin's Creed Freedom Cry.


13. 3. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Sokolov obec Citice a v ní kostel Povýšení sv. Kříže, pomník Hornické stávky a pomník Padlým, vecnici Horní Nivy a v ní kaple Panny Marie Pomocnice křesťanů, pomník obětem 1. světové války a roubená stodola u čp. 10, vesnici Háj a v ní pomník obětem 1. světové války, vesnici Dvory a v ní kaply a vyklan Placák, ve městě Horní Slavkov dědičnou odvodňovací štolu Kašpara Pluha, hrob zakladatelů porcelánky, kaple Božího Těla, pomník obětem 1. světové války, porcelánku Horní Slavkov a Zvonice. Přibyli také fotografie ve městě Horní Slavkov u Děkanství, náhrobek Georga Hasslera a kostel sv. Jiří.


11. 3. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Karlovy Vary ve městě Březová sochu sv. Jana Nepomuckého, dům čp. 69/15, kostel Jména Panny Marie, busta Theodora Körnera, pomník pochodu smrti a pomník vzniku republiky. V okrese Sokolov přibyla vesnice Arnoltov a v ní Bambasův dub, zámek Spiegel a Židovský hřbitov, vesnici Boučí a v ní kapli, pomník obětem 1. světové války, dům eč. 22 a Tvrz, obec Dolní Nivy a v ní kapli, pomník obětem 1. světové války, dům eč. 1 a strom Republiky.


5. 3. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Sokolov ve městě Sokolov Hrobní kapli, pomník Turnerům padlým v 1. světové válce, Těšovický vodopád, socha sv. Jana Nepomuckého, sousoší sv. Jana Nepomuckého s Anděly, pamětní deska zastřelených, Jubilejní kašna, Mariánský sloup a Bojovník od Sokolova, obec Staré Sedlo a v ní dědičnou štolu Jana Křtitele, kostel Nejsvětější Trojice, PP Údolí Ohře a zámek Staré Sedlo, vesnici Tatrovice a v ní kostel sv. Erharda a kaple sv. Quirina, pomník obětem válek, socha sv. Jana Nepomuckého a vyhlídka Chodaublick, obec Těšovice a v ní Těšovickou tvrz, usedlost čp. 9 a Smírčí kříž 0906, obec Vintířov a v ní dům čp. 19, dům čp. 25 a kaple sv. Anny. A přidal fotografie ve městě Sokolov u Hrobu Sovětských zajatců, kaple Korunování Panny Marie, Kapucínský klášter s kostele sv. Antonína Peduánského, kostel sv. Jakuba Většího, Hornická radnice a kašna se sochou Sokolníka.


4. 3. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Sokolov vesnici Křemenitá a v ní Rozcestník, a pomník obětem 1. světové války, ve městě Loket pramen Horčička a štola Vildenava, obec Loučky a v ní Kapli a pomník obětem 1. světové války, vesnici Louka a v ní Grünská kyselka, kaple Panny Marie, npr Pluhův bor a PR Údolí Teplé, osada Mezihorská a v ní kaple Panny Marie Lurdské a pomník obětem 1. světové války, obec Nová Ves a v ní PP Dominova skalka, kostel Nejsvětější Trojice a Novoveská kyselka, město Nové Sedlo a v něm Kapli, Křížový kámen 0128, kostel Nanebevstoupení Páně a pomník padlím 1. a 2. odboje.


3. 3. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Sokolov město Chodov a v něm Boží muka, socha sv. Šebestiána, kostel sv. Vavřince, pomník horníkům, evangelický kostel a sloup se sochou Panny Marie, vesnici Kfely a v ní pomník obětem 1. světové války, v městě Krásno dům čp. 11, dům eč. 3, dům eč. 2, Hubský peň, kostel sv. Kateřiny, dům čp. 307, Hornické muzeum Krásno, pomník ženám z pochodu smrti, socha, Radnice, Smírčí kříž 0134, sloup Nejsvětější Trojice a Zvonice.


28. 2. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Sokolov obec Horní Pískovec a v ní Vyhlídku Horní Pískovec, město Horní Slavkov a v něm Děkanství, náhrobeb Georga Hasslera, dům čp. 214, dům čp. 7, dům čp. 5, dům čp. 6, dům čp. 4, kostel sv. Jiří, Pluhův dům, muzeum Hornictví, náměstí Horního Slavkova, pomník Ostrostřelcům, socha s. Floriána, Seidlhaus, sloup se sochou Nejsvětější Trojice, Zádušní lucerna, Železniční viadukty, dům čp. 66, kostel sv. Anny, ústí štoly a Popraviště.


27. 2. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Sokolov ve městě Kynšperk nad Ohří kostel Nanebevzetí Panny Marie, Kynšperská branka, sloup Nejsvětější Trojice, socha sv. Floriána, Panský dům, hrad Kynšperk a Židovský hřbitov, obec Lobzy a v ní zaniklá obec Paseka, ves Podstrání a v ní důl Jeroným, město Sokolov a v něm Hornický dům, Kapucínský klášter s kostelem sv. Antonína Peduánského, kaple Korunování Panny Marie, kašna se sochou Sokolníka, hrob Sovětských zajatců, Hornická radnice, rozhledna Hard, kostel sv. Jakuba Většího, evangelický kostel sv. Tomáše, hotel Český dům, památný strom Stříbrný Javor, Centrální škola, zámek Sokolov, Městské opevnění a bývalý areál Myslivny a Koníren.


23. 2. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Sokolov obec Chlum sv. Máří a v ní kaply sv. Marie, kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Máří Magdalény, pomník obětem 1. světové války, socha sv. Jana Nepomuckého a rozhledna Zelený vrch, vesnici Kostelní Bříza a v ní hostinec čp. 16, kostel sv. Petra a Pavla, Boží muka a Lípa u kostela, vesnice Rudolec a v ní Smírčí kříž 0809, město Krásno a v něm Krásenská rozhledna, město Kynšperk nad ohří a v něm Dřevěná lávka, evangelický kostel Vykupitele a dům čp. 60/2.


22. 2. 2017

Dnes jsem přidal v okresu Praha-západ vesnici Okoř a v ní hrad Okoř, město Roztoky a v něm kostel sv. Klimenta a hradiště Levý Hradec. V okresu Příbram jsem přidal obec Chotilsko a v ní TEPfaktor. V okresu Sokolov jsem přidal město Loket a v něm Černou věž, Městské hradby, hrad Loket, Smírčí kříž 0136, Smírčí kříž 0761, sloup se sousoším Nejsvětější Trojice a Radnice, město Březová a v něm základní školu Březová, městský úřad Březová, pomník obětem 1. světové války a venkovská usedlost čp. 10.


19. 2. 2017

Dnes jsem přidal v Praze ve městské části Nové Město dům čp. 227/34, most Legií, pomník Benedikta Roezla, pomník Elišky Krásnohorské, Faustův dům, pomník Jan Evangelista Purkyně, bysta Karolíny Světlé, Novoměstská radnice, dům 672/1, pomník Aloise Jiráska, památný Platan, kostel sv. Cyrila a Metoděje, kostel sv. Ignáce z Loyoly, kostel sv. Václava na Zderaze, Šitkovská vodárenská věž, Tančící dům a pomník Vítězslava Hájka, v městské části Vinohrady přibyl kostel Nejsvětějšího Srdce Páně a přibyla městská část Žižkov a v ní Žižkovský vysílač. V okrese Praha-východ přibylo město Říčany a v něm hrad Říčany a kostel sv. Petra a Pavla, obec Vyžlovka a v ní rozhlednu Skalka a vesnici Panenské Břežany a v ní kaply sv Anny a horní zámek Panenské Břežany.


18. 2. 2017

Dnes jsem dokončil přestavbu stránek. Nyní mají nový vzhled, lepší klasifikaci jednotlivých záložek a podporu mobilních displejů. Snad se budou líbit. Již začnu opět přidávat nové věci.


1. 2. 2017

Dnes jsem se pustil do změny designu webu, a také jeho vylepšení. Nyní se již bude dobře používat na mobilních zařízeních. Prosím tedy o toleranci než-li to dokončím.


28. 1. 2017

Dnes jsem přidal v Praze v městské části Staré Město dům u Pěti korun, Klementinum, Konvikt s kostelem sv. Bartoloměje, kostel sv. Martina ve zdi, klášter dominikánů s kostelem sv. Jiljí, Náprstkovo muzeum, Nazaretská kolej, rotunda sv. Kříže, kostel sv. Havla, Svatováclavský seminář, Kolowratský palác, Městská spořitelna Pražská, Stavovské divadlo a přibyli fotografie k pomníku Mistra Jana Husa, Krannerova kašna, Staroměstská radnice s Orlojem, kostel sv. Mikuláše, kostel Matky Boží před Týnem, Karolinum.


24. 1. 2017

Dnes jsem přidal čtyři kousky mé sbírky zkamenělin, v Praze v městské části Staré Město přibyla Betlémská kaple, kostel sv. Michaela, Vratislavský dům, dům u Zlaté váhy, dům u Vejvodů a nové fotografie u domu u Minuty.


8. 1. 2017

Dnes jsem přidal film Assassin's Creed Black flag. Dále musím bohužel oznámit, že na nějakou dobu nebudu moct přidávat věci na tyto stránky z důvodu opravy notebooku, na kterém mám veškeré materiály.


3. 1. 2017

Dnes přibyl film Zaklínač 3 O víně a krvi, v Praze v městské části Vinohrady Hlavní nádraží, a Státní opera, v městské části Nové město kostel sv. Jana Nepomuckého na Skalce, kostel Nejsvětější Trojice v Podskalí, opatství Emauzy, pomník Františka Palckého a pomník Praha svým vítězným synům.


2. 1. 2017

Dnes přibyla v okrese Karlovy Vary obec Mírová a v ní Kaple. V Praze přibyla městská část Vinohrady a v ní divadlo na Vinohradech, Národní dům na Vinohradech a kostel sv. Ludmily.


2016

29. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 3 Srdce z kamene. Chtěl bych všem popřát příjemné vykročení do roku 2017.


28. 12. 2016

Dnes přibyl v okresu Karlovy Vary ve městě Karlovy Vary pomník obětem 1. světové války, Hřbitovní kaple, kostel Nanebevstoupení Páně a Dům 239/4, vesnice Sedlec a v ní kostel sv. Anny, sloup se sochou Panny Marie, pomník osvobození, zámek Sedlec, Přemilovická starší tvrz, Přemilovická mladší tvrz.


24. 12. 2016

Chtěl bych všem popřát příjemné a klidné prožití svátků vánočních. Dnes přibylo v okresu Cheb ve městě Cheb Retro muzeum, dům Minetti, dům Martini a dům U dvou arcivévodů.


23. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 3 Divoký hon - část čtvrtá. Dále přibyl v okrese Cheb ve městě Cheb evangelický kostel Pokoje, kašna s Dudákem, Radnice, dům Na ostrém rohu, kašna se sochou Divokého muže, dům U zlatého slunce, dům Kandler, muzeum Cheb, dům Gabler, Schirdingerův dům a přibyli fotografie u Špalíčku.


20. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 3 Divoký hon - část třetí.


17. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 3 Divoký hon - část druhá.


10. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 3 Divoký hon - část první.


6. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 2 vrahové králů - část druhá, dále přibyl v okrese Karlovy vary ve vesnici Háje pomník obětem 1. Světové války, vesnice Kolová a v ní pomník Památce obětí válek a bezpráví, kaple sv. Anny a pomník obětem 1. Světové války, ve městě Karlovy Vary přibyl kostel Povýšení sv. Kříže.


5. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 2 vrahové králů - část první.


3. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 1 - druhou část.


2. 12. 2016

Dnes jsem přidal film Zaklínač 1 - první část.


12. 11. 2016

Dnes přibyla v Karlovarském kraji v Karlovvých Varech Malé Versailles, pomník Karla Marxe, kaple sv. Anny, Zámecká kolonáda, evangelický kostel sv. Petra a Pavla, busta Johanna Wolfganga Goetha, Galerie Umění, pomník Friedricha Schillera, pomník Bedřicha Smetany, altán Aloise Kleina, Parkhotel Richmond, Japonská zenová zahrada, plastika Jelena, socha Diany a pomník Ludwiga van Beethovena. Ve městě Praha přibil v městské části Holešovice Letenský kolotoč, Letenský zámeček, Národní Technické muzeum a Křižíkova elektrická dráha, v městské části Staré město Anežský klášter a budova Ministersva průmyslu a obchodu.


11. 11. 2016

Dnes přibyla v Karlovarském kraji v Karlových Varech Becherova vila a přidal jsem fotografie u pravoslavného kostela sv. Petra a Pavla.


8. 11. 2016

Dnes přibyla v Praze v městské části Hradčany Černá věž, Jízdárna Pražského hradu, klášter sv. Jiří, Písecká brána, Herkules v Královské zahradě, Staré zámecké schody, Velká míčovna a přidal jsem fotografie u katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha. Dále přibyla městská část Josefov a v ní Klausová synagoga, Obřadní síň, Maiselova synagoga, Pinkasova Synagoga, Staronová synagoga, Uměleckoprůmyslové muzeum, radnice Židovského města a starý Židovský hřbitov. V městské části Staré město přibylo Rudolfinum a v městské části Nové město Botanická zahrada PřF UK.


7. 11. 2016

Dnes přibyla v okresu Cheb ve vesnici Prameny tvrz Kaiserruhe, Giselin a Rudolfův pramen, kaple Panny Marie, křížek, socha sv. Jana Nepomuckého, Stará radnice a Dům čp. 29. Ve městě Mariánské lázně jsem přidal fotografie k penzionu Nimrod a přírodní rezervaci Smraďoch. V Praze přibila městská část Braník a v ní přírodní památka Branické skály a Branické ledárny, v městské části Holešovice Krokodýlí zoo Praha, v městské části Hradčany letohrádek královny Anny.


3. 11. 2016

Dnes jsem přidal fotografie v Praze v městské části Malá strana u Hladové zdi a přibyl kostel sv. Mikuláše a Vrtbovská zahrada, v městské části Staré město přibyla Krannerova kašna a přibyli fotografie v Novotného lávce a v Staroměstské radnici s Orlojem, v městské čtvrti Nové město přibylo Národní divadlo, Podskalská celnice na Výtoni a muzeum Studené války, městská část Přední kopanina a v ní rotunda sv. Máří Magdalény. V městské části Řeporyje jsem aktualizoval Černý lom a lom Mušlovka a přidal pod Placatou skálou a Trunečkův mlýn, v městské části Vyšehrad Vyěšehradské gorlice a kasamety.


2. 11. 2016

Dnes přibyl v Karlových Varech altán Bellevue, socha Panny Marie, pamětní kříž č. 1037, vyhlídka Camera Obscura, Tři kříže, sloup Otty I. a Goethova vyhlídka. Dále přibyla ve městě Praha v městské čtvrti Hradčany Loreta a aktualizovat katedrálu sv. Víta, Václava a Vojtěcha, městskou část Chodov a v ní Chodovská tvrz, v městské části Holyně aktualizoval fotografie v Červeném lomu, městskou část Košíře a v ní rozhledna Cibulka. V městské části Holešovice přibyl Stroj času.


30. 10. 2016

Dnes přibyla v Praze v městská část Břevnov a v ní Břevnovský klášter, městská část Hlubočepy a v ní Pražský Semmering a přírodní rezervace Prokopské údolí.


29. 10. 2016

Dnes přibyla v Praze v městské části Trója Botanická zahrada Praha, Japonská zahrada Praha, kaple sv. Kláry, vinice sv. Kláry, skledník Fata Morgana, Trójský zámek a přidal jsem nové záznamy ze Zologická zahrada Praha, městská část Vyšehrad a v ní bazilika sv. Petra a Pavla a rotunda sv. Martina, městská část Nusle a v ní Čokoládový dům.


21. 10. 2016

Dnes jsem aktualizoval fotky v Praze ve Starém městě a to Karlův most, pomník Karla IV., muzeum Karlova mostu, kostel Největějšího Salvátora, Prašná brána, Staroměstská radnice s Orlojem, kostel sv. Mikuláše, kostel Matky Boží před Týnem, Dům u Kammeného zvonu a Novotného lávka, dále zde přibylo Karolinum, Wax muzeum a Obecní dům. V městské čtvrti Nové město přibylo Poštovní muzeum a Novomlýnská vodárenská věž.


20. 10. 2016

Dnes přibyla v Praze v městské čtvrti Holešovice výstava Dinosaurium, městská čtvrť Liboc a v ní přírodní rezervace Divoká Šárka, letohrádek Hvězda a přírodí památka Obora Hvězda, městská část Ruzyně a v ní Bílá hora. V městské čtvrti Malá strana přibyla přírodní památka Letenský profil, Valdštejnská zahrada a lanová dráha Petřín, v městské části Hradčany ve Strahovských zahradách aktualizované fotky. V městské části Smíchov přibyl pravoslavný chrám sv. Archanděla Michaela a přírodní památka Skalka. V městské čtvrti Nové město přibilo Václavské náměstí a Jindřižská věž.


19. 10. 2016

Dnes přibyla v Praze městská čtvrť Troja a v ní Zoo Praha, městská část Libeň a v ní Dinopark Praha, městskou část Smíchov a v ní Království železnic, městskou část Hostivařa a v ní Farma Toulcův dvůr, v městské části Hradčany přibyl Arcibiskupský palác, Jelení příkop a přibily fotografie v Pražském hradě a katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha, dále přibyla městská část Ďáblice a v ní přírodní památka Ládví.


16. 10. 2016

Dnes přibyla v Praze v městské části Hradčany Strahovská zahrada, v městské části Malá Strana Muzeum pověstí a strašidel, městkou část Nové město a v ní pomník sv. Václava, městskou část Radotín a v ní Radotínské skály, městská část Řeporyje a v ní lom Mušlovka a Černý lom, v městské části Staré město Karlův most, kostel nejsvětějšího Salvátora, kostel sv. Františka z Assisi, pomník Karla IV., Novotného lávka, pomník mistra Jana Husa, Prašná brána, Staroměstská radnice s Orlojem, Štorchův dům, Týnská škola, dům u Kamenného zvonu, palác Kinských, dům u Minuty, kostel sv. Mikuláše, kostel Matky Boží před Týnem a muzeum Karlova mostu.


15. 10. 2016

Dnes přibyla v Praze městská část Holyně a v ní Dalejské údolí a Červený lom, městská část Hradčany a v ní katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha, Mariánský morový sloup, Kandelábr na Hradčaském náměstí, Pražský hrad a Schwarzenberský palác, městskou část Holešovice a v ní Mořský svět a Gigati doby ledové, městská část Malá strana a v ní Hladovou zeď, kostel sv. Vavřince, kaple Kalvárie, kaple Božího hrobu a Křížová cesta.


14. 10. 2016

Dnes přibyl film z PC hry Assassin's Creed Libertation.


12. 10. 2016

Dnes přibyl film z PC hry Assassin's Creed the Tyranny of king Washington.


10. 10. 2016

Dnes přibyl u série Assassin's Creed díl Assassin's Creed 3, ve kterém jsem přidal děj hry, knihy, dlc the Tyranny of king Washington a Washingtonův deník. Databáze přibude časem, ale je již rozpracovaná.


7. 10. 2016

Omlouvám se za menší přestávku z důvodu stěhování, a jako odčinění jsem přidal film Assassin's Creed 3.


24. 09. 2016

Dnes jsem přidal v kategori Filmy z PC her film ze hry Valiant hearts The Great war.


22. 09. 2016

Dnes jsem přidal v kategori Filmy z PC her hru Polda 2.


16. 09. 2016

Dnes jsem přidal novou kategorii, a to "Filmy z PC her". Zde budu přidávat veškeré natočené filmy, přesunul jsem sem všechny Assassin's Creed filmy a přidal nový film Polda.


08. 09. 2016

Dnes přibilo v Německu město Flossenbürg a město Schwarzenberg a v něm zámek Schwarzenberg a kostel sv. Jiří. V okresu Plzeň město přibylo město Plzeň a v něm Dinopark Plzeň.


07. 09. 2016

Dnes přibilo v Okrese Mělník město Kralupy nad Vltavou a v něm kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava, Hostibejk a vesnici Zeměchy a v ní Sprašovou rokli.


04. 09. 2016

Dnes přibilo v Okrese Český Krumlov ve městě Český Krumlov Letohráde Bellarie, Dům č. p. 25, Dům č. p. 37, Dům č. p. 39, Dům č. p. 54, Dům č. p. 61, bývalá Zbrojnice, Dům č. p. 154, Kaplanka, Klášter, Kouzelné Bylinky, Městské divadlo, Morový sloup a kašna, muzeum Obchodu, Otáčivé hlediště, Pivovar, Plešivec, muzeum Tortury, Radnice, Regionální muzeum, Wax muzeum, Zámecká zahrada, Grafitový důl, muzeum Vltavínů.


03. 09. 2016

Dnes přibilo v Okrese Český Krumlov ve městě Český Krumlov Dům č. p. 104, Dům č. p. 105, Dům č. p. 107, domek Egona Shieleho, kaple sv. Marie Bolestné a sv. Kříže, kaple sv. Martina, bývalá Prelatura, kostel sv. Víta, Lazebna, Lazebnický most, památní Lípa, Synagoga, Zámek Český Krumlov, základní umělecká škola.


02. 09. 2016

Dnes přibilo v Okrese Český Krumlov ve městě Český Krumlov Dům u kapličky, Dům č. p. 56, Dům č. p. 70, Dům č. p. 85, dům č. p. 87, Dům č. p. 98.


30. 08. 2016

Dnes jsem přidal 2 kousky mé sbírky. Také přibilo v okrese Český Krumlov město Český Krumlov a v něm Budějovická brána, Dům č. p. 6 bývalý kostel, Dům č. p. 53, Dům č. p. 55, Mlýn č. p. 56, Městské hradby, Dům č. p. 58, Dům č. p. 57, Dům č. p. 60.


24. 08. 2016

Dnes přibyl v okrese Karlovy Vary ve vesnici Pila Hřbitov s kaplí a Hořečková louka na Pile, vesnici Děpoltovice a v ní Nový zámek, Starý zámek, Pomník obětem 1 světové války, kostel sv. Michaela, Dům čp. 71, Dům čp. 55 a Dům čp. 51.


21. 08. 2016

Dnes přibylo v okrese Kutná Hora město Čáslav a v něm kostel sv. Petra a Pavla a Otakarova bašta, vesnici Schořov a v ní kaple Nanebevzetí Panny Marie, vesničku Březí a v ní pomník obětem 1 sv. války. V okresu Litoměřice přibilo město Terezín a v něm Národní Hřbitov, Malá pevnost Terezín a Automuzeum Terezín.


20. 08. 2016

Dnes přibylo v okrese Kladno město Buštěhrad a v něm zámek Buštěhrad, vesnici Kováry a v ní Rotunda Budeč a slovanské hradiště, vesnici Zájezd a v ní Zoopark Zájezd. V okrese Kolín přilila obec Přišimasy a v ní Klepec a kostel sv. Petra a Pavla, město Kolín a v něm Pomník Medvědům od Kolína, Podskalský mlýn, Práchovna a rozhledna Vodojem, vesnici Nová ves I a v ní kostel sv. Václava, vesnici Starý Kolín a v ní kostel sv. Ondřeje, Mědihamr a Vorařská hospoda.


19. 08. 2016

Dnes přibyla v okrese Kladno obec Lidice a v ní Památník, Pomník dětským obětem války, Hrob mužů, Základy kostela a školy a Růžový sad.


16. 08. 2016

Dnes přibyla v okrese Karlovy Vary vesnice Pila a v ní kaplička u Švédů, pomník Válek a bezpráví, vesnici Prachomety a v ní prameniště řeky Střely, vesnice Stanovice a v ní dům čp. 1, město Toužim a v něm kostel Narození Panny Marie, sloup se sochou Panny Marie, Dům čp. 51, Radnice, Městská kašna, socha Jiřího z Poděbrad, hrad a zámek Toužim, vesnicka Útvina a v ní kostel sv. Víta a rozhlednu Třesák.


15. 08. 2016

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary ve městě Karlovy vary hradiště Starý Loket, Svatošky dětský ráj, Svatošské skály, štola Benátčanů, muzeum Moser, podzemí Vřídla. Ve městě Ostrov jsem aktualizoval Bílou bránu, klášterní kostel Zvěstování Panny Marie, most se sochou sv. Jana Nepomuckého, palác Princů, kolej Piatristů, Pohledová zeď, Stará radnice a přidal Ekocentrum, kaple sv. Jana Nepomuckého, kaple sv. Anny, sloup se sousoším Nejsvětější Trojice, kostel sv. Archanděla Michaela, kostel sv. Jakuba Většího, sloup se sochou Panny Marie, Smírčí kříž č. 0007, Smírčí kříž č. 0008.


14. 08. 2016

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary městečko Jáchymov a v něm důl Josef, tábor Svornost, bývalí železniční tunel, kostel sv. Jáchyma, sloup se sousoším Nejsvětější trojice, důl Svornost, evangelický kostel Spasitele, kaple sv. Jana Nepomuckého, kaple sv. Anny, kaple sv. Barbory, kostel Všech svatých, Mauthausenské schody, socha sv. Jana Nepomuckého, pomník Osvobození, Boží muka, muzeum Královská mincovna, hotel Radium palace, Radnice, Svojsíkova studánka, Štola č. 1, Údolí mlýnků, hrad Freudenstein a zaniklou obec Popov. Dále jsem přidal vesničku Javorná a v ní zámek Javorná. Ve městě Karlovy vary jsem aktualizoval Městskou spořitelnu, Grandhotel Pupp, kostel sv. Máří Magdalény, městské Divadlo, vilu Lutzov a přidal Císařské lázně, sloup se sousoším Nesvětější Trojice.


13. 08. 2016

Dnes jsem přidal v záložce Assassin's Creed Revelations film udělaný z PC hry.


08. 08. 2016

Dnes jsem přidal v záložce Assassin's Creed Brotherhood film udělaný z PC hry.


07. 08. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Karlovy vary vesničku Hory a v ní Farmu Hory, kaple sv. Anežky Přemyslovny a smírčí kříž č. 0327, město Hroznětín a v něm kostel sv. Petra a Pavla, sousoší Panny Maria, sv. Alžběty a sv Maxmiliána, sousoší sv. Jana Nepomuckého, sv. Floriána a sv. Šebestiána a Židovský hřbitov.


06. 08. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb ve vesničce Kladská Dům přírody, ve městě Mariánské lázně PP Smraďoch, Farská kyselka, penzion Nimrod. V okrese Karlovy Vary jsem přidal vesničku Háje a v ní hrad Funkštejn, vesničku Hlinky a u nich Čedičové varhany u Hlinek. Přidal jsem také počítadlo návštěvnosti.


05. 08. 2016

Dnes jsem aktualizoval v okresu Cheb Upolínovou louku, zámeček Kladská a Kladské rašeliniště.


02. 08. 2016

Dnes jsem přidal Jihomoravský kraj i s okresy, Moravskoslzský kraj i s okresy, Olomoucký kraj i s okresy, Pardubický kraj i s okresy, Plzeňský kraj i s okresy, Ústecký kraj i s okresy, kraj Vysočinu i s okresy, Zlínský kraj i s okresy. V okrese Karlovy Vary v Městečku Bečov nad Teplou jsem přidal Dům č. p. 109, Dům č. p. 133, kostel sv. Jiří, Dům čp. 19, Dům čp. 194, muzeum hraček, muzeum žehlení, muzeum kovářství, popraviště, radnice, Mariánský sloup, Starou poštu, židovský hřbitov.


29. 07. 2016

Dnes jsem přidal Liberecký kraj i s okresy, Středočeský kraj i s okresy, Královehradecký kraj i s okresy a Jihočeský kraj i s okresy.


25. 07. 2016

Dnes jsem dokončil kompletní přesouvání domény, Nyní ji jsme na doméně druhého řádu a internetová stránka je prehis.cz, ale stále je alias prehis.hys.cz, které sem odkazuje. Dále jsem přidal film ze hry Assassin's Creed II.


16. 07. 2016

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy Vary ve městě Andělská hora Stichlův mlýn, kapličku Panny Marie, Městečko Bečov nad teplou a v něm hrad a zámek Bečov.


12. 07. 2016

Dnes jsem přidal v Assassin's Creed 1 film vytvořený z pc hry. v okrese Karlovy Vary ve městě Andělská hora jsem přidal kostel Archanděla Michaela, kostel Nejsvětěšjí trojice, Andělské lípi.


08. 07. 2016

Dnes jsem přidal v Assassin's Creed Chronicles China děj hry, v okresu Karlovy Vary ve městě Ostrov Pohledovou zeď, most se sochou sv. Jana Nepomuckého, Velký letohrádek, Šlikovský zámek, Bílá brána, Palác princů. Dále je zde nová vesnice Žalmanov a v ní modřín u bývalé Žalmanovské hájenky. Přidáno městečko Andělská hora a v něm Alvínina lípa, hrad Andělská hora.


28. 06. 2016

Dnes jsem aktualizoval v okrese Karlovy Vary ve městě Ostrov Starou radnici a přidal výstavu Jára Cimrman vynálezce a světoběžník.


27. 06. 2016

Dnes jsem přidal novou záloku Assassin's Creed Revelations, v ní jsem přidal databázi, popis hry, popis knihy a film embers. V záložce Assassin's Creed II jsem upravil film Lineage. V Karlovarském okrese ve městě Ostrov jsem přidal Dům kultury, kolej Piatristů, klášterní kostel Zvěstování Panny Marie, kaple sv. Floriána, kaple Panny Marie Einsiedelnské.


22. 06. 2016

Dnes jsem přidal Altairův kodex do hry Assassin's Creed.


09. 06. 2016

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy vary město Nová role, kostel sv. Michaela v nové roli, město Ostrov, Stará radnice.


08. 06. 2016

Dnes jsem přidal v okrese Karlovy vary kostel sv. Máří Magdalény, Tržní kolonádu, Vřídelní kolonáda, hrad Zámecká vě, Horní nádraí, Potovní Dvůr, kostel sv. Urbana, Vánočnní dům a aktualizoval Mlýnskou kolonádu.


05. 06. 2016

Dnes jsem upravil titulní stránku. V okrese Karlovy vary jsem přidal Smetanovy sady, Městská spořitelna, kostel sv. Lukáe a dva kousky mé sbírky.


04. 06. 2016

Dnes jsem přidal jeden kousek mé sbírky.


31. 05. 2016

Dnes jsem přidal tři kousky mé sbírky.


30. 05. 2016

Dnes jsem přidal jeden kousek mé sbírky.


24. 05. 2016

Velice se omlouvám za tento v podtatě mrtví měsíc. Nemohl jsem toho moc přidat z důvodu nedostatku času, nyní by ho mohlo ji být více take zase se začnu naplno věnovat těmto stránkám.


06. 05. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Karlovy Vary: Národní dům, pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, Sadová kolonáda.


05. 05. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Karlovy Vary: Mlýnská kolonáda.


04. 05. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Karlovy Vary: hotel Imperial, vila Lützow.


03. 05. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Karlovy Vary: Becherplatz, Bristol palace, Městské divadlo v Karlových Varech, Grandhotel Pupp, hotel Thermal.


02. 05. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Karlovy Vary: vesničku Březová, Střelecký mlýn, altán Josefa Jungmanna.


30. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: Siardovu kaply v Mnichově, Siardův pramen v Mnichově, Smírčí kří 0056, Smírčí kří 0778, kostel sv. Petra a Pavla, památník Theodora Krüttnera. V okresu Karlovy Vary jsem přidal: kapličku Ecce Homo, rozhlednu Vyhlídka Karla IV.


29. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: nové fotky k Upolínové louce, nové fotky k dlouhé stoce, nové fotky k Pranýři v Mnichově.


27. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: vesničku Tři Sekery, Kostel čtrnácti sv. pomocníků, socha sv. Jana Nepomuckého, Hornický patron Archanděl Michael, minimuzeum Bouda.


26. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: vesničku Milíkov, statek čp. 18, kostel sv. imona a Judy, vesničku Prameny, Tři Kříky, Upolínová louka pod Kříky.


25. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: Lázně Kynvart, prameny Viktor a Helena, pramen Richard, zámek Kynvart.


23. 04. 2016

Dnes jsem přidal dva kousky mé sbírky.


22. 04. 2016

Dnes jsem přidal dva kousky mé sbírky a v okresu Cheb: Dlouhou stoku, lovecký zámeček Kladská, Kladské raeliny.


20. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: rozhlednu Panský vrch, idovský hřbitov u Drmoulu, obec Chodovská hu, Jasan pana olce, pomník obětem 1. světové války, obec Kladská.


16. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: vesnici Skalka u Hazlova, Goethovi skalky, obec Drmoul, kostel sv. Josefa, Panská kyselka.


15. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: obec Podhradí, kostel Dobrého Pastýře, hrad Neuberg.


14. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: obec Mnichov, pranýř v obci Mnichov.


13. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: kostel nanebezvetí Panny Marie, socha Karla Kapara Rietenbergera, sousoí monarchů.


12. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: kolonádu Maxima Gorkého, pavilon Karolinina pramene, pavilon Kříového pramene.


10. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: pamětní desku Friedricha Schillera, rozhlednu Háj u Ae, zámeček A, vesničku Horní paseky, rozhlednu Strá u Ae, park Boheminium, Heidlerův obelisk, hotel Weimar, hotel Hvězda.


09. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: kostel sv. Mikuláe v Ai, pomník F. J. Jahna, pomník Theodora Kőrnera.


07. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: hrad Vildtejn, muzeum hasičské techniky, kostel sv. Jana Křtitele, Hrázděné domy, Starý rybník, hrad Starý rybník, roubené domy - starý rybník, zámek Starý rybník, město A.


06. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: stanici na záchranu ivočichů soos, expozici Dějiny země, Císařský pramen, minerální pramen Věra, Soos, Skalnou. Jetě jsem začal, jednotlivá města od sebe oddělovat bílou čarou v záloce okresu.


05. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: Frantikánský kláter, kostel sv. Mikuláe, Rolandovu kanu, palíček. Jetě jsem přidal jeden kousek mé sbírky.


04. 04. 2016

Dnes jsem přidal v okresu Cheb: Chebský hrad, Černou vě, kaple sv. Erharta a Uruly. A také vyhledávací okénko zatím funguje. :D


03. 04. 2016

Po delí neaktivitě z důvodu nemoci a nedostatku času jsem se dokázal vrátit zpátky.:-) Take jsem dnes přidal v okresu Cheb vesničku Kateřina, dráhu Kateřina, město Cheb.


15. 03. 2016

Dnes jsem přidal dalích pět kousků mé sbírky, a nyní jich tu je ji 100!!. :)


12. 03. 2016

Dnes jsem přidal dalí tři kousky mé sbírky. Ji se blííme ke stovce.


10. 03. 2016

Dnes jsem přidal dalí čtyři kousky mé sbírky.:-)


09. 03. 2016

Dnes jsem přidal dalí čtyři kousky mé sbírky.


08. 03. 2016

Dnes jsem přidal dalích est kousků mé sbírky.


06. 03. 2016

Dnes jsem přidal starou Prahu; muzeum tortury ve staré praze.


04. 03. 2016

Dnes jsem přidal Prahu a dělení Prahy.


03. 03. 2016

Dnes jsem přidal vesničku Rybničná a u ní havraní mlýn a viklan dominik; kategorii německo a v ní tábor Flossenburg.


02. 03. 2016

Dnes jsem přidal Mariánské lázně; Karlovy vary; rozhlednu Dianu; mini zoo Dianu; vyhlídku Jelení skok; vyhlídku Petrova výina;


01. 03. 2016

Dnes jsem přidal nový shout box, snad ji bude fungovat. Také jsem nahrál první pamětihodnost, a to zpívající fontánu v Mariánských lázních.


28. 02. 2016

Dnes přibila nová kategorie, turismus. Kam budu přidávat postupně má navtívená místa.


22. 02. 2016

Změněn Shoutbox, nyní není potřebná registrace. :-)


21. 02. 2016

Dnes jsem přidal dalí dva kousky mé sbírky.


20. 02. 2016

Dnes jsem přidal dalích pět kousků mé sbírky.


19. 02. 2016

Dnes byli přidány dalí tři kousky mé sbírky.


18. 02. 2016

Dnes jsem bohuel přidal jen jeden kousek mé sbírky, jeliko jsem měl problémi s určováním, a také jsem hledal nějaký klíč. :-)


17. 02. 2016

Dnes jsem přidal dalí tři kousky mé sbírky.


15. 02. 2016

Dnes jsem přidal Příběh hry a knihy v záloce Assassin's Creed 2 a Bratrstvo. A také film Lineage v Assassin's Creed 2.


14. 02. 2016

Dnes jsem přidal v záloce Assassin's Creed příběh hry a knihy. :-)


12. 02. 2016

Dnes jsem konečně dokončil databázy z Assassin's Creed Brotherhood, tak je nahraná na webu. :-)


09. 02. 2016

Dnes jsem přidal dalí tři kousky mé sbírky.


08. 02. 2016

Dnes jsem přidal dalích pět kousků mé sbírky a nahrál databázy Assassin's Creed Chronicles China.


07. 02. 2016

Dnes jsem poupravil design sránek. Snad se budou více líbit. :-)


06. 02. 2016

Dnes jsem přidal dalí čtyři kousky mé sbírky a předělal kategorii Assassin's Creed. Nebojde vechny soubory jsou zajitěny antivirem.


05. 02. 2016

Dnes byli přídány dalí tři kousky mé sbírky.


04. 02. 2016

Dnes byli přídány dalí čtyři kousky mé sbírky.


27. 01. 2016

Dnes přidány dalí čtyři kousky sbírky.


26. 01. 2016

Dnes bylo přidáno dalích devět kousků me sbírky, blííme se k padesáti. :D


25. 01. 2016

Dnes byl přidán jeden kousek mé sbírky.


22. 01. 2016

Dnes byli přidány dalí tři kousky zkamenělin.


21. 01. 2016

Dnes byl přeuploadován web z důvodu lepího uloitě fotek. :-)


20. 01. 2016

Dnes přidány dalí tři kousky mé sbírky.


19. 01. 2016

Dnes přidáno devět kousků mé sbírky a databáze ze hry Assassin's creed II.


18. 01. 2016

Přidány dalí čtyři kousky mé sbírky.


11. 01. 2016

Přidán dvanáctý kousek mé sbírky.


10. 01. 2016

Přidány dalí dva kousky sbírky zkamenělin.


9. 01. 2016

Přidána databáze počítačové hry Assassin's creed. Jedná se o vypsanou databázi ze hry.


2015

9. 12. 2015

Přidány další kousky sbírky, u jsme skoro na desítce. :D


8. 12. 2015

Přidány další kousky mé sbírky, nyní jsme na čísle 5. :-)


6. 12. 2015

Nahraný první kus mé sbírky a web spuštěný online.


5. 12. 2015

Dnes jsem založil tento web snad bude užitečný. :)

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain